Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koja dizna za base kit  (Posjeta: 4590 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: koja dizna za base kit
« Odgovori #20 : 19 Veljača, 2011, 18:08:00 »
BR9ES je dugi navoj, a po slici ti imaš dugi navoj, znači kupuj BR9ES NGK ! I obavezno 80 diznu, ovo je pre bijelo/svijetlo ja se nebi s tim vozil  :dontknow:

Gore sam ti napisal kak da štelaš, nemre ti niko točno reći zub igle i diznu u milimetar to sam moraš nać. A jedino postaj sliu sa bojom svječice, i nema mješovite vožnje, imaš 1/3 2/3 3/3, i na svim otvorima mora biti boja savršena onda je to super poštelano. Za 1/3 šrafić za zrak, za 2/3 diži spuštaj iglu i 3/3 mijenjaj diznu !

Kolke su ti rupe na airboxu, tj za kolko si povečal u odnosu na serijski zatvoren? Velim svjećica ti je presvijetla voziš se na siromašnoj smjesi.

P.S -svječica ti je ista kao NGK BR9 ES = RN2C tak da je dobra, ali ja bi za svaki slučaj NGK  :icon_thumright: sva sreća da imaš 9-tku sa nižom bi već možda imal posljedice!
dizna 80 je definitivno pre velika na klipicu 50 i igli w16....sve sam napiso gore...ciljaj na onakvu svijecicu kakvu sam ti stavio ovo sve ostalo je glupost

Offline bakija

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: RUNNER
  • Moja Kaciga: bilo bi je dobro imati
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: reverse
Odg: koja dizna za base kit
« Odgovori #21 : 19 Veljača, 2011, 18:16:45 »
sad je 75 dizna ali mi na airboxu neigra ulogu dali ima lulicu ili ne isto mi je kad je izvadin i kad je stavin al mislin da nebi smilo tako biti... da se onda igran sa diznon 75 , farafon i iglon. i koja je konkratno razlika kad je igla skroz doli i skroz gori na što ona toćno utjeće to pomicanje gori doli.

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: koja dizna za base kit
« Odgovori #22 : 19 Veljača, 2011, 18:20:54 »
sad je 75 dizna ali mi na airboxu neigra ulogu dali ima lulicu ili ne isto mi je kad je izvadin i kad je stavin al mislin da nebi smilo tako biti... da se onda igran sa diznon 75 , farafon i iglon. i koja je konkratno razlika kad je igla skroz doli i skroz gori na što ona toćno utjeće to pomicanje gori doli.
ako iglu dignes dobivas vise benge ,ako spustis manje,šarafom male otvore gasa ,iglom srednje i vise,glavnom diznom full gas

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: koja dizna za base kit
« Odgovori #23 : 19 Veljača, 2011, 18:28:17 »
dizna 80 je definitivno pre velika na klipicu 50 i igli w16....sve sam napiso gore...ciljaj na onakvu svijecicu kakvu sam ti stavio ovo sve ostalo je glupost

Ma kaj je glupost, post za postom ponavljaš kaj sam već rekel u prvom postu  :BangHead:, dizna nije prevelika dok ne stavi nutra i proba, vidiš da ima neku kemiju od airboxa i na ful gasu mu trokira. Dizna dođe 14kuna i nije problem kupit dvije dizne pa da provjeri...nije kod svakog karburatora setup isti...ak ti misliš da je super. Sretno!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline bakija

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: RUNNER
  • Moja Kaciga: bilo bi je dobro imati
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: reverse
Odg: koja dizna za base kit
« Odgovori #24 : 19 Veljača, 2011, 18:33:30 »
onda bi mi za full gas dizna 75 bila ok sad mi onda samo ostaje igra sa iglom i šarafon od smjese..hvala ti još jednom dali imaš kakav savjet otkud da krenem s kojom kombinacijom da krenem sad mi je 75 dizna igla na 2. zubu od gore i šaraf na krug ipo...

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: koja dizna za base kit
« Odgovori #25 : 19 Veljača, 2011, 18:53:43 »
onda bi mi za full gas dizna 75 bila ok sad mi onda samo ostaje igra sa iglom i šarafon od smjese..hvala ti još jednom dali imaš kakav savjet otkud da krenem s kojom kombinacijom da krenem sad mi je 75 dizna igla na 2. zubu od gore i šaraf na krug ipo...
sad samo provijeri svijecicu na svim otvorima gasa.......okretanjem sarafa za smijesu u lijevu stranu dajes vise benge na leru i malim otvorima....srednji otvori i vise sa iglom,glavnom diznom full gas....sve sam ti vec reko ugl. ako ti je svijecka onakva ko na ivanovoj slici sta sam stavio...onda je to super  :icon_thumright:

Offline bakija

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: RUNNER
  • Moja Kaciga: bilo bi je dobro imati
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: reverse
Odg: koja dizna za base kit
« Odgovori #26 : 19 Veljača, 2011, 19:02:28 »
proban što više kombinacija pa javim.... hvala van na pomoći...