Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 70ccm gus na serijskom auspuhu?  (Posjeta: 1963 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
70ccm gus na serijskom auspuhu?
« : 06 Srpanj, 2011, 16:26:49 »
Jel vozi tko taki setup?

Bacam si neke kalkulacije ovo ono, pošto imam taj crni Giannelli GO, koji je isti racku ko i serijski auspuh a i treba mi samo više momenta iz skutera da se nepati s mojom kilažom razmišljam da nabavim neki gus i šibnem ga unutra.

Da li bi to funkcioniralo i što bi dobio s 70ccm gizom na serijskom auspuhu i 17,5 karbu(karb imam od prošlog pokušaja tuniranja, 17.5 phbn iz malossi pakiranja)?


Sve je na Arei više manje oriđiđi, izuzev topove radilice  :toothy12:
Fala tuneri na odgovorima  :)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #1 : 06 Srpanj, 2011, 16:30:51 »
ici je solidno,ne max performanse,ali puno bolje od serijale,eventualno veca temp vode na full gasu kad ga budes drzao

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #2 : 06 Srpanj, 2011, 16:49:32 »
performanse cc 10% bolje od ful serijale,krajnja ista ili visa za 2/3kmh ali ce imati puno vise momenta i cinit ce ti se da ide dosta bolje od serijale na prvi pogled sto ce u stvari i ici ali ne previse

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #3 : 06 Srpanj, 2011, 16:56:50 »
ici je solidno,ne max performanse,ali puno bolje od serijale,eventualno veca temp vode na full gasu kad ga budes drzao

Sreća pa Area nema problema sa hlađenjem turpija  :toothy3: A valjda bude držalo ok temperaturu, jer mi se nekemija ništa sa hlađenjem. Koliko veća temperatura otprilike?

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #4 : 06 Srpanj, 2011, 17:01:34 »
Sreća pa Area nema problema sa hlađenjem turpija  :toothy3: A valjda bude držalo ok temperaturu, jer mi se nekemija ništa sa hlađenjem. Koliko veća temperatura otprilike?
s 1/4 na 2/4 max je meni islo na peugeotu s preradjenom replicom

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #5 : 06 Srpanj, 2011, 17:07:45 »
pretpostavljam da area ima hladnjak kao aerox...
ako ima,ne moras se brinuti ni sekunde jer taj hladnjak uspije ohladiti moj setup koji se vrti na cca 13 500 okretaja...

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #6 : 06 Srpanj, 2011, 17:11:13 »
pretpostavljam da area ima hladnjak kao aerox...
ako ima,ne moras se brinuti ni sekunde jer taj hladnjak uspije ohladiti moj setup koji se vrti na cca 13 500 okretaja...

Neznam di rox ima, area ima hladnjak ispod rezervara, u podnici il kak se već zove. Uglavnom, nije baš najefikasniji kad se radi neka turpija, iako s baseom nebi trebalo bit problema. Bar nitko nije imao do sada.

Jedino ak bi se kit grijo više s običnim auspuhom neg sa nekim ZXom, u tome je stvar. Onda bi možda imao problema, al bude gore išao i 17,5 karb. Valjda će on pomoć makar malo hlađenju.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #7 : 06 Srpanj, 2011, 17:12:15 »
Neznam di rox ima, area ima hladnjak ispod rezervara, u podnici il kak se već zove. Uglavnom, nije baš najefikasniji kad se radi neka turpija, iako s baseom nebi trebalo bit problema. Bar nitko nije imao do sada.

Jedino ak bi se kit grijo više s običnim auspuhom neg sa nekim ZXom, u tome je stvar. Onda bi možda imao problema, al bude gore išao i 17,5 karb. Valjda će on pomoć makar malo hlađenju.
imenjace stavi i vozi,ak je problem dofuraj meni na slaganje :P

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #8 : 06 Srpanj, 2011, 17:13:25 »
Neznam di rox ima, area ima hladnjak ispod rezervara, u podnici il kak se već zove. Uglavnom, nije baš najefikasniji kad se radi neka turpija, iako s baseom nebi trebalo bit problema. Bar nitko nije imao do sada.

Jedino ak bi se kit grijo više s običnim auspuhom neg sa nekim ZXom, u tome je stvar. Onda bi možda imao problema, al bude gore išao i 17,5 karb. Valjda će on pomoć makar malo hlađenju.
znm di mislis,dobro meni stoji u prednjoj masci koja je maks. izrezana tako da mogu reci kao da ni neam prednju masku nego zrak ide direktno na sva podrucja hladnjaka...
ali opet garantiram da nema sanse da bude problema ;)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #9 : 06 Srpanj, 2011, 17:18:40 »
giannelli go je ko levince touring.. nije to baš ko serijski spuh.. sličan je originalu SC08, čak i jači malo (ima širu granu)

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #10 : 06 Srpanj, 2011, 17:19:14 »
imenjace stavi i vozi,ak je problem dofuraj meni na slaganje :P

Znaš da i bi, samo da si malo bliže. Karb taj već 2 godine stoji u ladici, red sponge isto. Nema se vremena kemijat. Multivar mi je stajao isto skoro godinu dana dok ga nisam stavio.


Kad sam već otvorio temu, kakva je jebada promjenit karb? Odnosno pokvačit sajle? Nisam to nikada radio, a i prilična je gužva oko karba pa da se znam pripremit psihički  ;D

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #11 : 06 Srpanj, 2011, 17:21:51 »
Znaš da i bi, samo da si malo bliže. Karb taj već 2 godine stoji u ladici, red sponge isto. Nema se vremena kemijat. Multivar mi je stajao isto skoro godinu dana dok ga nisam stavio.


Kad sam već otvorio temu, kakva je jebada promjenit karb? Odnosno pokvačit sajle? Nisam to nikada radio, a i prilična je gužva oko karba pa da se znam pripremit psihički  ;D
svrati do mene,sve ti sredim i vozi dalje :icon_biggrin:
a nije jebada ako se malo kontas,zapamti kako si skidao ovaj karb i tako spoji drugi ;)

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #12 : 06 Srpanj, 2011, 17:27:09 »
Ti si već bliže, to bi se već dalo dogovorit  :icon_biggrin: Jbt, na čega je Požega i okolica spala, od grada i MMSa u koji su ljudi iz ZG dovozili Aprilie nekad, do grada u kojem više nema maltene nijedan pošten il priseban majstor kojem se da malo zezat i poštelat 2T skuter.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #13 : 06 Srpanj, 2011, 18:06:28 »
ma zajeb te,nisi lud da meni vozis motor zbog pola h posla :icon_thumright:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #14 : 06 Srpanj, 2011, 19:10:11 »
Znaš da i bi, samo da si malo bliže. Karb taj već 2 godine stoji u ladici, red sponge isto. Nema se vremena kemijat. Multivar mi je stajao isto skoro godinu dana dok ga nisam stavio.


Kad sam već otvorio temu, kakva je jebada promjenit karb? Odnosno pokvačit sajle? Nisam to nikada radio, a i prilična je gužva oko karba pa da se znam pripremit psihički  ;D

Alo komšo  :toothy3:

taj spuh je odlican na base kitu, ja ga imao na sportu i odlicno je radilo i islo...base kit+multivar+17.5, jebeno bolje ide nego sama serijala...sigurno!  grijat se previse nece jer to nisu neki veci okretaji od same serijale 50ccm...tako da mos bez beda to sve staviti dabude base set up...hladnjak je dost manji od roxovog i tanji al drzi base ... :icon_thumright:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #15 : 06 Srpanj, 2011, 19:19:58 »
Alo komšo  :toothy3:

taj spuh je odlican na base kitu, ja ga imao na sportu i odlicno je radilo i islo...base kit+multivar+17.5, jebeno bolje ide nego sama serijala...sigurno!  grijat se previse nece jer to nisu neki veci okretaji od same serijale 50ccm...tako da mos bez beda to sve staviti dabude base set up...hladnjak je dost manji od roxovog i tanji al drzi base ... :icon_thumright:

Crni, nije to onaj tvoj GSP jel. GSP negdje rđu skuplja ko zna gdje.


Kad si se već javio, jes ti razj#bo one bitubo amortizere za areu? De ak nis nabac neku sporcku cijenu u inbox  ;D

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #16 : 06 Srpanj, 2011, 19:46:53 »
Crni, nije to onaj tvoj GSP jel. GSP negdje rđu skuplja ko zna gdje.


Kad si se već javio, jes ti razj#bo one bitubo amortizere za areu? De ak nis nabac neku sporcku cijenu u inbox  ;D
aha, znaci GO je u igri   :laughing7:

BELAC ode bitubo jos od kad xD ... al radi jos i sve 5 skup s mojom bivsom areom  :)

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #17 : 07 Srpanj, 2011, 10:24:53 »
moj je frend vozio ac minarelli, polini gus i serijski auspuh bez katalizatora + 17.6 phva

u kraj nije išao nešto posebno ali recimo od nule je raspolagao s jakim momentom i u brdo je grizao odlično
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17030
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #18 : 07 Srpanj, 2011, 10:56:41 »
ja probo od frenda cpi olivera s trofijem na serijskom spuhu i dosta se dobi na okretnom momentu a i meduubrzanje s tim
nejde to tak divlja na max brzinu jednostavno jer ga gusi spuh al dok to cudo ide u brije je super kako vuce

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 70ccm gus na serijskom auspuhu?
« Odgovori #19 : 07 Srpanj, 2011, 11:12:05 »
ja sam vozio pežoa malossi gus i serijski spuh... a ide to okej, ko nekad oni skuteri piaggio sfera i typhoon 80..