Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VW Passat njuskalo  (Posjeta: 7821 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #40 : 05 Listopad, 2011, 21:32:19 »
Sto se tice uvoznih automobila slazem se.
Sto se tice kilometara dobro si me nasmijao. Po tvome ne bi trebali raditi nove aute nego da svi vozimo stare po mogucnosti sa sto vise km  :toothy12:

robi neizvrči moje rjeci! ja sam rekao bolje auto koji ima kilometara vise, nego auto koji ima malo a ima godina!  iz iskustva znam da auti koji su vozeni petkom i nedjeljom nevaljaju! onaj auto koji radi svaki dan i radi 50 ak kilometara je auto koji ce valjat, ja sam imao poršea 924 koji je imao 44000 kad smo ga uzeli, prvi vlasnik,nikad nije vozen po kisi i svaki dan je bio ispod plahte (kad smo došli po auto padala je kisa i covjek nam nije dao da ga odvezemo do sutra kad je bilo suho) taj auto nije valjao, stalno neka sranja s njime,...
moj otac radi  sa autima od pamtivjeka , ja isto, uvoz dugo godina i znam sta pricam,

bas danas sa bio kod kolege (isto radi sa autima) ima na prodaju klia iz 2002 uvoz iz švicarske (ja trenutno isto imam klia iz 2002 na prodaju kupljen u hr) i razlika između mog i njegovog nebo i zemlja! ovaj iz svice ima aluminijsku haubu, sva unutrasnjost finija i kvalitetnija, nigdje ni trunka hrđe i slicno

prosle godine sam bio u češkoj na seminaru u škodi i tamo su nam potvrdili da auti koji idu za hr tržište u proizvodnji bitno jeftinije iziđu
a isto tako u tvornici sam vidio kontrolnu tablu na kojoj velikim slovima piše  CRO , i pipnuo sam je i usporedio sa par pokraj (koja je bila CH i I ) i razlika je neopisiva
eto
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline Robi_PU

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 125
  • Moja Kaciga: Suomy
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #41 : 05 Listopad, 2011, 21:41:23 »
robi neizvrči moje rjeci! ja sam rekao bolje auto koji ima kilometara vise, nego auto koji ima malo a ima godina!  iz iskustva znam da auti koji su vozeni petkom i nedjeljom nevaljaju! onaj auto koji radi svaki dan i radi 50 ak kilometara je auto koji ce valjat, ja sam imao poršea 924 koji je imao 44000 kad smo ga uzeli, prvi vlasnik,nikad nije vozen po kisi i svaki dan je bio ispod plahte (kad smo došli po auto padala je kisa i covjek nam nije dao da ga odvezemo do sutra kad je bilo suho) taj auto nije valjao, stalno neka sranja s njime,...
moj otac radi  sa autima od pamtivjeka , ja isto, uvoz dugo godina i znam sta pricam,

bas danas sa bio kod kolege (isto radi sa autima) ima na prodaju klia iz 2002 uvoz iz švicarske (ja trenutno isto imam klia iz 2002 na prodaju kupljen u hr) i razlika između mog i njegovog nebo i zemlja! ovaj iz svice ima aluminijsku haubu, sva unutrasnjost finija i kvalitetnija, nigdje ni trunka hrđe i slicno

prosle godine sam bio u češkoj na seminaru u škodi i tamo su nam potvrdili da auti koji idu za hr tržište u proizvodnji bitno jeftinije iziđu
a isto tako u tvornici sam vidio kontrolnu tablu na kojoj velikim slovima piše  CRO , i pipnuo sam je i usporedio sa par pokraj (koja je bila CH i I ) i razlika je neopisiva
eto


Bold- o tome sam pricao  :icon_thumright: :icon_thumright:
Sto se tice onog tvog o kilometrima, ispricavam se, krivo sam shvatio  :)

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #42 : 05 Listopad, 2011, 21:46:47 »
Bold- o tome sam pricao  :icon_thumright: :icon_thumright:
Sto se tice onog tvog o kilometrima, ispricavam se, krivo sam shvatio  :)

Jos je jedna fora da za sve sto smo mi u RH morali nadoplacivat u D su dobivali u serijskoj opremi.

Ne moze se usporedit npr moj golf 25years opremom sa obicnim.....cim vidim one lose siceve,volan i jos par sitnica ja ga nikad ne bi kupio. Kao i na ovom pasatu ovi sicevi........

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #43 : 05 Listopad, 2011, 21:53:35 »
Bold- o tome sam pricao  :icon_thumright: :icon_thumright:
Sto se tice onog tvog o kilometrima, ispricavam se, krivo sam shvatio  :)
:icon_thumright:
novo je novo ali polovni je bolji švabski (još bolji je švicarski) nego "domaći" (naravno ima i njihovih loših ali o kvaliteti govorim)
mada jedan veliki minus , u njemačkoj ima jako puno poljskih auta , i ako nabasaš na taj onda si u banani jer oni su još gori nego hrvatski (ali cim sjednes u poljski skuzit ces da je poljak)
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #44 : 05 Listopad, 2011, 21:57:39 »
Jos je jedna fora da za sve sto smo mi u RH morali nadoplacivat u D su dobivali u serijskoj opremi.

Ne moze se usporedit npr moj golf 25years opremom sa obicnim.....cim vidim one lose siceve,volan i jos par sitnica ja ga nikad ne bi kupio. Kao i na ovom pasatu ovi sicevi........
da ali i auti sa istom opremom , su drukčiji (na opip, na trošenje , smješno ali čak i drukčiji miris imaju)
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #45 : 05 Listopad, 2011, 22:30:00 »
e iskusni  majstore robi...daj si isfinanciraj sam kupnju auta i odrzavanje pa onda tu pocni pricat i odrzavat lekcije onima koji znaju,al ipak ti imas 18 i pun si iskustva na cesti i autu,ja se povlacim i nemoj mi zamjeriti jer sam te uvrijedio... :hello:

Offline Robi_PU

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 125
  • Moja Kaciga: Suomy
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #46 : 05 Listopad, 2011, 23:36:21 »
Rani se speed  :binkybaby:
Bacio oko na tvoje prijasnje postove, i sta na jednom, procitam i sve mi bilo jasno.. Ticonja ( daewoo tico ) je zvijer za divljat  :laughing3:
Bas cu se uvrijedt na tvoj komentar koji mi znaci u zivotu jedno veliko nista  :notworthy:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: VW Passat njuskalo
« Odgovori #47 : 05 Listopad, 2011, 23:44:06 »
Rani se speed  :binkybaby:
Bacio oko na tvoje prijasnje postove, i sta na jednom, procitam i sve mi bilo jasno.. Ticonja ( daewoo tico ) je zvijer za divljat  :laughing3:
Bas cu se uvrijedt na tvoj komentar koji mi znaci u zivotu jedno veliko nista  :notworthy:

gle nisi jos skuzio kaj znaci sprdnja i zajebancija s autima,ako ga nisi vozio i ne patis da se di prevrnes,onda se ne mijesas,uzeli smo ga za male pare i sjebali iz gusta a ne iz zelje da se propeljam u njemu,uostalom baci oko na moj post

evo i boldat cu ti ga

daj si isfinanciraj sam kupnju auta i odrzavanje

pun je forum nadobudne djece koja misle da sve znaju