Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 4t auspuh  (Posjeta: 5652 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: 4t auspuh
« Odgovori #40 : 14 Studeni, 2010, 23:42:02 »
jooj...1 cilindar 50cc , nemoras pazit na podtlak, na vise cilindara je druga stvar jer jedna grana drugoj stvara podtlak itd. Ako vec sam radis najbolje bi ti bilo da je promjer grane i cijevi u topu jednak promjeru izlaza na cilindru. Otvoreni spuh je dobar al on opet nesmije bit preotvoren, jer dobijes samo losije performanse i buku..duzina je bitno al mislim da na 50cc neigra neku ulogu ko ni sam auspuh al ajd...
« Zadnja izmjena: 15 Studeni, 2010, 13:48:50 dusVu »
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline jefta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: kymco agility
Odg: 4t auspuh
« Odgovori #41 : 31 Svibanj, 2011, 06:53:48 »
Skuter je Kymco agility 50 4Taktni, i sad posto ga malo sredjivam i ocu sredit auspuh,,,,

moze li mi iko nacrtat neku shemu kako to sve izgleda unutar lonca ovog skutera, ima li pregrade i sl.

Kakav bi mi zvuk bio i sto bi sve mogao preraditi na tom auspuhu??


Ja imam pitanje u vezi auspuha na agilitiju ima jedna vida koja me zeza ako neko zna i to je odvidavao da mi kaze na koju stranu se odvidava ona imbus vida ili ti zvijezda koja je na nosacu od auspuha?

Offline Arhont

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 4t auspuh
« Odgovori #42 : 31 Svibanj, 2011, 07:19:13 »
To ti je onaj zvjezdasti imbus i okrećeš ga kontra od kazaljke na satu. Al lako moguće da neće ići, tj. kad sam ja skidao auspuh nema šanse da to odvrnem, ako ne ide, borer šesticu i probuši kroz šaraf... i kasnije staviš drugi.

Tak sam ja riješio problem... I taj drugi sad šljaka bez greške.
"Alea iacta est!"

Offline jefta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: kymco agility
Odg: 4t auspuh
« Odgovori #43 : 01 Lipanj, 2011, 06:50:39 »
To ti je onaj zvjezdasti imbus i okrećeš ga kontra od kazaljke na satu. Al lako moguće da neće ići, tj. kad sam ja skidao auspuh nema šanse da to odvrnem, ako ne ide, borer šesticu i probuši kroz šaraf... i kasnije staviš drugi.

Tak sam ja riješio problem... I taj drugi sad šljaka bez greške.

a to je to da ja sam pokusao na sve moguce nacine ali neide saamo se izlizao a niska bas kako kazes borer i kontra navoj urezicac i nema druge jer samo ta vida mi jos treba ici vani da zamjenim kocnicu a j.... se sa njom vec 3 dana