Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nrđia powa 50 2t > 125 4t > 70 2t skupi ih sve  (Posjeta: 5530 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
nrđia powa 50 2t > 125 4t > 70 2t skupi ih sve
« : 28 Svibanj, 2011, 22:49:28 »
krenulo je viskom krznenih zivina u ladici, nakon malo listanja i pregovora pada odluka na 50ccm skuter u obzir dolaze jedino skuteri na koje stanem normalno.

konkurenti su runner 50 sp, aprilia sr, piaggio nrg.

runner stari je odma otpal jer koda vozim dasku s dva kotaca (ispirka svim ponosnim vlasnicima al to prometalno nije vrijedno spomena pored nrg-a ili sr-a)

runner novi, nisam vozil al nekak mi je cudan nije mi ostavio onaj paf kad ga vidim, a i od par ljudi sam cuo da je power vozniji od njega makar imaju ramu u 95% istu.

nrg stari, imal sam super mi se vozi mal je tvrd al to se rijesava sa vxr vilicama i sp180 mortizerom iza i vozi ko velki, bio u uzem izboru i listamo oglas..

nrg power, ljubav na prvi pogled, isto ko i stari sr.. odmah sam rekao da ce to bit sljedeci skuter za do placa i po vrganje u sumu ic i koji put na krapinu lovit štupsere, u uzi izbor i listamo oglas..

sr stari, odma je u uzem izbrou imal sam ga 15000 km i to ditecha dopal mi se trosi ko fercek ide fino 2x me ostavil i to mojom greskom i sve u svemu 10+.. samo necu ditecha strah me te struje makar ju znam.. u oglas i trazimo 2004 model sa pia masinom.

sr novi.. sve super sve 5 al nije to to.. ak se nadje koji jeftin uzimamo..

i tak nakon tjedan dva listanja pogledo jedno 20 skutera i svi redom previse para za to stanje.. i onda jednom u nedjelju oko 21.30 na njuskalu skoci oglas nrg power 2005g. 6000 kn. regan cijelu godinu nove gume lalala padnuto oke.. doso vidio kupio, rijesio papire sve skupa 5800 ja sretan i gas doma

stanje je bilo kako tako, vurica nije radila (trealo zaspanat klemu na akumulatoru  :icon_biggrin: ) nova svjecica kupljena i remen, radilica imala lufta to smo znali ali i ne da je spigana.. al isti racku.. odma drugi dan u lageros set skf lezajeva majd in bulgaria i amerika, uzeli mikro remen, sve lezajeve i simeringe kaj imaju u getribi i uzeli tu na forumu malossi sport 70 koji ce ic na prvu specijalu i gore.. nakon dva dana kupljen leovinc rr i to je bilo to jos se trazil klip i radilica, brtve su bile doma i multivar na skuteru, nakon malo srafanja jos vidim da je zvono spigano ludo i kvacilo u raspadnom stanju al reko oke ionako sam to mislio mjenjat pa bi to bilo ovako:

malossi sport 70 prva specijala
rms radilica crvene polutke
malossi multivar
rms kvacilo stelajuce
rms zvono (ono ojacano)
dell 17.5
red sponge
i svi novi lezajevi masini, vodena, getriba isto tako i simerinzi
i da leovinc rr

slagan je neki base setup da se malo vrti a opet da je malo jaci od serijale da se moze vozit u dvoje i da ne trosi vise od 4-4.5l

i od toga svega nisam kupil samo radilicu i klip i kvacilo i zvono..
 i onda se desi ovo:

http://imageshack.us/photo/my-images/51/dsc0000106.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/28/dsc0000103.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/696/dsc0000104k.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/143/dsc0000105h.jpg/

prednja maska, nosaci fara, retrovizor, podnica, bocna donja, bocna repna, volan, ona dole bijela, protuoklop (oko bravice)

nakon toga odlucujem definitvno gore vx vilice i prednja kocnica od vx-a a iza neki mortizer drugi..

i dok malo razmisljamo kaj i kak i kamo... padne na um ideja da stavim vxr masinu i vilice i sve, trazim neki los vxr po oglasu al nema nist pametnog ili su spigane vilice ili je masina zaklana.!

na forumu nadjem oglas vx 2007 komplet u dijelove za 4500 se dogovorimo masina, instalacije prednje vilice, kocnice, i neke plastika i pi*darija.. prednji disk je spigan totalno to moram drugo 300 kn. zadnja felga je spigana to nisam znal al jos neznam dal baca ili ne to moram vidit..
u 1 danu je piaggio 50 oso dole i vx125 oso gore, nosaci su na sraf jedina je jeba sa selenom neznam kak ide tocno na koji polozaj pa sam stavio na dva srafa i masina nikam ne lupa nije u koso nestoji u stranu grana i sve prolazi kak treba i sve šljaka picikato..
odma sam stavil struju gore i spojil vakum i to da vidim jel bu krhnula i nakon pol minute verglanja bez airboxa sam skuzil da nebu nic od toga, hitil gore airbox koji je na 97287498 mjesta puknut i mašinka krhne od šusa, skuzim da mi ne delaju okretaji pa hgasim odma i probam sa orginal nrg cukicom i opet 0 bodova, nist gasim kontakt i gledam konektore vidim dva konetora pasu si ja to spojim a ono iskre i osigurac od 20 amera amen. kasnije skuzim da je to valjda od ventilatora jedan a jedan od bog te pitaj cega..  
i nist fajrunt za danas vrijeme za pauzu do sutra i pri kraju dana je to zgledalo ovak nekak:

http://imageshack.us/photo/my-images/543/fotografija0125.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/12/fotografija0126b.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/807/fotografija0127.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/27/fotografija0128.jpg/

skidanje 50ccm nije slikano jer je oslo dole prije neg si reko keks..
a sutra buju valjda druge slike jer se ocekuje finiš fixacije selena i izrada nosaca drugog mortizera na rami i stavljanje hlađenja od vx-a gore do kraja i fixiranje instalacije..


za kraj imam 1 pitanje:

jel netko zna od cega je iza u repu dvo pinski konektor zuta i crna zica, ide sa snopom zica za zadnju lampu i zmigavce.. njega sam spojil sa konktorom od ventilatora koji je napred pa se ziskirlo, barem mislim da je od ventilatora..

najbolje ako netko ima shemu instlacije od novog runnera. ili ak zna mozda kam to ide iza jel slobodno ili se spaja u nekaj.?

« Zadnja izmjena: 17 Rujan, 2011, 20:39:26 ive_91 »
🙈

Offline dino895

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 560
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Sr 150 ! Vx(R) 200 !
  • Moja Kaciga: HJC Nob
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #1 : 28 Svibanj, 2011, 23:57:05 »
Super projektič...jedva čekam da vidim nastavak...inače i meni se jako sviđa nrg pawer i namda se da bu dušel jedan posle ljeta....samo napred...sretno dalje :icon_thumright: :icon_thumright:

                                            :hello: :hello:

Offline M!cko46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 266
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Spyder
  • Moja Kaciga: mds
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #2 : 29 Svibanj, 2011, 00:46:07 »
Lijepa energija,slike kad postavljas kucaj preglednije je ili moderator nek sredi

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #3 : 29 Svibanj, 2011, 14:05:20 »
ma sad sam to nabrzinu hdrapil gore..

u planu je stavit 200 gore komplet
i polini speed control

jos se neckam oko boje izmeđ perla bijele, metalic crne il mat crne.?

ak ce ic mat crno onda ce ic crne felge s crvenim trakicama i skut ce bit u crno crvenoj kombinaciji
ak ce ic metalic crna onda ce ic felge, vilica, suport, deklo, morizeri (opruga u crveno) na poliranje kljesta kociona u crveno.
ak ce ic perla bijela onda neznam kaj ce ic u koju boju..  :toothy12:
🙈

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #4 : 29 Svibanj, 2011, 14:10:27 »
odličan projekt..

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #5 : 29 Svibanj, 2011, 14:17:05 »
ma sad sam to nabrzinu hdrapil gore..

u planu je stavit 200 gore komplet
i polini speed control

jos se neckam oko boje izmeđ perla bijele, metalic crne il mat crne.?

ak ce ic mat crno onda ce ic crne felge s crvenim trakicama i skut ce bit u crno crvenoj kombinaciji
ak ce ic metalic crna onda ce ic felge, vilica, suport, deklo, morizeri (opruga u crveno) na poliranje kljesta kociona u crveno.
ak ce ic perla bijela onda neznam kaj ce ic u koju boju..  :toothy12:
Ja imam perla bijelu i mogu ti rec da je brutalna boja al je bzvz ako je citav skut u toj boji...kod mene je metalik plavi s perla bijelim detaljima..a mozes iskombinovat neku boju koja ti se svidja pa samo perlom s plavim presijavanjem uradit prelaz na perlu sa violet presijavanjem i to bi dobro bilo,na tebi je da odlucis koja ce bit glavna boja :icon_thumright:

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #6 : 29 Svibanj, 2011, 14:26:31 »
Mene zanima kako si ga uspio onako usitnit,zar su mu plastike tako slabe,ili si ti jako sletio?
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #7 : 29 Svibanj, 2011, 15:04:39 »
Mene zanima kako si ga uspio onako usitnit,zar su mu plastike tako slabe,ili si ti jako sletio?


pad je bio u krajnjem slucaju debilno smjesan i lagano sam dobio fobiju od tog skutera, pao sam nekih 500-600 metara od kuce, isao sam nekih 70kmh vozio jednom rukom drugom sam drzao komad drva u ruci  :angry7: i kak je cesta na tom dijelu u k. i pogodim grabicu i rezultat je bio tzv. "tank slapper" ili ti samaranje volana od granicnika do granicnika i rezultat da me bacilo dole a skuter pljas na pod kolko je god mogao i uz to je prosao par strucnih zakrpa na cesti plastike su se raprsle ko kokice. na skuteru su ostale 3 plastike citave neostecene, ako i toliko.

kaj je najgore od svega toga tud prolazim 320842430293 puta dnevno i nikad nista, sa sr-om sam prolzaio bez ruku i svakako nekako i nikad nista..

pao sam prije dva tjedna i jos imam kompletnu desnu nogu oribanu, glezanj jos uvijek ima ogromnu krastu, bedro desno isto, ruka lijeva na zapescu, i desna na dlanu.. najtragicnije je to kaj sam imao i jaknu i hlace i sve sam rastepo u pm. danisam imao jaknu vjerojatno bi sva leđa oribao jer se jakna kompletna rasporila.. a rukavice sam ostavio na polici u garazi..  :icon_biggrin:
🙈

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #8 : 29 Svibanj, 2011, 15:41:11 »
ajoj,bas nemas srece,i tvrde su ti vilice.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #9 : 29 Svibanj, 2011, 21:29:05 »
ma znam za to jos su bile ove spremne za otvaranje i podmazivanje kaj sam i napravio i sad rade gro puta bolje i ljepse.. zato sad ide gore vxr ovjes pa nece bit tvrd.. bolje da je mekse barem ce bit udobnije po ovim nasim rupetinama.
🙈

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #10 : 01 Lipanj, 2011, 18:50:07 »
rijesio sve suplje konektore i spojio obrtaljku da radi kak treba, druga pumpa goriva je gore sa nepovratnim ventilom i radi kak treba, pali na zub skoro sa 4ah akumulatorom od 50ccm.  :toothy3:

kad ulovim vremena nastavljam sa radnjama al za sad imam najvise muke oko kilera jer nikamo nestane od 125ccm 2t mi je prevelki totalno a ovaj od vx-a je glup i svigdi mi fali za 10mm  :angry9: bez kilera nemogu ni masinu probat ni nist. :S a neda mi se 3x radit glupost ak nece pasat
🙈

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #11 : 08 Lipanj, 2011, 22:54:15 »
rijeseno zvrndanje u masini u deklu nije bilo pikse za bendix, napravili piksu i sve radi kak treba, promjenjen lezaj u deklu jer je ovaj bio raspadno stanje.

napravljen nosac drugog mortizera, stavljen kiler od sr50 i ventilator od sp180 vozil sam se nekih 80 km bez plastika i sve sljaka oke nepregrijava se radio u mjestu nekih 30 min nema traga kuhanju ni pregrijavanju..
stavljene vilice od vx-a
jos samo odfurat disk na ravnanje prednji ili ako neko ima 260disk od vx/r novog za prodat bio bih zahvalan.
jer se trenutno vozim na 240 disku i kocim sa pol diska..  :toothy3:

slike cu ubacit ovih dana kad struju sredim (moram produzit nekih 10-15 cm glavni dio instalacije)

i moram smislit kaj cu sa cukicama jer mi ova od vx-a krivo kaze brzinu a ova od powera krivo okretaje (kaze umjesto 6000rpm ona ima 3000rpm.) tako da bih trebao nesto sto dupla signal..

u buducnosti imam u planu krace mortizere straga da spustim malo zadnji kraj i neke bolje jer ovi mi se cine uzasni, i eventualno malo stvrdnut prednje vilice i to bi bilo sve po pitanju ovjesa..

maske se nadam da ce bit ovaj vikend na skuteru pa da vidimo kak ce to sve skupa pasat i izgledat..

i nova fix ideja mi je stavit amortizer volana gore..  :toothy9:
🙈

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #12 : 09 Lipanj, 2011, 00:55:07 »
rijeseno zvrndanje u masini u deklu nije bilo pikse za bendix, napravili piksu i sve radi kak treba, promjenjen lezaj u deklu jer je ovaj bio raspadno stanje.

napravljen nosac drugog mortizera, stavljen kiler od sr50 i ventilator od sp180 vozil sam se nekih 80 km bez plastika i sve sljaka oke nepregrijava se radio u mjestu nekih 30 min nema traga kuhanju ni pregrijavanju..
stavljene vilice od vx-a
jos samo odfurat disk na ravnanje prednji ili ako neko ima 260disk od vx/r novog za prodat bio bih zahvalan.
jer se trenutno vozim na 240 disku i kocim sa pol diska..  :toothy3:

slike cu ubacit ovih dana kad struju sredim (moram produzit nekih 10-15 cm glavni dio instalacije)

i moram smislit kaj cu sa cukicama jer mi ova od vx-a krivo kaze brzinu a ova od powera krivo okretaje (kaze umjesto 6000rpm ona ima 3000rpm.) tako da bih trebao nesto sto dupla signal..

u buducnosti imam u planu krace mortizere straga da spustim malo zadnji kraj i neke bolje jer ovi mi se cine uzasni, i eventualno malo stvrdnut prednje vilice i to bi bilo sve po pitanju ovjesa..

maske se nadam da ce bit ovaj vikend na skuteru pa da vidimo kak ce to sve skupa pasat i izgledat..

i nova fix ideja mi je stavit amortizer volana gore..  :toothy9:
Pa prebaci onaj dio na koji se stavlja kazaljka na plocu na kojoj pokazuje dobro kmh i sve 5 :icon_thumright:

Offline Bubreg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 53
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner BB
  • Moja Kaciga: Shark S500 Air Fractal
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #13 : 09 Lipanj, 2011, 09:56:49 »
Pa prebaci onaj dio na koji se stavlja kazaljka na plocu na kojoj pokazuje dobro kmh i sve 5 :icon_thumright:

Digitalni je sat, nema kazanjke na njima ;) ima samo za obrtaje ... a mislim da bi bolje bilo staviti sa vx.a sat, obrtaji bi radili normalno a brzinu bi pokazivao malo vecu zbog manjeg felge naprijed, ali to je zanemarivo, jer ti satovi ionako lazu. A kad jednom premjeris brzinu sa gps.om i vidis za koliko lazu satovi uvijek ces znati koliko otprilike vozis iako sat laze

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: piaggio nrg power 50 hoce bit nrg power vx 125
« Odgovori #14 : 09 Lipanj, 2011, 18:51:30 »
Digitalni je sat, nema kazanjke na njima ;) ima samo za obrtaje ... a mislim da bi bolje bilo staviti sa vx.a sat, obrtaji bi radili normalno a brzinu bi pokazivao malo vecu zbog manjeg felge naprijed, ali to je zanemarivo, jer ti satovi ionako lazu. A kad jednom premjeris brzinu sa gps.om i vidis za koliko lazu satovi uvijek ces znati koliko otprilike vozis iako sat laze


ma totalno me to probija kad laze za pun k. tj. laze dosta na malim brzinama a kasnije tolko ne..
🙈

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: nrđia powa 50 2t > 125 4t > 70 2t skupi ih sve
« Odgovori #15 : 17 Rujan, 2011, 20:54:56 »
uh... nakon dugo zapostavljanja i svega svacega vx masina je osla dole i vratila se gore 50ccm.
evo danas sam rijesio maske sve kaj trebam i pala je odluka za bojanje.

masinu sam maknuo iz par razloga: skut mi je bio dosta tezi sa tom masinom i to se osjetilo malo u zavojima a najvise u gradu, druga stvar je bila to da skut je pocela vozit i cura i kak jesu babe nedo bog da ga skrha u neki auto j#bo sam jeza u ledja ak skuze da nije 50ccm a skuzili bi i to mi je jedan od najvecih razloga jer nekak mi nije do rizika.


sve maske lakirane idu u mat crnu boju
prednji blatobran, vizir, i ona maskica između sica i straznje lampe, maskica od usisa zraka ispred kilera na prednjoj masci i retrovizori mozda u karbon
felge idu u crnu jos sam neodlucan dal ce ic sjajna ili mat i naravno uber cull crvene trakice na rubovima
tubovi prednjih vilica ce na poliranje
deklo i blok u neku boju vjerojatno jos neznam koju al racunam na neku mish sivu sa crvenim "šljokicama"

ovo kaj ide u karbon ide jer je ogrebano ili sl. a i zanima me kak bi to izgledalo


drugi tjedan se otvara masina ide rms radilica unutra sa skf poliamid lezajevima.
valjda cu ga onda i polakirat masinu.

a kit ce ic gore kad kupim kvacilo i zvono novo i remen. a i moram klip kupit za specijalu da ga razbusim.
ali cu ga sad zato uredit sve izmjerit i sredit malo kanale tek tolko da ih taknem i onda na busenje, i kompresioni omjer cu isto uredit da bude 13:1 ili 12.5:1 jos nisam ziher na kaj da idem jer cu ga svaki dan valjda vozit.


znaci setup ce bit:

maljosi sport 70
del 17.5
rms kvacilo i zvono valjda
rms radilica crvne polutke
maljoši spešl belt
maljoši multivar dveiljade
leovinc rr izgleda jer mi trenutno nije do drugog spuha al mozda u buducnosti ak nekog uzicam da mi posdui spuh da probam yasuni r. najvise mi do potrosnje od svega toga a sa yasuni bi se vise vrtio.

i razmisljam o ojacivanju rame. tj. ubacivanju sipke između nogu od prednjeg kraja do sredine skuta, ali za to moram otic pitat u cvh dal se to krsi sa nekim zakonom jer neda mi ju se skidat dole svaki put ili da me rusi na tehnickom radi tog.

slike ce sutra doc cim pobacam maske gore onak proizvoljno
« Zadnja izmjena: 17 Rujan, 2011, 21:04:15 ive_91 »
🙈

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: nrđia powa 50 2t > 125 4t > 70 2t skupi ih sve
« Odgovori #16 : 17 Rujan, 2011, 21:36:52 »
...ak skuze da nije 50ccm a skuzili bi i to mi je jedan od najvecih razloga jer nekak mi nije do rizika.

Pametno

kit ce ic gore


Nepametno.  ;D
Ako napravis sranje na cesti, osig. kuca jako ne voli davat novce tamo gdje ne treba pa je velika sansa i da shvate da gore imas vise od 50ccm i opet nista od isplate.


DAkle, ako te to brine, onda ili ostavi gore "postenu" mashinu, ili vozi serijalu

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: nrđia powa 50 2t > 125 4t > 70 2t skupi ih sve
« Odgovori #17 : 17 Rujan, 2011, 21:49:25 »
Pametno


Nepametno.  ;D
Ako napravis sranje na cesti, osig. kuca jako ne voli davat novce tamo gdje ne treba pa je velika sansa i da shvate da gore imas vise od 50ccm i opet nista od isplate.


DAkle, ako te to brine, onda ili ostavi gore "postenu" mashinu, ili vozi serijalu
Tu blokada ne vazi?

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: nrđia powa 50 2t > 125 4t > 70 2t skupi ih sve
« Odgovori #18 : 17 Rujan, 2011, 23:44:40 »
Tu blokada ne vazi?


nop. jedino mehanicka na variomatu.! al cak ni ona jer opet je vise od 49ccm.
🙈

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: nrđia powa 50 2t > 125 4t > 70 2t skupi ih sve
« Odgovori #19 : 17 Rujan, 2011, 23:51:33 »
Pametno


Nepametno.  ;D
Ako napravis sranje na cesti, osig. kuca jako ne voli davat novce tamo gdje ne treba pa je velika sansa i da shvate da gore imas vise od 50ccm i opet nista od isplate.


DAkle, ako te to brine, onda ili ostavi gore "postenu" mashinu, ili vozi serijalu


to naravno stoji ali manje su sanse da kenjaju radi 70ccm nego radi 125.
🙈