Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VXR karburator  (Posjeta: 946 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dennis_rox

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Rox
VXR karburator
« : 04 Lipanj, 2011, 10:59:44 »
Pozdrav!

Imam problem sa karbom od VXR-a, motor je 2006.g., karb je KEIHIN. Dali netko zna koja je serijska dizna na njemu? ler mu je na oko 2000 okretaja, dosta često se ugasi sam od sebe kao da nema goriva. Neki put u sat vremena vožnje po gradu se ne ugasi a neki put pet-šest puta za redom u  5 minuta.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: VXR karburator
« Odgovori #1 : 04 Lipanj, 2011, 13:18:20 »
Pozdrav!

Imam problem sa karbom od VXR-a, motor je 2006.g., karb je KEIHIN. Dali netko zna koja je serijska dizna na njemu? ler mu je na oko 2000 okretaja, dosta često se ugasi sam od sebe kao da nema goriva. Neki put u sat vremena vožnje po gradu se ne ugasi a neki put pet-šest puta za redom u  5 minuta.

serijska dizna glavna je 90, poigraj se malo sa vidon smjese.. na ton karbu se daju cuda izvest s njon ;D al isto ces se morat malo duze vrimena igrat  da je dobijes u svin uvjetima da je to to,znaci da ujutro pali bez gasa,da ne puca iz auspuha na pustanje gasa i da na leru radi odlicno, to svo troje u jednom

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: VXR karburator
« Odgovori #2 : 04 Lipanj, 2011, 13:34:20 »
znaci idealna je kada je otvorena 2,5 kruga,znaci zamotaj do kraja i otvori 2,5 kruga,tj 900 stupnjeva :toothy11:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: VXR karburator
« Odgovori #3 : 04 Lipanj, 2011, 13:45:49 »
znaci idealna je kada je otvorena 2,5 kruga,znaci zamotaj do kraja i otvori 2,5 kruga,tj 900 stupnjeva :toothy11:

po manualu je 2+-0,5 kruga,a od motora do motora je razlicito,tako da nema nikakvog pravila nego se igrat dok ga ne pogodis u svin uvjetima

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: VXR karburator
« Odgovori #4 : 04 Lipanj, 2011, 13:51:24 »
po manualu je 2+-0,5 kruga,a od motora do motora je razlicito,tako da nema nikakvog pravila nego se igrat dok ga ne pogodis u svin uvjetima
da to je,btw duje ja rijesio svoj problem na karbu :icon_biggrin:

Offline dennis_rox

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Rox
Odg: VXR karburator
« Odgovori #5 : 04 Lipanj, 2011, 17:05:19 »
hvala puno, sutra ću probati :toothy9:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: VXR karburator
« Odgovori #6 : 04 Lipanj, 2011, 19:59:05 »
da to je,btw duje ja rijesio svoj problem na karbu :icon_biggrin:

Bravo  :icon_biggrin: