Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Molim pomoć!  (Posjeta: 5336 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Molim pomoć!
« : 02 Prosinac, 2007, 12:50:01 »
Ovako. Na velikim sam mukama... Moj roditelji misle dati moj stari skuter na zamjenu staro za novo... I sada ja mislim uzeti novog NRG Power, međutim neke budale govore da je to smeće motor i da ide sporije od Gilere ili Aprilie... Molim vas tko zna neka mi pomogne... Recite mi koja je razlika između ova tri motora... Koliko imaju konja i sve to....

Uskoro bi treba kupiti motor pa da se ne zaje**m. U svoje razmišljanja uključite i udobnost vožnje....
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #1 : 02 Prosinac, 2007, 12:51:47 »
kaj god izaberes, runner, nrg power ili sr neces fulat!  :icon_thumright:

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #2 : 02 Prosinac, 2007, 12:55:28 »
sva tri skuta sada imaju piaggo mašinu tako da su relativno isti samo su im oklopi različiti

tako da uzmeš onaj koji se tebi više sviđa
MADE IN ITALY

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #3 : 02 Prosinac, 2007, 13:06:32 »
Uzmi onaj sa najvecim rezervoarom jer ces to poslije znati cijeniti...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #4 : 02 Prosinac, 2007, 13:36:31 »
SR SR SR

ili nrg ng nrg

nemoj runner
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #5 : 02 Prosinac, 2007, 13:40:57 »
..išao Mujo odabrat ženu..pa odluči da ih prije testira:

pita on prvu koliko je 2+2..ona mu rekne  - ne znam.... ....ode Mujo dalje..

drugu pita koliko koliko je 2+2...a ona..hm, nekad može biti 3, nekad može biti 5, ali nekad je i 4.......mujo pomisli- ova je neki filozof i ode dalje...

pita treću koliko je 2 + 2...a ona mu kaže: - onoliko koliko ti kažeš moj mujo

i na kraju pitali Muju koju je odabrao...: - Pa onu s največim sisama...!!!!!
« Zadnja izmjena: 02 Prosinac, 2007, 13:42:49 Agil »

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #6 : 02 Prosinac, 2007, 13:46:33 »
smiješno...pa svi ti imaju istu mašinu uključujući i derbija koji je po meni najbolji izbor,najljepši,piaggio mašina,dosta udoban i rezervar 11 l.....
....drugačiji ti je samo vanjski izgled,derbi je nešto bolji,ima aluminijsku ramu i on ti je najsličniji motociklu.....

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #7 : 02 Prosinac, 2007, 14:10:57 »
smiješno...pa svi ti imaju istu mašinu uključujući i derbija koji je po meni najbolji izbor,najljepši,piaggio mašina,dosta udoban i rezervar 11 l.....
....drugačiji ti je samo vanjski izgled,derbi je nešto bolji,ima aluminijsku ramu i on ti je najsličniji motociklu.....

e da kako sam zaboravio

gp1 gp1 gp1  :headbang:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #8 : 02 Prosinac, 2007, 14:41:53 »
Ja ciljam na NRG Powera... Ko zna koliko on ima litara?
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #9 : 02 Prosinac, 2007, 14:46:56 »
sto se mene tice ,da sam u takvoj situaciji ..ja bi uzeo ili Runnera ili Derbija Gp1 ....ta 2 skutera su mi najljepsa i po meni najbolji....a i izgledaju glomaznije od ostali sktura tipa nrg ili sr i slicno...sad neznam na tebi je odluka ....sto se tice brzine i to da ne ide kako ti neki pricaju nije istina...npr normalno da ce nrg ici sporije od runnera kad na nrg sjedi neko sa 100 kila a na runneru neko sa 80 ..to je normalno..a kad se stavi ista kilaza na motor i to uglavnom idu isto...1km/h razlike...isto to vazi i za derbija i sr ...toliko od mene :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #10 : 02 Prosinac, 2007, 15:01:57 »
Ja ciljam na NRG Powera... Ko zna koliko on ima litara?

google brate, samo google

6,5l  :angry7: :angry7:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #11 : 02 Prosinac, 2007, 15:46:48 »
Ovako. Na velikim sam mukama... Moj roditelji misle dati moj stari skuter na zamjenu staro za novo... I sada ja mislim uzeti novog NRG Power, međutim neke budale govore da je to smeće motor i da ide sporije od Gilere ili Aprilie... Molim vas tko zna neka mi pomogne... Recite mi koja je razlika između ova tri motora... Koliko imaju konja i sve to....

Uskoro bi treba kupiti motor pa da se ne zaje**m. U svoje razmišljanja uključite i udobnost vožnje....


a gdje to ima da das skuter staro za novo
znaci ti ces dat speedfighta i nadoplatiti i uzet nrg-a
aj napisi koja trgovina

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #12 : 02 Prosinac, 2007, 16:20:48 »
Ovako. Na velikim sam mukama... Moj roditelji misle dati moj stari skuter na zamjenu staro za novo... I sada ja mislim uzeti novog NRG Power, međutim neke budale govore da je to smeće motor i da ide sporije od Gilere ili Aprilie... Molim vas tko zna neka mi pomogne... Recite mi koja je razlika između ova tri motora... Koliko imaju konja i sve to....

Uskoro bi treba kupiti motor pa da se ne zaje**m. U svoje razmišljanja uključite i udobnost vožnje....


a gdje to ima da das skuter staro za novo
znaci ti ces dat speedfighta i nadoplatiti i uzet nrg-a
aj napisi koja trgovina
Piaggio centar zadar,ali jako malo daju za rabljene skutere.Imaju neke svoje kataloge po kojima je skuteru starijem od 10 god tržišna cijena 0kn

Evo ti i br: 023 305 861
« Zadnja izmjena: 02 Prosinac, 2007, 16:22:49 Dino »

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #13 : 02 Prosinac, 2007, 17:18:28 »
Ovako. Na velikim sam mukama... Moj roditelji misle dati moj stari skuter na zamjenu staro za novo... I sada ja mislim uzeti novog NRG Power, međutim neke budale govore da je to smeće motor i da ide sporije od Gilere ili Aprilie... Molim vas tko zna neka mi pomogne... Recite mi koja je razlika između ova tri motora... Koliko imaju konja i sve to....

Uskoro bi treba kupiti motor pa da se ne zaje**m. U svoje razmišljanja uključite i udobnost vožnje....


a gdje to ima da das skuter staro za novo
znaci ti ces dat speedfighta i nadoplatiti i uzet nrg-a
aj napisi koja trgovina
Piaggio centar zadar,ali jako malo daju za rabljene skutere.Imaju neke svoje kataloge po kojima je skuteru starijem od 10 god tržišna cijena 0kn

Evo ti i br: 023 305 861


hvlala,a jel znas mozda jel primaju marke skutera koje nisu piaggio,gilera,aprilia ????

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #14 : 02 Prosinac, 2007, 17:36:43 »
Da,primaju

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #15 : 02 Prosinac, 2007, 19:00:07 »
jel primaju skutere koji nemaju serijala djelove????

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #16 : 02 Prosinac, 2007, 19:53:01 »
Da,ali za serijalu daju više

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #17 : 02 Prosinac, 2007, 20:00:10 »
Jarane nrg power po meni najbolji,ide kao i runner jer su iste masine,to je piaggio masina izdrzljiva do bola,krajnja mu je 85kmh a o izgledu da ne pricam,ima prelijep rep i ne treba nikakav poseban tuning samo retrovizori dole i tablica ispod i skuter je bomba,ima oba diska ako budes htjeo stuntat... :headbang:
a ako budes uzimao derbija onda gp open ali gp1 nikako,zato jer gp open izgleda dosta slicno kao i gp 1 ali ima piaggio masinu i poslije ce ti puno bolje bit radi tuninga,lakse ces dijelove nabavljat i sve a za gp1 te oderu za onaj spuh 2soma kn ako ne i vise a skuter i dalje ne prelazi 90kmh pa razmisli...

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #18 : 02 Prosinac, 2007, 20:27:34 »
Jarane nrg power po meni najbolji,ide kao i runner jer su iste masine,to je piaggio masina izdrzljiva do bola,krajnja mu je 85kmh a o izgledu da ne pricam,ima prelijep rep i ne treba nikakav poseban tuning samo retrovizori dole i tablica ispod i skuter je bomba,ima oba diska ako budes htjeo stuntat... :headbang:
a ako budes uzimao derbija onda gp open ali gp1 nikako,zato jer gp open izgleda dosta slicno kao i gp 1 ali ima piaggio masinu i poslije ce ti puno bolje bit radi tuninga,lakse ces dijelove nabavljat i sve a za gp1 te oderu za onaj spuh 2soma kn ako ne i vise a skuter i dalje ne prelazi 90kmh pa razmisli...
ja mislin da sva 4 idu isto jer su to iste masine,razlika je samo u rezervaru i izgledu
a svaki je lip na svoj nacin
...........1...........8...........7...........

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Molim pomoć!
« Odgovori #19 : 02 Prosinac, 2007, 21:50:06 »
Ovako. Na velikim sam mukama... Moj roditelji misle dati moj stari skuter na zamjenu staro za novo... I sada ja mislim uzeti novog NRG Power, međutim neke budale govore da je to smeće motor i da ide sporije od Gilere ili Aprilie... Molim vas tko zna neka mi pomogne... Recite mi koja je razlika između ova tri motora... Koliko imaju konja i sve to....

Uskoro bi treba kupiti motor pa da se ne zaje**m. U svoje razmišljanja uključite i udobnost vožnje....

Svo troje neide ništa prema onome kako ide jedan runner ili nrg iz 98 godine.
Ali šta god da kupiš bit ćeš zadovoljan jer ta tri skutera idu jednako jer imaju iste motore.