Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sreća ili znanje ?  (Posjeta: 3734 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #20 : 18 Travanj, 2011, 00:44:08 »
Ovo na mojoj mecki nema teorije da bi se moglo desit,ne znam ni njemu kako se desilo,nije brzo isao,nije ostra krivina bila,nije puno smotao  :o

Loše gume očito, il izlizana cesta.. To meni prvo palo na pamet...

Je stvarno momak zna nema sta. Da je ima koje starije auto ili da je doletija malo brze sa ovin, ograda bi bila njegova.
Meni se cini da on na videu ne vozi brze od 80 km/h, a kad ga je bacilo mogu se kladit da je prvo po kocnici udrija, jos mota volanon ka debil.
SRECA njegova sta ima dobro auto.  ::)


Kak ide 80, ja nekužim.. To je autocesta, šta onda ovi koje prestiže voze 50 na sat  :toothy11:
I zaš mota volan ko debil, kak bi ga ti izravno, pustio volan pa da se sam izravna ? Kak će se izravnat ???

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #21 : 18 Travanj, 2011, 01:00:47 »
Kak ide 80, ja nekužim.. To je autocesta, šta onda ovi koje prestiže voze 50 na sat  :toothy11:
I zaš mota volan ko debil, kak bi ga ti izravno, pustio volan pa da se sam izravna ? Kak će se izravnat ???

Meni izgleda ko da se on ne mice, a i da ide brze od 80 nebi on moga ovako motat volanon.. :dontknow:
U pravilo bi tribalo sto manje motat i NIKAKO kocnicu ne dirat jer si onda tek u zajebu, odma bodi nizu i probaj nekako iskontrolirat.
Ovaj se itekako usra kad ga je zanilo, da je bas osta smiren nebi se slozija. Jebiga zajebano se snac u takvoj situaciji.

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #22 : 18 Travanj, 2011, 01:10:41 »
Ide puno brze,pa eto ako imas auto probaj to uradit na 80 kmh pa ces vidit razliku  :laughing7:

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #23 : 18 Travanj, 2011, 01:15:36 »
Ide puno brze,pa eto ako imas auto probaj to uradit na 80 kmh pa ces vidit razliku  :laughing7:

Mozda, al meni tako ne izgleda.

Spasio ga ESP.

 :icon_thumright:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #24 : 18 Travanj, 2011, 14:25:36 »
probajte hondu civic eg malo trznuti u krivini pa cete vidjeti kako ide u drift, ili skodu feliciu isto.. on je sam za ovo kriv sto mu se dogodilo, a i gume su mu zadnje lako izgubile grip.. kad ga je prestigao trznuo je lagano volanom i na toj brzini su gume zadnje izgubile grip i krenuo je u bok... spora mu je bila reakcija... imao sam slicnih situacija xx puta i sa 4x4 i prednjim i zadnjim pogonom... jos mi je od svih najgore kad fwd pocne bjezati nosom....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #25 : 18 Travanj, 2011, 16:54:37 »
jos mi je od svih najgore kad fwd pocne bjezati nosom....

To znaci da ima snage ;D
Lik na videu je kreten, ili je potega rucnu ili su mu gume teska koma, neznam koliko ide, sigurno puuno vise od 80 ::) , al opet nema tu neke sile da bi ga samo tako okrenilo...

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #26 : 18 Travanj, 2011, 17:02:59 »
probajte hondu civic eg malo trznuti u krivini pa cete vidjeti kako ide u drift, ili skodu feliciu isto.. on je sam za ovo kriv sto mu se dogodilo, a i gume su mu zadnje lako izgubile grip.. kad ga je prestigao trznuo je lagano volanom i na toj brzini su gume zadnje izgubile grip i krenuo je u bok... spora mu je bila reakcija... imao sam slicnih situacija xx puta i sa 4x4 i prednjim i zadnjim pogonom... jos mi je od svih najgore kad fwd pocne bjezati nosom....
Pa ja svog audija na 160 mogu micat kako hoču,pogotovo trzat volanom što često znam radit iz zafrkancije kad je ekipa samnom,do jednom.Al nema boga da prokliže,ovo je nešto montirano.

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #27 : 18 Travanj, 2011, 19:35:22 »
Pa ja svog audija na 160 mogu micat kako hoču,pogotovo trzat volanom što često znam radit iz zafrkancije kad je ekipa samnom,do jednom.Al nema boga da prokliže,ovo je nešto montirano.
Ne vjerujem da je montirano,al ne mogu da vjerujem.
Ja na mercedesu e klasi probam bilo sta uradit slicno,driftat,burnout zaletit se pa u krivinu ga bacit u stranu i nema teorije da uspijem,naravno dok je esp ukljucen.

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #28 : 18 Travanj, 2011, 21:00:58 »
Ne vjerujem da je montirano,al ne mogu da vjerujem.
Ja na mercedesu e klasi probam bilo sta uradit slicno,driftat,burnout zaletit se pa u krivinu ga bacit u stranu i nema teorije da uspijem,naravno dok je esp ukljucen.
okaš majka!  8) 8) 8) :headbang:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #29 : 18 Travanj, 2011, 21:34:22 »
okaš majka!  8) 8) 8) :headbang:
Aj sve to,al 4,8l smo ga spustili na autoputu na 120 kmh   :laughing7:

Offline RS 2000

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 26
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 180
  • Moja Kaciga: na glavi ;))
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #30 : 18 Travanj, 2011, 22:19:59 »
što nije on i bubnuo sa zadnjim desnim krajem u ogradu??? i još na kraju izađe gledat taj kraj..Vozio je on tu puno bolje od 80,možda se ne čini ali je....

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #31 : 18 Travanj, 2011, 22:37:49 »
Pa ja svog audija na 160 mogu micat kako hoču,pogotovo trzat volanom što često znam radit iz zafrkancije kad je ekipa samnom,do jednom.Al nema boga da prokliže,ovo je nešto montirano.
to sto si ti iz zajebancije jako glup to necu dirati, ali vrijeme ti je prvo da prestanes lagati, a drugo da se opametis jer ugrozavas i sebe i ostale u automobilu i u prometu..
luna... ima snage, ali bacis fwd u drift i cupas ga s prednjim krajem, tj odrzavas u driftu, i odjednom samo ode preko nosa cijeli, pa je malo teze ga za vratiti u optimalnu putanju, sa rwd je puno lakse, iako oba imaju pozamasnu kolicinu ks  ;D
inace, nebitno sto je kisa na videu, promotrite koliko lagana je krivina i da vozac nije milimetra trznuo volanom, a zadnji kraj je odsetao...
inace dosta automobila ima lagan zadnji kraj i voli ovo raditi i po suhom i po mokrom.. kod mene bi bilo rjesenje tvrdje opruge krace 3cm natrag i drzi puno bolje....
http://www.youtube.com/watch?v=1NfZrMdKTQg&feature=related
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #32 : 18 Travanj, 2011, 22:44:29 »
Šta ti drnda nikad nisi bio mlad i željan zafrkancije i prestani vrijeđat.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #33 : 18 Travanj, 2011, 22:49:19 »
Šta ti drnda nikad nisi bio mlad i željan zafrkancije i prestani vrijeđat.
bio sam mlad i zeljan zafrkancije, ali nit sam uzimao tudje stvari tipa auto/motor ili nesto drugo i divljao s njim i ugrozavao zivote tudje, kupio sam si skuter i vozio se gdje sam htio i zajebanciju gonio s ekipom ili u kaficu ili negdje uz more kad bi se nasli... ali to sto vi danas mladi radite je krajnje glupo i nepromisljeno, jer ne sagledate cijelu situaciju koju stvarate s vasom" zajebancijom"
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #34 : 18 Travanj, 2011, 22:56:35 »
upravu si drnda,iz iskustva govorim i ja sam grijesio i idalje grijesim,al sam barem prestao ugrozavat druge.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #35 : 19 Travanj, 2011, 13:13:53 »
Drnda i s skutertom drifta, al sta ce vam on govorit :icon_biggrin:
Sto se auta tice, sebe smatram sigurnim soferom, al vjerujem da nebi daleko kad bi pokusao stuntat s autom :toothy11:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #36 : 19 Travanj, 2011, 13:18:37 »
http://www.youtube.com/watch?v=1NfZrMdKTQg&feature=related


Ode je normalno da je sletio s civicom, vodeni klin, vidise kako je prskalo za autm prije i trag guma na cesti vec voda prekrila, to je gore od leda...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #37 : 19 Travanj, 2011, 16:32:22 »
luna ne iznosi neke cinjenice.. ja driftam kad sam sam i nigdje nikog nema , tj gdje mogu izletjeti i samo sebe i vozilo stuci...
inace ovo na slici si u pravu, ali sam samo htio docarati kako se isto ovako i po suhom na nekim autima zna dogoditi jer imaju laganu guzicu i kad lagano izgubi grip samo ode u bok, ako ne reagiras pravovremeno pusiona si...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Luksy

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1808
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner sp
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #38 : 01 Svibanj, 2011, 13:21:31 »
mislim da je ode igrala vise srica i elektronika u autu nego njegovo znanje,jer kad auto sa prednjim pogonom pobigne pod ovolikim kutom gotovo ga je nemoguce uvatit
PRODAJEM
Dijelove:GILERA 98-05

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17042
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Sreća ili znanje ?
« Odgovori #39 : 01 Svibanj, 2011, 15:23:16 »
pa sta si ocekivao maknuo je nogu s gasa i prosao kroz mokri dio na cesti
dok vozis brze moras u zavojima barem malo gasa drzat da ti gume ne izgube trakciju
probaj ti proc zavoj neki s stisnutim kuplungo pa probaj s mrvicu gasa pa ces vidjet o cemu pricam

al da lik je imao dosta sreca a i korektno je i reagirao