Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dali je moguce na Italjet Dragster - VXR 180  (Posjeta: 2574 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Dali je moguce na Italjet Dragster - VXR 180
« Odgovori #20 : 04 Veljača, 2011, 09:36:00 »
dobro naštelana 19ka je uvijek bila bolje rješenje od 20.5
ja koga god znam da ima 20.5 taj se hvata za glavu kad ga pitam za potrošnju

kažeš da si iz rijeke a ja te baš i ne vidim po rijeci, a 0-24 sam na cesti, je se voziš samo po kvartu ili samo po noći  :laughing7:

najbolje rješenje je da prodaš dragstera i kupiš runnera nekog za sitnu lovu sa raskašetanom mašinom i onda gore montiraš 200cc jer ovako ćeš se napatit, bacit novce, možda i složit i onda će ti se sve razletit

ako te više zanima evo ti zanimljiva web stranica http://www.italjetdragster.com/
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline ludi dragster

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika goric
  • Moj Skuter: Italjet Dragster D18
  • Moja Kaciga: agv gp1
  • MojSpuh: mocan
Odg: Dali je moguce na Italjet Dragster - VXR 180
« Odgovori #21 : 04 Veljača, 2011, 13:15:10 »
napisao sam ti vec al je post bio izbrisan!!!smeta ti metalna crna pregrada jer ce ti prirubnica i frga morati biti okrenuti prema zadnjem kotacu!zapinjat ce ti i na onaj metalni dio gdje je serijski broj!masina je velika koju god da stavis 125,150,180 ,200ccm!vidio sam kako to izgleda na dragsteru 180 i to su detalji koje sam zapamtio!!!to sto ti radis-svaka ti cast ako uspijes(ja cu te kopirati prvi!)a sto se tice dimenzija masine i sveg ostalog,postoji clan na ovom forumu koji ima 180ccm dragstera pa ga potrazi i pitaj da ti slika promjeri i uputi u detalje!amortizer koji mislis stavljati gore od r1-nebitno,vjerovatno mislis staviti sa strane jel tako???moras povariti novi ravan dio cijevi ispod postojece gdje se sad drzi amortizer(na sredini)i na taj ravni dio improvizirati novi drugaciji prihvat za gornju stranu amortizera!!!jesi shvatio???a sto se tice potrosnje na mojim navedenim fergicima vidim da ni vi koji (znate vise od mene!?)niste jednoglasni, pa stoga ovaj put ja necu nista komentirati!!!a dragstera ako prodas vise ga vjerovatno nikad neces naci dok ostalih skutera ce uvijek biti!!!da e nadovezem:prodaj pa kupi ovo ili ono :hello:-pozz od mene
KAD SE NADJU DVIJE TURPIJE-IZAZIVAJU TRECU!!!