Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kill switch  (Posjeta: 1932 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline NEOs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trnje
  • Moj Skuter: gilera runner 999
Kill switch
« : 04 Veljača, 2008, 15:21:25 »
Cemu sluzi?

Pozz

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Kill switch
« Odgovori #1 : 04 Veljača, 2008, 15:35:32 »
gasenju motora

Offline gozz

  • admin MS
  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • Ultimate "fix-it" tool
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • /
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: bio, više ne.
  • MojSetup: a u Bila
Odg: Kill switch
« Odgovori #2 : 04 Veljača, 2008, 17:16:27 »
Kod raznih trkaćih strojeva, od glisera do cestovnih bolida, zna se desiti da prilikom sudarra ili kvara dođe do zapaljenja goriva, požara i drugih sra**a.
Zato svi oni imaju veliku dostupnu sklopku kojom se gasi motor.


U drugim slučjevima, recimo kod jet-skyja, kada zvekneš u more s njega a on nastavi juriti još 300 metara, ajd ti plivaj do njega...
E pa da se to ne desi, njihov kill switch ili ti na hrv (prekidač za "ubijanje" aka gašenje motora) je vezicom vezan za tvoje zapešće na ruci, nešto kao narukvica. Kad padneš u more ili na asfalt, bla bla a tvoje vozilo nastavi svojom putanjom, na tvojoj ruci ostaje špagica koja je aktivirala kill switch...

Mislim da si dobio ideju... :toothy3:
« Zadnja izmjena: 04 Veljača, 2008, 17:25:44 gozz »

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Kill switch
« Odgovori #3 : 04 Veljača, 2008, 18:19:10 »
hahahaha,moj je frend tako ovo ljeto pao sa gumenjaka,puhala je bura i on se budala iša vozikati po uvali i malo veći val ga prevrnuo,on pao u more a gumenjak,kako je penta bila upaljena,nastavio još 7km do drugog kraja obale..a sve se to nebi dogodilo da je koristio upravo taj kill switch,jer penta ima taj prekidač i vezicu ali se to njemu ne da nositi   :toothy12: :toothy12: