Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: štelanje prijenosa xor 50  (Posjeta: 549 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2
štelanje prijenosa xor 50
« : 14 Travanj, 2011, 12:31:59 »
pozdrav,mijenjao sam remen na xor-u,stavio sam malo duži točnije dayco 796x16.8(a serijala je 788x17),rolice sam stavio 4.7g,federi kvačila,centralni,i auspuh su serijski,motor jako sporo ubrzava,krajnja je malo bolja ali,start je jako loš,dali da stavim žuti centralni,žute federe kvačila,auspuh zx,tj dali se to mora stavljati u kompletu ili može pojedinačno da ima učinka,i još nešto remen se nediže do kraja,negdje oko 5-6 mm ispod dali je to špica na tom varijatoru ili se da šta napraviti,osim kupnje drugog.

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: štelanje prijenosa xor 50
« Odgovori #1 : 14 Travanj, 2011, 12:38:12 »
pozeljno bi bio da stavis auspuh, ali moras znati da s novim remenom dok on ne usjedne svaki skuter se vuce prvih 100tinjak km.. 5mm lufta do vrha varija je normalno, mozda bi se dalo to smanjiti ali bi izgubio na startu tako da ovako kako je, dobro je.. kad budes zx-a uzeo onda stavljaj zuti centralni, rolice oko 3.5gr i tvrdje federe kvacila.. mozes pojedinacno to ugradjivati, ali definitivno rolice uz auspuh
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline ica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2
Odg: štelanje prijenosa xor 50
« Odgovori #2 : 14 Travanj, 2011, 12:46:34 »
ok mislio sam da su rolice prelagane jer je serijala nekih 6,3g,ostaviću ove laganije 4.7g pa cu se vozit da vidim kako ce se ponasati kad sve legne. :icon_thumright: