Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc oko odabira auta  (Posjeta: 9135 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Pomoc oko odabira auta
« Odgovori #40 : 10 Ožujak, 2011, 16:29:06 »
ma kaki mercedesi , bmw-i za tovarit alo ljudi.. pa to je sminka...jos su mi najjaci kad kazu da je x5 terenac  :laughing9: ....sve u svemu ja bi gledo pajera  :icon_thumright:

mozda decko hoce SUV??


Offline zmijavci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 521
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Peugeot-sf-2,Gilera runner sp50 2008
  • Moja Kaciga: shark s 500
  • MojSpuh: Tp nardo,top line
Odg: Pomoc oko odabira auta
« Odgovori #41 : 11 Ožujak, 2011, 08:32:14 »
ne vjerujem da ce se ikad naci na terenu na kojem ce mu ml,x5 zapet...pa jbt oni su cisto solidni sto se tice off roada..a o udobnosti ni nepricamo..i usto meni 1000x ljepsi od bilo kojeg terenca :dontknow:
SF u srcu...BRZINA u glavi...ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari!!!

Offline runnersp49

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: bauštelska
  • MojSpuh: leo tt
Odg: Pomoc oko odabira auta
« Odgovori #42 : 11 Ožujak, 2011, 13:55:27 »
za te pare kupiš kipera ili kamion s kranom   :dontknow:

Offline tajfun

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 190
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Korčula
  • Moj Skuter: tph
Odg: Pomoc oko odabira auta
« Odgovori #43 : 11 Ožujak, 2011, 14:55:50 »
a gle može bit ovjes i mašina dobra kao na onoj toyoti s prošle stranice ,a da je karoserija više šminka i tu ništa ne gubi,a sad koliko to jest tako neznam ali x3,a da ne govorim x1 koji nije ni terenac ni auto niti mezo nego kinder jaje sa znakom od bmw-a.neznam kako može netko razmišljat o x1.x3 mi je smješan za terenca,rađe bi terano jedinicu,a kad bi uzimao bmw-a bio bi ili x6 ili x5 ali pravi i najbolji bmw-i meni osobno su e38,e39 i jedina trica što mi se sviđa e46 coupe.te jedinice to je vjerovatno čisto radi trgovine jer je više onih dječjih sparkova nego pravih auta

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: Pomoc oko odabira auta
« Odgovori #44 : 12 Ožujak, 2011, 12:53:15 »
ne vjerujem da ce se ikad naci na terenu na kojem ce mu ml,x5 zapet...pa jbt oni su cisto solidni sto se tice off roada..a o udobnosti ni nepricamo..i usto meni 1000x ljepsi od bilo kojeg terenca :dontknow:
salis se?? jesi se ti kad vozio na terenu sa pravim terencom ...jesi se kad vozio u x5? ml jos nekako al x5  :omfg: nije off road komadic puta di nema ceste , nego nesto ovako.. ..http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2071/110/67/1229250702/n1229250702_30058590_7260.jpg ...recimo x5 ako prode di prode lada niva koja je 5-6 puta jeftinija od njega ja sam Isus...a i sto se sminkice tice pajero skroz dobro izgleda...a neusporedivo je bolji od x5 na terenu...
« Zadnja izmjena: 12 Ožujak, 2011, 12:58:51 dusVu »
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Pomoc oko odabira auta
« Odgovori #45 : 12 Ožujak, 2011, 14:51:33 »
japanci su super na terenu, x3 i x5 mogu na normalni off road tako reci.. ali nisu za nesto teze od makadamskog losijeg puta  :toothy11:
 lada niva je strasna ali za sve ovo najbolje nabaviti traktorske gume i usis podignuti iznad haube..,.. tada joj apsolutno nema premca.. a samo ripnjace gume od ovog kostaju.. ali vjerujem da devmichele o tome ne razmislja nego auto za normalnu upotrebu
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline zmijavci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 521
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Peugeot-sf-2,Gilera runner sp50 2008
  • Moja Kaciga: shark s 500
  • MojSpuh: Tp nardo,top line
Odg: Pomoc oko odabira auta
« Odgovori #46 : 12 Ožujak, 2011, 22:29:24 »
japanci su super na terenu, x3 i x5 mogu na normalni off road tako reci.. ali nisu za nesto teze od makadamskog losijeg puta  :toothy11:
 lada niva je strasna ali za sve ovo najbolje nabaviti traktorske gume i usis podignuti iznad haube..,.. tada joj apsolutno nema premca.. a samo ripnjace gume od ovog kostaju.. ali vjerujem da devmichele o tome ne razmislja nego auto za normalnu upotrebu

to sam i ja mislio kad sam predlozio x5,ml..
SF u srcu...BRZINA u glavi...ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari!!!

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: Pomoc oko odabira auta
« Odgovori #47 : 13 Ožujak, 2011, 18:20:44 »
pa ima japanaca koji mogu bit auti za normalnu upotrebu i sminka  a opet sa strane imas jos jedan set guma i deri po terenu kakom ti srce pozeli...slazem se sa drndom :P...lada il neki japanac stari za po terenu dusu dao :D..evo pogledaj ovu sliku gore sto sam stavio sa uazom...decko je uaza platio oko 200 eura i jos jednog takog uzeo za djelove ...ima radionu kuci i slozili ga malo se izdivljali po terenu i prodo za nekih 20 000 kn....
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"