Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tgb 101 dva pitanja cdi i vilice skutera  (Posjeta: 817 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline opaki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: tgb
  • Moja Kaciga: nolan
tgb 101 dva pitanja cdi i vilice skutera
« : 08 Travanj, 2011, 21:27:24 »
zanči 2010g tgb 101 model 2t ima li mogućnost rezanja žica na cdi ili samo zamjena drugim
i drugo ono meni sad bitnije,
skuter je gotovo nov ima 100km,nije lupan,padano itd,ali kad maknem ruke vuče u desno i to onako prilično se zanese,na spoju volana i vilica ima jednu centralnu vidu koja ide kroz osovinu vilica i ta kao centrira položaj volana,iznad nje ima neka kao šelna koja je puntirana za cjev volana kao stega znači tu nemogu podesit kut u odnosu na kotač jer ta duga vida ustvari centrira položaj volana u odnosu na vilicu,dali bi šta dobio ako bi štapove amortizere otpustio na mostu vilica pa ih malo promrdao napred nazad jer kotač u odnosu na volan nije pod 90 stupnjeva od neke idealne osi je smaknut možda 5-6mm i malo mi to smeta jer radi toga vuče u stranu ako je neko imao sličnu situaciju molim pomoć. :help: duljina štapova je jednaka po visini,graničnici na mostu vilica mjereno šublerom razlika od rama ok 1,5mm,nema vidljivih oštećenja,a nema ni garancije jer nikad nije napravljen servis.

Offline cona_rab

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Aprilia SR 150
  • Moja Kaciga: UVEX PS430
Odg: tgb 101 dva pitanja cdi i vilice skutera
« Odgovori #1 : 08 Travanj, 2011, 21:29:28 »
cdi ti je blokiran znači moraš kupit neki drugi cdi odblokirani,a za ovo drugo nemam pojma  :dontknow:
bar sam ti polovično pomogao  :toothy12: