Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje  (Posjeta: 955 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Pitanje
« : 17 Srpanj, 2011, 10:50:39 »
Znaci zanima me da li na MHR Rhq Team Replicu radilicu koja ima dužu klipnjaču(85 mm) nego klasicna radilica Malossi Rhq, da li na tu radilicu moze ici Malossi Big Bore 77cc??


Za MHR Rhq Team Replicu radilicu pisu da je 39stroke a za Big Bore 77cc isto pise da stroke 39 ali promjer klipa 50 umjesto uobicajenog 47.6

Neto tko ima iskustva s time neka odgovori sto stocnije  :icon_biggrin:

fala :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 23 Srpanj, 2011, 14:00:35 SRAD »

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Pitanje
« Odgovori #1 : 17 Srpanj, 2011, 11:42:29 »
ćuneri ste zaspali xD

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Pitanje
« Odgovori #2 : 17 Srpanj, 2011, 11:55:34 »
ćuneri ste zaspali xD

alo crni nije to base neki ili mozda due...  :toothy12: :toothy12: :toothy12:
ipak skoro niko ode nema iskustva s takvim setupima
btw. ja sam  bacija oko na big evo i za njega ide radilica 44 strok i 85 klipnjaca

ovo sam sd brzinski pogleda i cini mi se da moze samo bi triba onda stavit duze "przunjere" aka vijke koje drze cilindar i podbacit onu distancu
nemogu ti rec skroz tocno, ali pogledaj kako bi sljakalo  :dontknow:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Pitanje
« Odgovori #3 : 17 Srpanj, 2011, 15:29:14 »
alo crni nije to base neki ili mozda due...  :toothy12: :toothy12: :toothy12:
ipak skoro niko ode nema iskustva s takvim setupima
btw. ja sam  bacija oko na big evo i za njega ide radilica 44 strok i 85 klipnjaca

ovo sam sd brzinski pogleda i cini mi se da moze samo bi triba onda stavit duze "przunjere" aka vijke koje drze cilindar i podbacit onu distancu
nemogu ti rec skroz tocno, ali pogledaj kako bi sljakalo  :dontknow:


Alo joso , vidim da da skoro nitko nema iskustva s takim setupovima i štapovima, ocito cu morati sam sve to iskombinirati xD
rijesti cemo nesta  :laughing7:

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Pitanje
« Odgovori #4 : 23 Srpanj, 2011, 13:03:25 »
Ekipa iz trgovina znaju, znači 2 verzije, 39.3(77 cc) i 44(86 cc):

http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/Racing+Cylinder+MALOSSI+MHR+_M3113030

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640948656&target=productdetail&category1=A%3AA_GILERA%3AA_GILERA_RUNNER5099&category2=CAT%3ACAT_ZYLINDER

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640948160&target=productdetail&category1=A%3AA_GILERA%3AA_GILERA_RUNNER5099&category2=CAT%3ACAT_ZYLINDER

Ovaj 86 kit dolazi sa klipom sa 13 mm bolcenom, a dali bi se 77 cilindar sa hodom 39.3 mogao upasati na 44 radilicu vjerovatno slična caka kao i sa bgm 55 radilicom koja zahtjeva spuštanje kanala na 180 cilindru.
Puno bolja je opcija odabir drugog kita koji je za tu radilicu koju imaš ili kupit drugu radilicu.
« Zadnja izmjena: 23 Srpanj, 2011, 13:17:04 SRAD »
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Pitanje
« Odgovori #5 : 23 Srpanj, 2011, 13:12:01 »
Ekipa iz trgovina znaju, znači 2 verzije, 39.3(77 cc) i 44(86 cc):

http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/Racing+Cylinder+MALOSSI+MHR+_M3113030

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640948656&target=productdetail&category1=A%3AA_GILERA%3AA_GILERA_RUNNER5099&category2=CAT%3ACAT_ZYLINDER

http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640948160&target=productdetail&category1=A%3AA_GILERA%3AA_GILERA_RUNNER5099&category2=CAT%3ACAT_ZYLINDER

Ovaj 86 kit dolazi sa klipom sa 13 mm bolcenom.


Stipe, opčenito za TEAM1 i TEAM2 cilindre ide MHR TEAM i MHR TEAM replica radilica koja je 39.3 stroke i 85mm

jer obicne radilice tipa stage6 hpc , polini i malossi hpc su prekratke za MHR TEAM cilindre.

A ja imam ovu MHR TEAM replicu radilicu koja i paše na Malossi 77cc i to je to :icon_thumright:

Znaci skuzili smo sve  :icon_thumright:

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Pitanje
« Odgovori #6 : 23 Srpanj, 2011, 13:20:53 »
Stipe, opčenito za TEAM1 i TEAM2 cilindre ide MHR TEAM i MHR TEAM replica radilica koja je 39.3 stroke i 85mm

jer obicne radilice tipa stage6 hpc , polini i malossi hpc su prekratke za MHR TEAM cilindre.

A ja imam ovu MHR TEAM replicu radilicu koja i paše na Malossi 77cc i to je to :icon_thumright:

Znaci skuzili smo sve  :icon_thumright:

Da znam to, jedino me zbunila ta tvoja team replica radilica koja je ima isto 85 hod. Da prave team radilice i nemožemo baš vidit to su one skupe sa lijepim umetcima :icon_biggrin:

...prethodni post sam nadopunio...znači taj 77 paše na tvoju radilicu.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Pitanje
« Odgovori #7 : 23 Srpanj, 2011, 13:25:41 »
Da, rijetke su te radilice MHR TEAM, skupe ko vrag al zato su od titanija i brijem nepoderive  :laughing7:

 :icon_thumright:

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: Pitanje
« Odgovori #8 : 23 Srpanj, 2011, 13:46:00 »
Da, rijetke su te radilice MHR TEAM, skupe ko vrag al zato su od titanija i brijem nepoderive  :laughing7:

 :icon_thumright:

http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/Crankshaft+MALOSSI+MHR+Team_M539212

Ti imaš ovu, mislim da prve verzije team radilica koje datiraju iz kraja 90-ih kada je postojao samo team 1 cilindar(MHR) su bile malo drukčije od ove tvoje ali to je teško saznat jer su istrebljene ;D

U tvom prvom postu treba ispraviti "duži hod" u "dužu klipnjaču" :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 23 Srpanj, 2011, 13:51:16 SRAD »
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Pitanje
« Odgovori #9 : 23 Srpanj, 2011, 20:34:19 »
http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/Crankshaft+MALOSSI+MHR+Team_M539212

Ti imaš ovu, mislim da prve verzije team radilica koje datiraju iz kraja 90-ih kada je postojao samo team 1 cilindar(MHR) su bile malo drukčije od ove tvoje ali to je teško saznat jer su istrebljene ;D

U tvom prvom postu treba ispraviti "duži hod" u "dužu klipnjaču" :icon_thumright:

taj "hod" i "klipnjaca" su i mene zbunili, ali bitno da smo se razumili  :toothy12:

Da, rijetke su te radilice MHR TEAM, skupe ko vrag al zato su od titanija i brijem  nepoderive :laughing7:

 :icon_thumright:

nisam bas siguran  :toothy12: