Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji karburator?  (Posjeta: 10000 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #20 : 04 Lipanj, 2011, 13:53:53 »
onda 17.5 stavi, trositi ce 4.5 l max i miran.. na 19 mm nemozes dobiti ispod 5 da je neznam sto...na bilo kojem kitu
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline sevac4323

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: JetForce C-Tech
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #21 : 04 Lipanj, 2011, 14:01:56 »
onda 17.5 stavi, trositi ce 4.5 l max i miran.. na 19 mm nemozes dobiti ispod 5 da je neznam sto...na bilo kojem kitu

Neznam ni ja više šta bi stavio jer dosta mi je ekipe reklo 19mm,neki čak i 21 imaju i kažu da im je dobar... ovdje mi vas je najviše reklo 17.5... :),neznam jel bi mi bio dovoljan 17.5 pošto sad imam 15..?
Kit bi stavio stage 6 sport 99% to je oko 10ks,neznam jel bi izvukao bolje performanse sa 19mm,jer ako bi onda ta litra više nebi bila neki problem  :icon_scratch:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #22 : 04 Lipanj, 2011, 14:05:04 »
nisam ja rekao da ne stavljas 19, samo kazem da ce ti sa 17.5 biti sasvim ok, nema neke razlike, na baseu sam imao 12mm, 17.5, 19 i 20 mm, najbolji mi je bio sa 19 mm, ali za base klasu ti ne treba preko 17.5 jer ces dobivati samo potrosnju koja ce ti biti litru i pol veca od 17.5 sigurno... trebo bi kupiti igala, dizni klipica, svega za to postelti sa 19 mm, i to je jako jako skupo... jer serijski su svi vecinom prebogato postelani...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline sevac4323

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: JetForce C-Tech
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #23 : 04 Lipanj, 2011, 14:22:05 »
nisam ja rekao da ne stavljas 19, samo kazem da ce ti sa 17.5 biti sasvim ok, nema neke razlike, na baseu sam imao 12mm, 17.5, 19 i 20 mm, najbolji mi je bio sa 19 mm, ali za base klasu ti ne treba preko 17.5 jer ces dobivati samo potrosnju koja ce ti biti litru i pol veca od 17.5 sigurno... trebo bi kupiti igala, dizni klipica, svega za to postelti sa 19 mm, i to je jako jako skupo... jer serijski su svi vecinom prebogato postelani...

znači nisi dobio ništa što se tiče ubrzanja ili konačne sa 19mm?
na 17.5mm nebi trebao igle ili klipiće kemijat?

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #24 : 04 Lipanj, 2011, 14:55:46 »
nisam ja rekao da ne stavljas 19, samo kazem da ce ti sa 17.5 biti sasvim ok, nema neke razlike, na baseu sam imao 12mm, 17.5, 19 i 20 mm, najbolji mi je bio sa 19 mm, ali za base klasu ti ne treba preko 17.5 jer ces dobivati samo potrosnju koja ce ti biti litru i pol veca od 17.5 sigurno... trebo bi kupiti igala, dizni klipica, svega za to postelti sa 19 mm, i to je jako jako skupo... jer serijski su svi vecinom prebogato postelani...

Pa kolko vidim 19mm dellorto phbg DS bi trebal biti mali potrošać po njegovom setupu, zar ne bi?

Pa jel moguće da je sa 19mm tolko veća potrošnja u odnosu na 17.5mm. Dok recimo 17.5 u odnosu na 12mm i nije tolko, oko 7deci na 100km!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #25 : 04 Lipanj, 2011, 17:16:11 »
Pa kolko vidim 19mm dellorto phbg DS bi trebal biti mali potrošać po njegovom setupu, zar ne bi?

Pa jel moguće da je sa 19mm tolko veća potrošnja u odnosu na 17.5mm. Dok recimo 17.5 u odnosu na 12mm i nije tolko, oko 7deci na 100km!

Pa 19mm karburatori su većinom racing karburatori pogotovo malossi ili polini pakiranje.....igle, klipići, ler dizne sve je ubiti poštelano za racing, zato i troši toliko.....meni je moja 19mm došla sa iglom W16..išo je brutalno, ali trokiranje čim se stane na semaforu, kamoli kad duže stoji, potrošnja na base-u je bila 6.3L...sve jedno vožnja full gas ili ne..uvijek isto.... promjenio sam iglu na W9 i dosta se zajebavo oko štelanja...ali sad je ok troši sa replikom i yasuniem 5.5L što je ubiti realno i ok..s time da ako nije full gas kojih 0.3 manje..i to je to..za piaggio mašinu mislim da manje ne može da troši sa tim setupom..sve ostalo je previše osiromašljivanje smjese i riskiranje što radi max 0.5L nije potrebno i ne isplativo!

A potrošnja tj razlika između 19 i 17.5.......realno od 0.7-1.5 kako ko uspije poštelati
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©

Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #26 : 04 Lipanj, 2011, 17:21:28 »
Pa 19mm karburatori su većinom racing karburatori pogotovo malossi ili polini pakiranje.....igle, klipići, ler dizne sve je ubiti poštelano za racing, zato i troši toliko.....meni je moja 19mm došla sa iglom W16..išo je brutalno, ali trokiranje čim se stane na semaforu, kamoli kad duže stoji, potrošnja na base-u je bila 6.3L...sve jedno vožnja full gas ili ne..uvijek isto.... promjenio sam iglu na W9 i dosta se zajebavo oko štelanja...ali sad je ok troši sa replikom i yasuniem 5.5L što je ubiti realno i ok..s time da ako nije full gas kojih 0.3 manje..i to je to..za piaggio mašinu mislim da manje ne može da troši sa tim setupom..sve ostalo je previše osiromašljivanje smjese i riskiranje što radi max 0.5L nije potrebno i ne isplativo!

A potrošnja tj razlika između 19 i 17.5.......realno od 0.7-1.5 kako ko uspije poštelati
A to "racing" štelanje u pakiranjima je tak poštelano da se treba nanovo štelat, ovisno o vremenu vani, znači samo je okvirno poštelano. Čak malossijevo pakiranje nije ništa drugačije nego bulk dellorto PHBG 19, znam jer sam ga par puta kupio.

Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #27 : 04 Lipanj, 2011, 17:24:09 »
Ogromna razlika u performansama je tek kad su jaki kitevi u pitanju, onda se osjeti razlika.

Tipa ljudi imaju 24,,28mm samo tak

A ovi koji govore da im je 21 ok na sport kitu, to ti je isto ko da stavim 28 mm karb na takav kit i kažem super mi je.... troši 12 litara ali sve je ok... I onda mu dođe netko sa 17 mm karbom i ide isto ko i on.

S tim da je 17 mm karb daleko najlakše poštelati! :icon_thumright:

Offline sevac4323

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: JetForce C-Tech
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #28 : 04 Lipanj, 2011, 17:30:48 »
Ogromna razlika u performansama je tek kad su jaki kitevi u pitanju, onda se osjeti razlika.

Tipa ljudi imaju 24,,28mm samo tak

A ovi koji govore da im je 21 ok na sport kitu, to ti je isto ko da stavim 28 mm karb na takav kit i kažem super mi je.... troši 12 litara ali sve je ok... I onda mu dođe netko sa 17 mm karbom i ide isto ko i on.

S tim da je 17 mm karb daleko najlakše poštelati! :icon_thumright:

da,kužim šta očeš reč...možda neka preporuka koji karb 17,5?
motor je jetforce...

Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #29 : 04 Lipanj, 2011, 17:34:33 »
Joj sad ti ne znam kakav karb ide na njega (koji model karba) ali probaj neki za kojeg ima puno djelova... dizni, igli... makar sad možeš preko foruma naručit te setove sa određenih web šopova

Ja bi uzeo možda dellorto, ako postoji model za jet force.

Nisam čitao koji skut voziš, mislio sam da je neki piaggio agregat u pitanju pa da želiš ostavit serijski

jel znaš koliki je serijski karb na jet forceu?

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #30 : 04 Lipanj, 2011, 17:34:56 »
kupis od piaggia sto ima originalni 17.5  :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline sevac4323

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: JetForce C-Tech
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #31 : 04 Lipanj, 2011, 17:39:40 »
Joj sad ti ne znam kakav karb ide na njega (koji model karba) ali probaj neki za kojeg ima puno djelova... dizni, igli... makar sad možeš preko foruma naručit te setove sa određenih web šopova

Ja bi uzeo možda dellorto, ako postoji model za jet force.

Nisam čitao koji skut voziš, mislio sam da je neki piaggio agregat u pitanju pa da želiš ostavit serijski

jel znaš koliki je serijski karb na jet forceu?

blesavi gurtner 15

Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #32 : 04 Lipanj, 2011, 17:40:57 »
Odi na web šop od scooter attacka i vidi koje karbove imaju za dotični skuter pa javi ovdje

Offline sevac4323

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: JetForce C-Tech
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #33 : 04 Lipanj, 2011, 17:51:45 »
Odi na web šop od scooter attacka i vidi koje karbove imaju za dotični skuter pa javi ovdje

ma samo 19,5 dellorto ima za jet force...
za speedfight (trebalo bi biti isto ako se ne varam) mi nudi ove: https://www.scooter-attack.com/shop/#!/en/Peugeot/Speedfight-50-LC-liquid/Carburettors/

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #34 : 04 Lipanj, 2011, 18:30:47 »
Pa 19mm karburatori su većinom racing karburatori pogotovo malossi ili polini pakiranje.....igle, klipići, ler dizne sve je ubiti poštelano za racing, zato i troši toliko.....meni je moja 19mm došla sa iglom W16..išo je brutalno, ali trokiranje čim se stane na semaforu, kamoli kad duže stoji, potrošnja na base-u je bila 6.3L...sve jedno vožnja full gas ili ne..uvijek isto.... promjenio sam iglu na W9 i dosta se zajebavo oko štelanja...ali sad je ok troši sa replikom i yasuniem 5.5L što je ubiti realno i ok..s time da ako nije full gas kojih 0.3 manje..i to je to..za piaggio mašinu mislim da manje ne može da troši sa tim setupom..sve ostalo je previše osiromašljivanje smjese i riskiranje što radi max 0.5L nije potrebno i ne isplativo!

A potrošnja tj razlika između 19 i 17.5.......realno od 0.7-1.5 kako ko uspije poštelati

Pa zato sam rekel racing 19mm dellorto DS, on ima W9 iglu i klippić 30 te glavnu diznu 75, on bi trebal biti najbolji za štelanje, tj za nisku potrošnju, vidim da se večinom na njemu stavlja samo veća glavna dizna a ostalo je super! Pitam zato jer bi ja možda probal 19mm DS na svom setupu ali me strah ove potrošnje za koju pričate, jer sad mi troši finih 3.5l na 100km, a ak će mi trošit sa 19mm 4.5l to nebum mogel podnesti...idem dosta često u Zg i preskupo bu mi to :dontknow:

Zato se nečkam....4l ak mi troši to je ok ali više od 4l na 70ccm to mi je blesavo...ipak je to skuter! :icon_thumright: Ne znam kak vi trpite da vam troši više od 5l :icon_scratch:



Jebiga 17.5(TS phva) nemaš ni kaj štelat, sve kaj ti treba je dizna 85 i odvijač! Jer se s njim dobi 80 dizna koja je u 50% slučajeva taman, a u drugih 50% je 85! I to je to, poigraš se sa vijcima na karbu eventualno premjestiš iglu za zub gore-dole i viola...karb daje savršenu smjesu...

Pošto na 17.5 baš i nema smisla stavljat gljivu....koja bi trebala veće dizne, jer je sam po sebi za serijske airboxove!
« Zadnja izmjena: 04 Lipanj, 2011, 18:34:11 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #35 : 04 Lipanj, 2011, 18:39:50 »
Pa zato sam rekel racing 19mm dellorto DS, on ima W9 iglu i klippić 30 te glavnu diznu 75, on bi trebal biti najbolji za štelanje, tj za nisku potrošnju, vidim da se večinom na njemu stavlja samo veća glavna dizna a ostalo je super! Pitam zato jer bi ja možda probal 19mm DS na svom setupu ali me strah ove potrošnje za koju pričate, jer sad mi troši finih 3.5l na 100km, a ak će mi trošit sa 19mm 4.5l to nebum mogel podnesti...idem dosta često u Zg i preskupo bu mi to :dontknow:

Zato se nečkam....4l ak mi troši to je ok ali više od 4l na 70ccm to mi je blesavo...ipak je to skuter! :icon_thumright: Ne znam kak vi trpite da vam troši više od 5l :icon_scratch:


ma onda nemoj ni probavati......ak trošiš 3.5L....blesavo ti je upoće i probavati 19mm.........

malossi i polini dell 19mm dolaze sa W16 iglom...što je prava racing igla i realno je neupotrebljiva u prometu...imo je ja, ali ne dugo, odma sam stavio W9 i ok je puno se lakše poštela
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©

Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #36 : 04 Lipanj, 2011, 19:07:46 »
Ili napravi prirubnicu i stavi od piaggia

Offline sevac4323

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: JetForce C-Tech
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #37 : 04 Lipanj, 2011, 20:49:47 »
Pa zato sam rekel racing 19mm dellorto DS, on ima W9 iglu i klippić 30 te glavnu diznu 75, on bi trebal biti najbolji za štelanje, tj za nisku potrošnju, vidim da se večinom na njemu stavlja samo veća glavna dizna a ostalo je super! Pitam zato jer bi ja možda probal 19mm DS na svom setupu ali me strah ove potrošnje za koju pričate, jer sad mi troši finih 3.5l na 100km, a ak će mi trošit sa 19mm 4.5l to nebum mogel podnesti...idem dosta često u Zg i preskupo bu mi to :dontknow:

Zato se nečkam....4l ak mi troši to je ok ali više od 4l na 70ccm to mi je blesavo...ipak je to skuter! :icon_thumright: Ne znam kak vi trpite da vam troši više od 5l :icon_scratch:



Jebiga 17.5(TS phva) nemaš ni kaj štelat, sve kaj ti treba je dizna 85 i odvijač! Jer se s njim dobi 80 dizna koja je u 50% slučajeva taman, a u drugih 50% je 85! I to je to, poigraš se sa vijcima na karbu eventualno premjestiš iglu za zub gore-dole i viola...karb daje savršenu smjesu...

Pošto na 17.5 baš i nema smisla stavljat gljivu....koja bi trebala veće dizne, jer je sam po sebi za serijske airboxove!

Znači sa 17.5 gljiva nije potrebna,ali ja bi stavio gljivu ipak...to znači da bi mi onda ipak bolji bio 19mm i jer bi izvukao šta više sa 19 i gljivom naspram 17.5 i airboxom ? 
ovaj link što sam stavio karburatore sa SA dolaze sa diznom 95 (17.5mm karb)
« Zadnja izmjena: 04 Lipanj, 2011, 20:55:23 sevac4323 »

Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #38 : 04 Lipanj, 2011, 20:56:08 »
Ti možeš staviti gljivu na jedan i drugi, i airbox...

gljiva bi ti bila na serijskom motru najgluplji potez, vjeruj mi ;)

Npr. meni Midrace troši sa 19 mm karbom normalne vožnje 5-5.5 litara, ispod neide. ALi ipak su to prosječni okretaji oko11800-12000
A brže vožnje 6.5

S tim da skuter ide ko serijala i još bolje (kaj se uštelanosi tiče) naravno puno brže od serijale. Jučer audi S3 nije imao šanse po zelenom valu. jedino kad je prošao namjerno na crveno jer je mislio da ću i ja :notworthy: :jerk: :nono:

RAdim sad due+ 20000 km ko sa serijalom, samo mjenjam remen :)
« Zadnja izmjena: 04 Lipanj, 2011, 21:02:21 Bero »

Offline sevac4323

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: JetForce C-Tech
Odg: Koji karburator?
« Odgovori #39 : 04 Lipanj, 2011, 21:14:36 »
Ti možeš staviti gljivu na jedan i drugi, i airbox...

gljiva bi ti bila na serijskom motru najgluplji potez, vjeruj mi ;)

Npr. meni Midrace troši sa 19 mm karbom normalne vožnje 5-5.5 litara, ispod neide. ALi ipak su to prosječni okretaji oko11800-12000
A brže vožnje 6.5

S tim da skuter ide ko serijala i još bolje (kaj se uštelanosi tiče) naravno puno brže od serijale. Jučer audi S3 nije imao šanse po zelenom valu. jedino kad je prošao namjerno na crveno jer je mislio da ću i ja :notworthy: :jerk: :nono:

RAdim sad due+ 20000 km ko sa serijalom, samo mjenjam remen :)

Ma ne gljiva na serijalu :) na kit stage 6 sport... pa pitam jel bi izvukao šta više sa 19 i gljivom naspram 17.5 i airboxom?