Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problemi totalni  (Posjeta: 509 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wiseguy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Problemi totalni
« : 08 Srpanj, 2011, 13:23:37 »
radi se o kinezu šugavom,silverstone skuter 4t 50ccm.skuter je osto stajat jednu zimu,nisam izvadio akumulator,ostalo je goriva unutra...i sad kad bi se taman iso vozit problemi nastaju...nije htio zapalit,dobro,promijenjeno gorivo,napunjen akumulator,zamijenjena svijećica,očišćena frga,sve dizne,novo ulje(bilo je benzina u ulju kad sam ga ispustil-iscurilo je skoro pola litre :/ )...i zapali on,al 25 poteže,na ler gasu se ugasi,jedino radi kad se pumpa gas,u ful gasu se zaletava nemre ga probit nikak...savjet sam dobil da su karike otišle,al citam da onda nebi mogo ni zapalit,jos kaj je najgore ima samo 260km pređenih,neko mi kaze pumpa goriva(znaci dovod/odvod prelaz onaj)da tu mozda gubi pritisak,i jos jedna ideja je semering...kurbla dobro prima...nerem se vise niceg sjetit....e sad kaj mu je?!!?260km nije ni do prvog servisa izdrzal,nije ni vozen prakticki!

Offline kkihalic

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Baotian Rocky
  • Moja Kaciga: AGV Strada
  • MojSetup: 82ccm
  • MojSpuh: poliran :D
Odg: Problemi totalni
« Odgovori #1 : 08 Srpanj, 2011, 13:43:03 »
znači ček otvorio si sam dole za ulje otpuštat i curilo ti je ulje sa bengom ? frende ne ginu ti nove karike...

Offline wiseguy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problemi totalni
« Odgovori #2 : 08 Srpanj, 2011, 15:47:30 »
hahaha... :laughing7:...reko idem rješit sve kaj mogu i da ispuštam ulje a ono pol litre iscuri.......više je benge scurilo nego ulja...novo ulje je unutra,probo sam ga palit par puta,gledo opet ulje nije ga bacalo van ko kak je ovo(znači do čepa je bilo svega)...al izgleda da miješa?...sljedeci tjedan mogu te karike rjesit pa cemo vidit kaj bude...i da kak su uspele otić nakon samo 260km?
« Zadnja izmjena: 08 Srpanj, 2011, 16:07:01 wiseguy »