Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: preslagivanje zipa  (Posjeta: 1044 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gile1996

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Matulji,Opatija
  • Moj Skuter: typhoon 125,sr 50,zip 4t
preslagivanje zipa
« : 14 Srpanj, 2011, 13:51:10 »
umovi-dali se zip 95 može presložit na ramu 2003,mislim da može ali pitam,jel netko radio nešto slično,2t na 2t

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: preslagivanje zipa
« Odgovori #1 : 14 Srpanj, 2011, 14:04:35 »
ako je rama ista onda da, dottore 2t je doktorirao zipa pa će on možda znat

mašina paše, za plastike pričekajmo nejga
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline gile1996

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Matulji,Opatija
  • Moj Skuter: typhoon 125,sr 50,zip 4t
Odg: preslagivanje zipa
« Odgovori #2 : 15 Srpanj, 2011, 09:05:51 »
@ iwo-hvala ti

Offline gile1996

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Matulji,Opatija
  • Moj Skuter: typhoon 125,sr 50,zip 4t
Odg: preslagivanje zipa 25 km/h ?
« Odgovori #3 : 16 Srpanj, 2011, 08:29:19 »
ok,kupio ramu-fušt-okvir-štel-kako se sve zove,kupio i skuter drugi ALI - izgleda da je taj zip(od Nijemca ga ja kupio) onaj famozni model koji ide 25 km/h,jer imaju foru u Deutchland da ako ide skuter do 25 kmh ne treba dozvola ili tablica,neznam šta ali nešto ne moraš imat a isti skut može i na normalnu tablicu-dozvolu ali ga se odblokira(mislim da nije struja) e sad,to ide ko malo brža bicikla,jučer sam gleda na karb nema limića,čak sam probao karb od vivacitya 100,čisto da vidim šta će biti,ništa-malo bolje gas prima i to je to.šta da pogledam još,glupo mi je to nekom vozit i davat mu 300-500 kn za niš.nisam totalni neznalica ali skuteri su mi dosta novi točnije 2 mj.vozim skut(28g.vozim motor)ali u životu nisam skut otvarao,pa prije nego počnem orati po njemu , pitam-nije mi nikakav bed pitati(43g,imam).nedavno jedan moj frend(generacija smo)kao nešto ga zeza aprilia sr 50 a i karike ili klip za promjeniti i majstor neće pomoć moju nego sam,usput mu kažem  za forum-MS-a on ko iz topa-pa neću ja šmrkavce i balavce pitat za savjet i ja mu kažem ok,majstor si složi motorić i napravi nekih minijaturnih 20,30 ili 40 km.neznam točno i škriiiiip-zaribala beba,zove on,ja dodjem,skinem glavu-usput mu objašnjavam i postavljam pitanja-da vidim  gdje je sa znanjem,-mislim šta da vam kažem-poražavajuće ali tip ne xebe,uhvatio se bio toga prvi put i rezultat sam vam rekao---dakle gledam ja a ono strelica gore gleda,pitam ga ja -pa šta nisi vidio strelicu a on(šofer po zanimanju) pa jesam,normalno je da strelics gleda -- gore,jer to je na kutijama,paletama i sl.kako se polažu,tovare,uglavnomnpr.strelica mora gledat gore,jer je teža strana dolje(njegova teorija) i šta da mu ja kažem----objašnjavam,medjutim ko da zidu govoriš i ništa ja stavim klip kako treba a on - ako se šta desi platit ćeš mi novi klip i cil. e došlo mi je da ga ispetardiram taj moment ko majmuna,ali ajde iskulirao se ja kažem mu da je ok ako rikne ja platim,zatvorim mu ja to,zapalim,proba, krug i to je to,odnosi se -ohladili totalno,šta da vam kažem.uglavnom,što sam htio reći je da- cijenim tudje znanje i da me nije sram pitati i poslušati nečiji savjet pa taj netko imao 17,19,22,25,35,45,55 ili neznam koliko godina,normalno,odvažem malo i razmislim jer nešto i ja znam uglavnom ako netko ima potancijalno rješenje ili savjet,slobodno mi napiše to.unaprijed hvala dečki  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 16 Srpanj, 2011, 13:58:01 gile1996 »

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: preslagivanje zipa 25 km/h ?
« Odgovori #4 : 16 Srpanj, 2011, 08:55:11 »
ok,kupio ramu-fušt-okvir-štel-kako se sve zove,kupio i skuter drugi ALI - izgleda da je taj zip(od Nijemca ga ja kupio) onaj famozni model koji ide 25 km/h,jer imaju foru u Deutchland da ako ide skuter do 25 kmh ne treba dozvola ili tablica,neznam šta ali nešto ne moraš imat a isti skut može i na normalnu tablicu-dozvolu ali ga se odblokira(mislim da nije struja) e sad,to ide ko malo brža bicikla,jučer sam gleda na karb nema limića,čak sam probao karb od vivacitya 100,čisto da vidim šta će biti,ništa-malo bolje gas prima i to je to.šta da pogledam još,glupo mi je to nekom vozit i davat mu 300-500 kn za niš.nisam totalni neznalica ali skuteri su mi dosta novi točnije 2 mj.vozim skut(28g.vozim motor)ali u životu nisam skut otvarao,pa prije nego počnem orati po njemu , pitam.hvala

skini deklo s ljeve strane i skini vario pa vidi dal ima blokadu
skini i spuh pa vidi kakva je grana
i ako nije problem ubaci koju sliku kad budes rastavlja da vide ljudi ocemu se radi     :icon_thumright:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: preslagivanje zipa
« Odgovori #5 : 16 Srpanj, 2011, 08:59:41 »
Ti zblokani skuteri u Njemackoj imaju blokadu hoda gasa u samom karbu. Lako se vadi, a nalazi se kod federa koji vraca gas kod igle karba

Offline gile1996

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Matulji,Opatija
  • Moj Skuter: typhoon 125,sr 50,zip 4t
Odg: preslagivanje zipa
« Odgovori #6 : 18 Srpanj, 2011, 09:32:36 »
hvala vam,nisam još stigao ništa a za auspuh-nisam mjerio ali grana-kolektor je malo deblja od kažiprsta-ono-stvarno je mini,možda je to,ma ne treba mi skuter-bolid ali da ide ko original bio bih zadovoljan(mislim n ormalni ne ovaj 25)a i gledam po netu na stranicama  di se prodaju dijelovi i fakatdaje te 25 alisve izgleda isto-mislim dijelovi znači mora biti nešto jednostavno

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: preslagivanje zipa
« Odgovori #7 : 18 Srpanj, 2011, 11:47:08 »
ima te dve znači još, na variomatu i auspuh kad skineš imaš tuljac unutra koji je puntiran il tako neš, još to dvoje pa onda probaj, ako i dalje nejde onda je na struji 99%
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline gile1996

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Matulji,Opatija
  • Moj Skuter: typhoon 125,sr 50,zip 4t
Odg: preslagivanje zipa
« Odgovori #8 : 20 Srpanj, 2011, 10:27:38 »
ok,hvala,nisam stigao još

Offline gile1996

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Matulji,Opatija
  • Moj Skuter: typhoon 125,sr 50,zip 4t
Odg: preslagivanje zipa
« Odgovori #9 : 14 Kolovoz, 2011, 09:59:37 »
evo jučer malo opet gledao to,treba samo otpiliti zadnji dio okvira,rame,prije amortizera(normalno na mjeru) jer je novi zip malo duži iza,a napred će trebati napraviti pločicu za nosač plastika,nije neka šljaka,a motor nisam dirao još,znam da sam bio karb.otvorio još prije mjesec ili dva i da ima ispod federa neki plastični prsten,to bi moglo biti ono što je 3alfa3 napisao valjda,ma sad je ionako ljeto već otišlo pa nema žurbe

Offline gile1996

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Matulji,Opatija
  • Moj Skuter: typhoon 125,sr 50,zip 4t
Odg: preslagivanje zipa
« Odgovori #10 : 01 Rujan, 2011, 21:30:24 »
evo gotovo varenje nosača i ostale sitnice,još farbanje sutra i to je to-valjda