Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PC Hardware , update ? :)  (Posjeta: 4005 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Online Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4276
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #20 : 11 Srpanj, 2011, 17:20:57 »
pa nemaš kaj, za te pare moš sam ovak neš uzet, sad samo tražit tak neš što jeftinijie, a bilo bi ljepo da ima i garanciju, jer vjerujem da ti ne bi bilo svejedno da ti neko zavalja prepečenu grafu koja će zgorit za 2 jtjedna
al kak se meni čini nebuš ti niš uzo samo si se hvalio sa dignutim taktovima i temperaturama na grafi  :toothy12: :toothy12:
haha, jesi lik :D
Ma moram nesto napravit, jer je frustrirajuce kad mi se igra, a vrti se na 5fps :S

Nego druga opcija mi je PS3, ali ako bi na njemu igrao trebam kabel adspojim na monitor 22", jer kao prvo do plazme nemogui doc na red, a kao drugo, voli se upec slike... i druga stvar drebao bi hdd za prebacivat igre, pa mi skoro na isto dodoje dal ulozit u PC ili PS3 :/

Online Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4276
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #21 : 11 Srpanj, 2011, 17:27:06 »
btw, neki su hvalili onu 8800 gt mislim da ima 512mb, ne znam vise, kakve sam srece, upiknut cu u komp rabljenu kartusu koja je u vjecnom snu :D

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #22 : 11 Srpanj, 2011, 18:39:11 »
HD 4850 i to rabljenu NE BI uzimal ni da moram...da se razumijemo, to čak ni nije tolko dobra kartica da uopče bude potrebe za prelazak na nju sa ove koje sad ima...

Dobro svaka giga koju uloži u ram bude isplativo, sad ak ima za 1Gb ili 2Gb ne bitno, ja sam rekel kolko bi mu bilo dobro da stavi!

HD 4850 ne uzimati, moja preporuka....

4850 je puno bolja od 8800gts 320

zašto ne bi bio dobar izbor, ajde preporuči nešto bolje rabljeno do 300kn,
4850 kartica je u svoje vrijeme bila best buy, bila je i 8800gts 320 u svoje vrijeme solidan izbor, ali to je bilo 3 godine prije 4850, tako da....
imo sam obje tako da ne bi bilo da hvalim ati ili tak neka šema
svaka giga koju uloži u ram ne bude isplativa, može on stavit 8, 16gb il kolko već stane nutra, al koj k**ra* mu to znači kad neće iskoristit ni 3 gb(pod pretpostavkom da se ne bavi profesionalno nekim programom za foto/video obradu, renderiranje ili šta već)??
a dual channel i ne igra skoro opće ulogu da bi se zbog njega trebalo zamarati
« Zadnja izmjena: 11 Srpanj, 2011, 18:44:39 vktr »

Offline Zokaaa

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 438
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orahovica
  • Moj Skuter: Batina BT49QT-12
  • Moja Kaciga: Okrugla
  • MojSetup: 80cc
  • MojSpuh: Protočni DIY
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #23 : 11 Srpanj, 2011, 19:00:40 »
Ako te zanima za taj buđet imam ti ja ATi HD 5670 512mb DDR5 za prodati, stara 2mj :)

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #24 : 11 Srpanj, 2011, 22:31:25 »
Ako te zanima za taj buđet imam ti ja ATi HD 5670 512mb DDR5 za prodati, stara 2mj :)
a čuj, jes da je to novija serija i sve al...4850 je jednostavno jača

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #25 : 11 Srpanj, 2011, 22:31:33 »
4850 je puno bolja od 8800gts 320

zašto ne bi bio dobar izbor, ajde preporuči nešto bolje rabljeno do 300kn,
4850 kartica je u svoje vrijeme bila best buy, bila je i 8800gts 320 u svoje vrijeme solidan izbor, ali to je bilo 3 godine prije 4850, tako da....
imo sam obje tako da ne bi bilo da hvalim ati ili tak neka šema
svaka giga koju uloži u ram ne bude isplativa, može on stavit 8, 16gb il kolko već stane nutra, al koj k**ra* mu to znači kad neće iskoristit ni 3 gb(pod pretpostavkom da se ne bavi profesionalno nekim programom za foto/video obradu, renderiranje ili šta već)??
a dual channel i ne igra skoro opće ulogu da bi se zbog njega trebalo zamarati

Ak ti nemreš iskoristit bijednih 4Gb rama na W7 onda ok, al ne pričaj nebuloze da se ne može, jer "igrice" pogotovo traže ram...da ne nabrajam između ostalog druge stvari jer se radi tu o igicama na kompu!

GTS320 nikad nije bila best buy da se razumijemo, ne znam kad si ti počel pratit .... 4850 je bila best buy u nekim slučajevima ali samo zato jer je uvjek bila primamljiva cijenom, a podrškom i problemima nakon kaj se kupila kartica također je bila vodeća...stoga opet ne znam kad si počel ti pratit te stvari! Ja imam 5850 stoga me boli kita za ati vs nVidia, ali velim da 4850 nije neki napredak u odnosu na gts320, i dečko nek rađe potroši tih 300kn na fuk nego na 4850...ako poveča malo budžet onda bi imao puno pametniji izbor, ne samo zato jer jer povečal budžet nego kaj ima puno boljih kartica od 4850 a za ne tolko više para :icon_thumright:

A ak nema baš para a tolko se oče igrat nek uzme 8800 GST 512Mb, nema je ko ni plaće ali ak je nađe nek kapari !
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Zokaaa

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 438
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orahovica
  • Moj Skuter: Batina BT49QT-12
  • Moja Kaciga: Okrugla
  • MojSetup: 80cc
  • MojSpuh: Protočni DIY
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #26 : 11 Srpanj, 2011, 22:38:08 »
a čuj, jes da je to novija serija i sve al...4850 je jednostavno jača
15-20%, dok u novim igrama gubi.
Također čisto sumnjam da se može naći 4850 sa garancijom što je ipak velika stvar.

Offline Zokaaa

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 438
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orahovica
  • Moj Skuter: Batina BT49QT-12
  • Moja Kaciga: Okrugla
  • MojSetup: 80cc
  • MojSpuh: Protočni DIY
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #27 : 11 Srpanj, 2011, 22:42:01 »
15-20%, dok u novim igrama gubi.
Također čisto sumnjam da se može naći 4850 sa garancijom što je ipak velika stvar.
A probleme sa 4850/70 serijom da ni ne spominjem-

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #28 : 11 Srpanj, 2011, 22:49:37 »
15-20%, dok u novim igrama gubi.
Također čisto sumnjam da se može naći 4850 sa garancijom što je ipak velika stvar.

na novije igre može i zaboravit bez jedno 1000kn buđeta
 
Ak ti nemreš iskoristit bijednih 4Gb rama na W7 onda ok, al ne pričaj nebuloze da se ne može, jer "igrice" pogotovo traže ram...da ne nabrajam između ostalog druge stvari jer se radi tu o igicama na kompu!


neki dan složio frendu komp
6950
4gb rama
x3 450

dobro ugl nebitno
crysis 2 na sve ful max 1920 reza
ne jede prek 2,5gb sve skupa
i sad mi ti objasni kako ćeš iskoristit prek 3 gb
osim ak baš namjerno ne ideš pokretat brdo stvari da bi zapunio rame da ne bi ispalo da si uzimo za bezveze

GTS320 nikad nije bila best buy da se razumijemo, ne znam kad si ti počel pratit ....
gts 320/640 u vrijeme kad si ju mogo nabavit za soma rabljenu je bila brutala od grafičke i dok još nisu izašle 8800gt to je bila fakat jebena kartuša za te pare, i ne znam kaj si bolje mogo uzet za te pare u to vrijeme, ali pregazilo ju je vrijeme jebiga došle gro jače kartuše i jeftinije...


ako poveča malo budžet onda bi imao puno pametniji izbor, ne samo zato jer jer povečal budžet nego kaj ima puno boljih kartica od 4850 a za ne tolko više para :icon_thumright:
AKO poveća, a vidiš i sam da čovjek jedva daje 400kn,
a u usporedbi s gts 320, 4850 bi bio jeben napredak, za male pare...
istina, da za 300-400 kn više već moš nać 50% brutalniju grafičku, ali, to je 300-400 kn više



znači čovjek ima 400 kn, za pojačat komp
 ako nemaš neki pametniji prijedlog od 1gb rama i 4850 za te pare, onda ne znam o čemu raspravljamo   :icon_scratch:


Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #29 : 11 Srpanj, 2011, 22:51:59 »
Ok, jebiga nisam Isus da s 400kn napravim gaming konfu...

Imaš pravo, za 400kn nemreš bolje od 1Gb i 4850...jbg, nisam skužil da se radi o tolkim novcima :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #30 : 11 Srpanj, 2011, 22:52:10 »
Također čisto sumnjam da se može naći 4850 sa garancijom što je ipak velika stvar.
A probleme sa 4850/70 serijom da ni ne spominjem-

bilo je nekakvih problemčića, sa driverima i to, imao sam i ja problema, ali s vremenom je to donekle riješeno, noviji driveri
jbg grafička ima sirovu snagu al nisu najbolje to usmjerili u početku
što se tiče grijanja, ako imaš propuh u kućištu i neki ok ventilator na njoj, problema ne bi trebalo biti
a ovo napajanje kaj on ima bi ju trebalo bez problema goniti

a naći grafičku rabljenu za te pare s garancijom je nemoguća misija, jer sve uglavnom imaju 1-2 godine

Offline Zokaaa

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 438
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orahovica
  • Moj Skuter: Batina BT49QT-12
  • Moja Kaciga: Okrugla
  • MojSetup: 80cc
  • MojSpuh: Protočni DIY
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #31 : 11 Srpanj, 2011, 23:01:15 »
Imao sam ja u prije 2g 4870 fala Bogu pa sam je se brzo riješio. Glasna kao fen za kosu i uz to se grije kao blesava.
Driveri su bili katastrofa, za svakih par igara moraš druge drivere stavljati jer ne radi kako spada.

Eto nudi se 5670 sa garancijom :)

Online Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4276
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: PC Hardware , update ? :)
« Odgovori #32 : 11 Srpanj, 2011, 23:17:05 »
Vidim raspisali ste se, super :P

Nego slobodno mi pisete grafulje do 400kn, a za ram cu se vec nekako posle snac, to mi nije frka toliko, gledam da je ddr2 i 800mhz, dok grafulje nisam pratio od 2007. onda je bila dosta dobra ta gts svi su je hvalili, gtx je bila pre pre skupa pa nisam mogao nanju, mislio sam jednog dana ako im padnu cijene, ali i dan danas su po 500kn :D