Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Leo ZX-R , povratak RR-a na scenu pod drugim imenom ili?  (Posjeta: 649 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Jučer u italiji uzeli ZX-R za minarelli i ko na vraga reko ja digiću daj ZX-a da usporedimo i stavim ja ZX-a pored ZX-R niđe veze  :dontknow: na zxu tanka grana i dosta duga, a na ZX-Ru debela dosta i malo kraća, odmah se otvara veliki konus i sve skupa, baš djeluje kao RR
E sad, daj je tko uspoređivao sa RRom jer ovi tamo nisu imali RR a talijan me uvjerava da je ZXR isti kao ZX samo veći prigušivač, a ZX je samo dva eura jeftiniji -.-
uglavnom ZXR je vrlo vjerovatno osjetno jači samo neznam dal tko ima kakve povjerljive grafove, tek danas ćemo smontirat zxr i testirat razliku jer je bio gore neki zx jadni pohabani  :toothy12:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Leo ZX-R , povratak RR-a na scenu pod drugim imenom ili?
« Odgovori #1 : 14 Srpanj, 2011, 10:42:53 »
Koja je cijena ZXR-a tamo!? Jel ima i za Piaggio?

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Leo ZX-R , povratak RR-a na scenu pod drugim imenom ili?
« Odgovori #2 : 14 Srpanj, 2011, 10:45:57 »
kad bi ti reko kupio bi cijelu trgovinu  :)
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: Leo ZX-R , povratak RR-a na scenu pod drugim imenom ili?
« Odgovori #3 : 14 Srpanj, 2011, 11:13:35 »
zadnji put sam gledao u moto charli cijena zx-a je bila negdje 125eura a zxr neznam nisam ga ni vidio dali ga uopce imaju

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Leo ZX-R , povratak RR-a na scenu pod drugim imenom ili?
« Odgovori #4 : 14 Srpanj, 2011, 17:38:53 »
Jučer u italiji uzeli ZX-R za minarelli i ko na vraga reko ja digiću daj ZX-a da usporedimo i stavim ja ZX-a pored ZX-R niđe veze  :dontknow: na zxu tanka grana i dosta duga, a na ZX-Ru debela dosta i malo kraća, odmah se otvara veliki konus i sve skupa, baš djeluje kao RR
E sad, daj je tko uspoređivao sa RRom jer ovi tamo nisu imali RR a talijan me uvjerava da je ZXR isti kao ZX samo veći prigušivač, a ZX je samo dva eura jeftiniji -.-
uglavnom ZXR je vrlo vjerovatno osjetno jači samo neznam dal tko ima kakve povjerljive grafove, tek danas ćemo smontirat zxr i testirat razliku jer je bio gore neki zx jadni pohabani  :toothy12:

Hebeš grafove prosto rečeno, kad buš namontiral dobil budeš najtočniji graf! Već par put sam se nasadil na te takoreć grafove...nikad nisu pomogli i daleko od točnih podataka  :dontknow: !

Videl sam ZX-R, da i meni je izgledal "deblji" naspram ZX-a, vjerojatno i je onda zamjena za RR. Ako je jači od ZX-a onda je to novi best buy spuh...jer za relativno malu cijenu dobiš odličan spuh!

A na koju mašinu ide ZX-R ? To si sebi uzeo?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636