Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: moj nrg project  (Posjeta: 121101 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: moj nrg project
« Odgovori #380 : 24 Studeni, 2009, 17:53:24 »
Obrišem 2 strane smeća i opet spam. Pa de oladite malo, ispucajte negativnu emergiju negdje drugdje a ne ovdje!  :icon_thumright: Prvo i zadnje upozorenje!
Eh lako za ta upozorenja kad njih dvojica opet će proć bez ikakvih posljedica :laughing7:

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: moj nrg project
« Odgovori #381 : 24 Studeni, 2009, 18:17:11 »
Aeroxtuneru stvarno si se napalio odma, daj malo smiri emocije, ima i ljepših žena na cesti nego na izborima za miss..a kamoli ne nrgija po dubrovniku mjesto na ovom forumu. Ako čovjek kaže da mu je najbolji skuter koji je vidio na forumu onda je to kraj rasprave, koga briga za one što su se toliko mučili na uređivanje motora, a ne kane se potrudit oko prezentacije istih na forumima ili bilogdje osim u svojim dnevnim boravcima..

Poštujte ukuse, jer da nema njih svi bi vozili isti motor.  :toothy10:

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: moj nrg project
« Odgovori #382 : 24 Studeni, 2009, 21:58:21 »
Jebeno izgleda skuter, al mi je malo pretanki odozada :).
Uz black-roxov aerox meni top 2 skutera (ta crno + polirano mi najljepša kombinacija oduvijek).

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: moj nrg project
« Odgovori #383 : 24 Studeni, 2009, 23:10:53 »
:laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:


btw zoki..nrg je full ok  :icon_tongue:
ajde drago mi je da ti se svidja =)

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: moj nrg project
« Odgovori #384 : 24 Studeni, 2009, 23:45:21 »
na crnim se skuterima teško vide detalji..zato dobro dođu polirani detalji.  Da staviš ovako uredjeni nrg uz neki serijski nebi vjerovao da je to isti skuter.. ne izgleda puno promijenjen dok ne počneš nabrajat te stinice koje čine čuda

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: moj nrg project
« Odgovori #385 : 24 Studeni, 2009, 23:46:28 »
Aeroxtuneru stvarno si se napalio odma, daj malo smiri emocije, ima i ljepših žena na cesti nego na izborima za miss..a kamoli ne nrgija po dubrovniku mjesto na ovom forumu. Ako čovjek kaže da mu je najbolji skuter koji je vidio na forumu onda je to kraj rasprave, koga briga za one što su se toliko mučili na uređivanje motora, a ne kane se potrudit oko prezentacije istih na forumima ili bilogdje osim u svojim dnevnim boravcima..

Poštujte ukuse, jer da nema njih svi bi vozili isti motor.  :toothy10:

ja stvarno ne znam koji je vama k iz BT-a,ništa ja loše nisam rekao,i sam sam reko da mi je nrg najbolji kojeg sam vidio,samo sam napomenuo da je glupo govorit najbolji jer možda ima 5 puta bolji,ne znam šta sam loše rekao... Šta si mislio pod ovim nrgija po Dubrovniku?

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
piaggio nrg power - unique
« Odgovori #386 : 10 Veljača, 2010, 13:56:43 »
ajde, koga uopce briga kakav je ciji skuter, ja sam svoj predstavio jer su me trazili gotove slike...zz

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: moj nrg project
« Odgovori #387 : 14 Veljača, 2010, 00:41:28 »
evo jos par slika posto su me neki trazili da stavim jos....






















Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: moj nrg project
« Odgovori #388 : 14 Veljača, 2010, 00:57:48 »
 :notworthy: :notworthy: ali uvijek ALI,fali mi prednji blatobran....s njim bi styling bio 5.00/5.00

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: moj nrg project
« Odgovori #389 : 14 Veljača, 2010, 00:58:58 »
:notworthy: :notworthy: ali uvijek ALI,fali mi prednji blatobran....s njim bi styling bio 5.00/5.00
imam dva komada, ali ga nisam namontirao..

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: moj nrg project
« Odgovori #390 : 14 Veljača, 2010, 01:01:40 »
aha,a pase li ti serijski blatobran na vxr vilice? nisam siguran,zato pitam :)

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: moj nrg project
« Odgovori #391 : 14 Veljača, 2010, 01:04:54 »
aha,a pase li ti serijski blatobran na vxr vilice? nisam siguran,zato pitam :)
sve pase bez problema, sve je to isto...pase mi i od runnera blatobran, nrga, derbija...koji god ocu...

scooter sam danas izvadio iz kuce...pobriso prasinu hahaha
nisam ga vozio dugo, nego ga tu i tamo upalim da radi 15 min na minimumu i ok =)

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: moj nrg project
« Odgovori #392 : 14 Veljača, 2010, 01:16:37 »
izgleda jebeno..samo kao sto je luka reko fali prednji blatobran.. :icon_thumright:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: moj nrg project
« Odgovori #393 : 14 Veljača, 2010, 01:22:14 »
izgleda jebeno..samo kao sto je luka reko fali prednji blatobran.. :icon_thumright:
nećemo sada cjepidlacit ni ja ni ti :) nije bas da je 100 % ufuran u sredjivanje scoota,tako da mu je oprosteno,ali od seata očekujemo u najmanju ruku isti rezultat  :icon_thumright:

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: moj nrg project
« Odgovori #394 : 14 Veljača, 2010, 01:26:22 »
nećemo sada cjepidlacit ni ja ni ti :) nije bas da je 100 % ufuran u sredjivanje scoota,tako da mu je oprosteno,ali od seata očekujemo u najmanju ruku isti rezultat  :icon_thumright:
scooteri me ne hebu uopce, ali kazem...ovaj tjedan prije meeta cu smontirat blatobran, na ljeto mozda kit, radilica, karb, drugi spuh ako bude sve po planu
seat ide sljedeci mjesec u pod...poslje orginal FR pragovi, pa cemo vidjeti dalje s unutrasnjoscu ili masinom...
a ako bude u planu novi auto, zavrsit leona kako sam htio i bacit se na novi auto  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: moj nrg project
« Odgovori #395 : 14 Veljača, 2010, 01:29:13 »
:notworthy: :notworthy: ali uvijek ALI,fali mi prednji blatobran....s njim bi styling bio 5.00/5.00


Potpis. Samo on fali.
Zapravo, na NRG Power kakva god prerada bila, prednji blatobran je must have. Ne znam zasto, jer na drugim skuterima zna biti bolje bez blatobrana, ali NRG Power ga bas MORA imati

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: moj nrg project
« Odgovori #396 : 14 Veljača, 2010, 01:30:00 »
scooteri me ne hebu uopce, ali kazem...ovaj tjedan prije meeta cu smontirat blatobran, na ljeto mozda kit, radilica, karb, drugi spuh ako bude sve po planu
seat ide sljedeci mjesec u pod...poslje orginal FR pragovi, pa cemo vidjeti dalje s unutrasnjoscu ili masinom...
a ako bude u planu novi auto, zavrsit leona kako sam htio i bacit se na novi auto  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
sad su se svi poceli laganini bacat na aute i sve manje i manje se furaju na skutere.. :)

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: moj nrg project
« Odgovori #397 : 14 Veljača, 2010, 01:37:55 »

Potpis. Samo on fali.
Zapravo, na NRG Power kakva god prerada bila, prednji blatobran je must have. Ne znam zasto, jer na drugim skuterima zna biti bolje bez blatobrana, ali NRG Power ga bas MORA imati
znaš zašto?zato sto nrg-u zadnji kraj izgleda dosta tanko i podignuti,podsijeca na R motore..

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: moj nrg project
« Odgovori #398 : 14 Veljača, 2010, 02:51:24 »
hvala na pohvalama i kritikama
al kao sta sam napisao, ovaj tjedan blatobran ide gore pa cete vidjeti kako s njim izgleda, u svakom slucaju nisam ni planirao bez blatobrana imati scooter, nego jednostavno, nisam se sjetio niti namontirati...
tako da blatobran ide gore  :glasses9:


Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: moj nrg project
« Odgovori #399 : 14 Veljača, 2010, 02:54:34 »
i poslikat cu malo vise detalja prerada sto se tice hrapavih plastike, i plastika oko nogu di se montira svjecica i di suvozac drzi noge...recimo tamo pise broj sasije, i kako je rezana plastika radi prerade, jos je nadodano da to izlgeda puno bolje, ugl, jedan dobar dan ce past jos dosta slika... do tada pozz svima  :glasses2: