Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Narodnjaci  (Posjeta: 13304 )

0 Članova i 13 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #100 : 25 Siječanj, 2011, 17:05:58 »
moj zadnji rad... piano cardak....


http://www.speedyshare.com/files/26475779/Cardak_Piano_Version_by_Gyzmo_.mp3

ovo je ko da slusam djecji zbor zagrebacki malisani al bez vokala.....hahhahahaa....

kaeeeee s harmonikom.... ???

Offline ghostrider92

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: KBC
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: seriski
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #101 : 25 Siječanj, 2011, 17:10:13 »
eo kad smo kod djecijih zborova..ovo je jedna obrada od klinaca s ribnjaka

« Zadnja izmjena: 25 Siječanj, 2011, 18:14:17 ghostrider92 »

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #102 : 25 Siječanj, 2011, 17:12:35 »
ovo je ko da slusam djecji zbor zagrebacki malisani al bez vokala.....hahhahahaa....

kaeeeee s harmonikom.... ???
ovo je rad bez nje,ovo sam morao odraditi ovako za jedan video...inace ne preferiram ovakvu vrstu :dontknow:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #103 : 25 Siječanj, 2011, 17:15:22 »
ovo je rad bez nje,ovo sam morao odraditi ovako za jedan video...inace ne preferiram ovakvu vrstu :dontknow:

onda mi je lakse.....hhhh....

daj nam nabaci onda jednu pravu....  :laughing7:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #104 : 25 Siječanj, 2011, 17:16:08 »
onda mi je lakse.....hhhh....

daj nam nabaci onda jednu pravu....  :laughing7:
poceo raditi na ovom :toothy11:

http://www.speedyshare.com/files/26456707/krcma.mp3

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: zašto postoje takvi jebeni tuneri xD
« Odgovori #105 : 25 Siječanj, 2011, 17:52:48 »
pa nebi uz kit isla i glava  sve to ima svoje  :dontknow:  to ti je isto ko i kad tvornica napravi seriski skuter ici ce 3 put duze nego neki tjunirani i preuređivani, nisu dzabe plačena istraživanja i testiranja

a ovo oko spominjanja vjere i vrijeđanja mislim da čovjek zasluzuje ban jel mene to duboko vrijeđa kao vjernika  :dontknow:
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #106 : 25 Siječanj, 2011, 18:09:06 »
od kud si se ti stvorio?? LOL

Offline ghostrider92

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: KBC
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: seriski
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #107 : 25 Siječanj, 2011, 18:12:56 »
eo kad smo kod djecijih zborova..ovo je jedna obrada od klinaca s ribnjaka

hahahhaha...krivi link sam kopiro xD....


Offline gtivr6

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha aerox
  • Moja Kaciga: Soumy
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #108 : 26 Siječanj, 2011, 20:56:37 »
Evo da se i ja ukljucim u raspravu.. vidim da me se proziva na forumu..

Pa evo par od mene:

Da, JA sam taj koji je rekao da se širenjem kanala i jebanjem po cilindu moze i dobiti a moze i unistiti kit..
Još sam se sa par ljudi posavjetovo i rekli su mi da to ne uzimam, iz jednog jedinog razloga, zato što ni DELUX sam nezna kako je to radio, po kojim proracunima i izracunima.. Samo obrusit znam i ja..

A pljuvanje po članovima foruma je mislim krajnje bezobrazno ne samo od Delux-a nego od svih Vas ovdje!
Učlanio sam se na ovaj forum s ciljem da ću naučit nešto više, upoznat nove ljude, podijelit svoja iskustva sa vašima i dr.., no vidim da je NA OVOM FORUMU HRPA JEBENIH HEJTERA i KLINACA koji imaju od 12-17god (čast izuzetcima), koji imaju para ko blata i koje mama i tata financiraju i kupuje šta njihovi sinovi zažele..
90% Vas odavde sa ovog foruma nezna rastavit i sastavit scoot bez nekog stručnjaka.. bitno je samo da ima "kit, naturpijane kanale, spuštenu glavu, radilicu i auspuh.. da se dere i da ide 200km/h"  To je vama bitno..zato što jedino to i znate !!!!

Ako netko ima nekakvih pitanja, i ako se netko iza tipkovnice smije, iz Zagreba sam, javite mi se, idemo na kavu pa da popričamo o širenju kanala (čitaj: "donijet ču dokumentirano" )

Ali.. ne dira me to uopće šta se piše po forumu,o meni i drugima... To je vaš obraz a ne moj..
Dovoljno toga ja znam, dovoljno toga sam prošao u životu, što pola Vas ovdje neće.. i ne fali mi ništa..

Što se mene tiče, može me se udaljit sa ovog foruma, iovako nikakve koristi od njega.

Živjeli ekipaa  :headbang:


Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #109 : 26 Siječanj, 2011, 21:08:12 »
Što se mene tiče, može me se udaljit sa ovog foruma, iovako nikakve koristi od njega.

Ako te ista zanima otvoris temu s pitanjem i dobices odgovor, mozda ne za sat al da za dan dva, istina na forumu ima onih koji samo zezaju jer nemaju drugog posla neg sjedit za kompom i drkat, al nanjih ni ne obracaj paznju...
Usput drz se one stare, covik se uci dok je ziv, uvjek mozes nesto novo nac i nesto novo procitat, cak mozes i nesto novo predlozit ili objasnit ako imas volje, vjerujem da si znao sto mislis ako si to rekao, samo si se mozda krivo izrazio ili ti je izjava izvucena iz konteksta sto se svakome desi, nemoras radi toga bjesnit ni nist, budi kul :)

Offline gtivr6

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha aerox
  • Moja Kaciga: Soumy
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #110 : 26 Siječanj, 2011, 21:17:04 »
Ako te ista zanima otvoris temu s pitanjem i dobices odgovor, mozda ne za sat al da za dan dva, istina na forumu ima onih koji samo zezaju jer nemaju drugog posla neg sjedit za kompom i drkat, al nanjih ni ne obracaj paznju...
Usput drz se one stare, covik se uci dok je ziv, uvjek mozes nesto novo nac i nesto novo procitat, cak mozes i nesto novo predlozit ili objasnit ako imas volje, vjerujem da si znao sto mislis ako si to rekao, samo si se mozda krivo izrazio ili ti je izjava izvucena iz konteksta sto se svakome desi, nemoras radi toga bjesnit ni nist, budi kul :)


Kolega, daleko od toga da ja nisam dobio odgovore na moja pitanja, ali ti odgovori mi nisu puno toga pomogli.. to je sve zbda zdola, samo da se nešto komentira..
Moram pohvalit par članova (Miroslav Kamba, SlowRider, J.U.R.C.A, 3alfa....) svaka čast dečkima !!! uvijek pomogli i uskočili kad je trebalo, a to je ja mislim ni 0.01% dio od onoga broja kolko nas ovdje ima !!
I ja sam se izrazio mislim skroz pravilno što se onoga tiče.. (nek mi netko sa 100%-postotnom sigurnošću potvrdi DA JE TO TAKO, i ja cu se na ovom forumu popljuvat SAM !!!!!!

I baš zbog one tvoje rečenice "čovjek uči dok je živ" sam i došao na ovaj forum, s tim ciljem da nešto više naučim.. ali ništa od tog.. knjiga u ruke i udaraj.. najbolji i najlakši način.. a slušat pljuvanja i vrijeđanja, ne treba meni to !  :icon_thumright:




Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #111 : 26 Siječanj, 2011, 21:40:21 »
knjiga u ruke i udaraj.. najbolji i najlakši način

Knjiga je teoretski najbolji nacin, al prakticno se susretnes s problemima koji nisu nigdje objasnjeni te se rjesavaju improvizirano ili uz tudju pomoc, nemoras se stidit upitat, npr clan lord je meni poslao vise pm-ova nego li ima postova na forumu, ja kad nebih stogod znao sto me pita, pitao bi nekog s vise iskustva za koga ja znam da zna a on nezna ni da postoji te bi mu na taj nacin pomogao...
Na ovom forumu, kao i na bilokojem drugom o gitari, skuteru, elektronici... uvjek ima probisvjeta kojima je u cilju zeznit nekoga i narugat se nekim jer u okolisu gdje zive nedobivaju previse pozornosti zbog svoje osobnosti, jednostavno shvati da nitko jednako ne razmislja, meni nesto moze bit ok a tebi krivo, ovisi kako je tko odgojen... ugl radi par padobranaca netrebas tratit ni svoje vrjeme ni zivce, pusti ih neka broje jer tako pomazu svojim kompleksima a ni tebi ni meni nikakvu stetu nerade...

Offline gtivr6

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha aerox
  • Moja Kaciga: Soumy
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #112 : 26 Siječanj, 2011, 21:45:18 »
Knjiga je teoretski najbolji nacin, al prakticno se susretnes s problemima koji nisu nigdje objasnjeni te se rjesavaju improvizirano ili uz tudju pomoc, nemoras se stidit upitat, npr clan lord je meni poslao vise pm-ova nego li ima postova na forumu, ja kad nebih stogod znao sto me pita, pitao bi nekog s vise iskustva za koga ja znam da zna a on nezna ni da postoji te bi mu na taj nacin pomogao...
Na ovom forumu, kao i na bilokojem drugom o gitari, skuteru, elektronici... uvjek ima probisvjeta kojima je u cilju zeznit nekoga i narugat se nekim jer u okolisu gdje zive nedobivaju previse pozornosti zbog svoje osobnosti, jednostavno shvati da nitko jednako ne razmislja, meni nesto moze bit ok a tebi krivo, ovisi kako je tko odgojen... ugl radi par padobranaca netrebas tratit ni svoje vrjeme ni zivce, pusti ih neka broje jer tako pomazu svojim kompleksima a ni tebi ni meni nikakvu stetu nerade...

 :notworthy:

Ma sve stoji stari, ali ne mogu čitat da se moj tekst navodi negdje a bez da se uključim u tu raspravu.. zato što ja ono što sam napisao, ja iza tog i stojim !!
I mislio sam opisat kompletan postupak širenja kanala ( bilo kakvih ), isto tako dobre i loše strane toga, kako se radi i zbog čega.. ali sad namjerno neću napisat, zato što se meni ne gubi vrijeme na balavce poput količine njih ovdje..

  :icon_thumright:

Offline ghostrider92

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: KBC
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: seriski
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #113 : 26 Siječanj, 2011, 22:07:13 »
Evo da se i ja ukljucim u raspravu.. vidim da me se proziva na forumu..

Pa evo par od mene:

Da, JA sam taj koji je rekao da se širenjem kanala i jebanjem po cilindu moze i dobiti a moze i unistiti kit..
Još sam se sa par ljudi posavjetovo i rekli su mi da to ne uzimam, iz jednog jedinog razloga, zato što ni DELUX sam nezna kako je to radio, po kojim proracunima i izracunima.. Samo obrusit znam i ja..

A pljuvanje po članovima foruma je mislim krajnje bezobrazno ne samo od Delux-a nego od svih Vas ovdje!
Učlanio sam se na ovaj forum s ciljem da ću naučit nešto više, upoznat nove ljude, podijelit svoja iskustva sa vašima i dr.., no vidim da je NA OVOM FORUMU HRPA JEBENIH HEJTERA i KLINACA koji imaju od 12-17god (čast izuzetcima), koji imaju para ko blata i koje mama i tata financiraju i kupuje šta njihovi sinovi zažele..
90% Vas odavde sa ovog foruma nezna rastavit i sastavit scoot bez nekog stručnjaka.. bitno je samo da ima "kit, naturpijane kanale, spuštenu glavu, radilicu i auspuh.. da se dere i da ide 200km/h"  To je vama bitno..zato što jedino to i znate !!!!

Ako netko ima nekakvih pitanja, i ako se netko iza tipkovnice smije, iz Zagreba sam, javite mi se, idemo na kavu pa da popričamo o širenju kanala (čitaj: "donijet ču dokumentirano" )

Ali.. ne dira me to uopće šta se piše po forumu,o meni i drugima... To je vaš obraz a ne moj..
Dovoljno toga ja znam, dovoljno toga sam prošao u životu, što pola Vas ovdje neće.. i ne fali mi ništa..

Što se mene tiče, može me se udaljit sa ovog foruma, iovako nikakve koristi od njega.

Živjeli ekipaa  :headbang:



Kao 1.Vjeruj mi DELUX zna vise od tih ili bolje tog koi ga je popljuvo
      2.Da si vidio kak je iso motor na tom cilindru nebi takva sranja piso o tome kakav je cilindar i kakvi su to proracuni itd. al dobro,predpostavljam da si ti doktor turpije pa ipak sve znas,kak ko kaj brusi spusta glavu itd.  :icon_thumright:
      3.Napises da je  bezobrazno pljuvanje po clanovima foruma i 2 reda ispod toga:("no vidim da je NA OVOM FORUMU HRPA JEBENIH HEJTERA i KLINACA") ne kuzim di je onda problem???
« Zadnja izmjena: 26 Siječanj, 2011, 22:09:05 ghostrider92 »

Offline gtivr6

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha aerox
  • Moja Kaciga: Soumy
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #114 : 26 Siječanj, 2011, 22:13:30 »
Kao 1.Vjeruj mi DELUX zna vise od tih ili bolje tog koi ga je popljuvo
      2.Da si vidio kak je iso motor na tom cilindru nebi takva sranja piso o tome kakav je cilindar i kakvi su to proracuni itd. al dobr,predpostavljam da si ti doktor turpije pa ipak sve znas  :icon_thumright:
      3.Napises da je  bezobrazno pljuvanje po clanovima foruma i 2 reda ispod toga:("no vidim da je NA OVOM FORUMU HRPA JEBENIH HEJTERA i KLINACA") ne kuzim di je onda problem???

1. Vidi se po njemu koliko zna !
2. Uopće me ne zanima kako je motor išao na tom cilinidru.. jesam ja možda popljuvo njegov cilindar što prodaje ? NAPISO SAM SAMO DA turpijanje cilindra onog ko nezna može uzorkovat više štete nego koristi, a pošto ja to nisam radio za sebe, NEĆU KUPIT takav cilindar i to je bio moj zadnji odgovor.. I ne vidim razlog otvaranja ove teme..
3. Problem je taj što i ti sam ne vidiš problem.. Bezobrazno je pljuvanje, to se odnosilo na onaj dio kad se po nekom pljuje i proziva bez ikakvog povoda..
A da je na ovom forumu hrpa jebenih klinaca, mi je nova rečenica, koja nema veze sa ovim gornjim dijelom.. isto tako, klinac kao klinac da je normalan nebi piso takve gluposti po forumu i psovke i vrijeđanja.. al očito onda nije normalan..


Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #115 : 26 Siječanj, 2011, 22:21:46 »
ajde bre idite svi 3 pm

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #116 : 26 Siječanj, 2011, 22:29:41 »
ajde bre idite svi 3 pm

3x10-12 metara ili tri privatne poruke :laughing7:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #117 : 26 Siječanj, 2011, 23:00:32 »
3x10-12 metara ili tri privatne poruke :laughing7:

papirnate maramice  :toothy3:

Offline ghostrider92

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: KBC
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: seriski
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #118 : 26 Siječanj, 2011, 23:38:22 »
1. Vidi se po njemu koliko zna !
2. Uopće me ne zanima kako je motor išao na tom cilinidru.. jesam ja možda popljuvo njegov cilindar što prodaje ? NAPISO SAM SAMO DA turpijanje cilindra onog ko nezna može uzorkovat više štete nego koristi, a pošto ja to nisam radio za sebe, NEĆU KUPIT takav cilindar i to je bio moj zadnji odgovor.. I ne vidim razlog otvaranja ove teme..
3. Problem je taj što i ti sam ne vidiš problem.. Bezobrazno je pljuvanje, to se odnosilo na onaj dio kad se po nekom pljuje i proziva bez ikakvog povoda..
A da je na ovom forumu hrpa jebenih klinaca, mi je nova rečenica, koja nema veze sa ovim gornjim dijelom.. isto tako, klinac kao klinac da je normalan nebi piso takve gluposti po forumu i psovke i vrijeđanja.. al očito onda nije normalan..


A,dobro...reko si svoje misljenje ja sam reko svoje...a vas dvojca rijesite ostatak  :icon_thumright:

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Narodnjaci
« Odgovori #119 : 27 Siječanj, 2011, 03:07:33 »
A,dobro...reko si svoje misljenje ja sam reko svoje...a vas dvojca rijesite ostatak  :icon_thumright:

Ja cu od mesa.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7: