Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Baotian by ziloryder-  (Posjeta: 135862 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline BilyPiton

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Ubizec-Soft.com
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Tomos Atx e90
  • Moja Kaciga: uvjek na glavi!
  • MojSetup: Nema kite!
  • MojSpuh: MF3 Power
Odg: Moj baotian
« Odgovori #80 : 18 Siječanj, 2011, 19:15:24 »
pa reci da nema svaka šuša runera ili rox-a   meni se to vec gadi  iz razloga zato sto ekipa  se forsa sa ta dva skutera i onda pljuju po kinezima. Ja u svom zivotu nisam srao za neki skuter ma kak on bio los ili kak izgledo  svako vozi kaj hoce glavno da ide :dontknow:
Izrađujem WEB stranice! Zakup domena, hostinga... više info na pm!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Moj baotian
« Odgovori #81 : 18 Siječanj, 2011, 19:24:37 »
ma j#bo vas i runner i baotian i vas sve sto ste iskomplexirani.. cast iznimkama..
runner je ok skuter, vozio sam ih masu i nikad problema, pezo sam vozio isto nikad problema, tajvance vozio, nikad problema, ali sto je je, kineza nikad nebih vozio.. ukupno sam na njima 100 km napravio, plastike su mu ocaj, masina je relativno ok,slabo ide, slabo trosi, kocnice su mu lose i opcenito ciklistika.. za te pare uvijek bi kupio nesto drugo polovno... evo trenutno mi je jedan u garazi na popravku.. samo cu reci ovo.. 2 godine star je skuter, stariji lik ga vozi, plastike su SVE popucale, vezice ih drze, ali nije to to, cep benge se skoro raspao, nema iskre, ne dolazi benga do cyl, kocnica zadnja ne radi kao ni senzor njen.. a najzalosnije je to sto je u 2 godine presao samo 1847 km sa njime...
nije to stvar sto valja sto ne.., ali treba isto mozak koristiti pri kupovini, jer za 4k kn koliko kosta novi botian se da naci polovni talijan koji je ok, a bolji je puno,
opcenito ni ja nikad nebi uzeo novi skuter jer su debelo precijenjeni.. uzmes nesto polovno, i das nesto lovbe za promijeniti sto treba i vozis se ko covjek..
a vezano za potrosnju.. ja sam mjerio sa baotianom i pezoom sf2
svaki dan ja i prijatelj na more idemo.. njegov koji se stalno kvario i prodao ga sa 2100 km , trosio mu je 2.8 litara, isao je po mojim satovima 60 kmh, vozili smo uvijek isto, nekad bi ja do 80 isao jer mi bude dosadno.. stali na benzinsku, njemu je ispala 2.8 potrosnja, meni 2.54... pa sad tko je tu lud...
on drzi full gas cijelo vrijeme, a ja niti trecinu..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline super charger

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb-dubrava
  • Moj Skuter: Luna vision 2,aprilia sr 50
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je sisavac
  • MojSpuh: serijski
Odg: Moj baotian
« Odgovori #82 : 18 Siječanj, 2011, 19:32:34 »
ma j#bo vas i runner i baotian i vas sve sto ste iskomplexirani.. cast iznimkama..
runner je ok skuter, vozio sam ih masu i nikad problema, pezo sam vozio isto nikad problema, tajvance vozio, nikad problema, ali sto je je, kineza nikad nebih vozio.. ukupno sam na njima 100 km napravio, plastike su mu ocaj, masina je relativno ok,slabo ide, slabo trosi, kocnice su mu lose i opcenito ciklistika.. za te pare uvijek bi kupio nesto drugo polovno... evo trenutno mi je jedan u garazi na popravku.. samo cu reci ovo.. 2 godine star je skuter, stariji lik ga vozi, plastike su SVE popucale, vezice ih drze, ali nije to to, cep benge se skoro raspao, nema iskre, ne dolazi benga do cyl, kocnica zadnja ne radi kao ni senzor njen.. a najzalosnije je to sto je u 2 godine presao samo 1847 km sa njime...
nije to stvar sto valja sto ne.., ali treba isto mozak koristiti pri kupovini, jer za 4k kn koliko kosta novi botian se da naci polovni talijan koji je ok, a bolji je puno,
opcenito ni ja nikad nebi uzeo novi skuter jer su debelo precijenjeni.. uzmes nesto polovno, i das nesto lovbe za promijeniti sto treba i vozis se ko covjek..
a vezano za potrosnju.. ja sam mjerio sa baotianom i pezoom sf2
svaki dan ja i prijatelj na more idemo.. njegov koji se stalno kvario i prodao ga sa 2100 km , trosio mu je 2.8 litara, isao je po mojim satovima 60 kmh, vozili smo uvijek isto, nekad bi ja do 80 isao jer mi bude dosadno.. stali na benzinsku, njemu je ispala 2.8 potrosnja, meni 2.54... pa sad tko je tu lud...
on drzi full gas cijelo vrijeme, a ja niti trecinu..



 :sign014:


TKO KOČI GUBI!!!!

Offline jole098

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 369
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: baotijan jbt...
Odg: Moj baotian
« Odgovori #83 : 18 Siječanj, 2011, 19:32:50 »
*ebo me svak što sam komentirao vamo i baotijan i sve više..Pa oče prestat ovi komentari više..Kinez je K*R*C i tu nema rasprave..Ako 100 ljudi jedno tvrdi a dvoje suprotno pa tko je tu onda lud..jbt...baotijan i sve više... :BangHead:
NEMOG ŠTA OČ I  MOŽE MI SVAKO SVAŠT

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Moj baotian
« Odgovori #84 : 18 Siječanj, 2011, 19:34:52 »


 :sign014:



momak, objasni malo svoju pricu.. vidim debelo si argumentirao sve svoje navode...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline super charger

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb-dubrava
  • Moj Skuter: Luna vision 2,aprilia sr 50
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je sisavac
  • MojSpuh: serijski
Odg: Moj baotian
« Odgovori #85 : 18 Siječanj, 2011, 19:38:37 »
 :toothy9:

nema potrebe za ljutnjom!!!

ocu ti rec da svako ima svoj ukus nekome se svidjaju kinezi neko ih nemre smislt!!!
al stvarno nema potrebe pljuvat po tudjim motorima!!!
frende nemoj se ljutit nemislim ja nikaj lose :icon_thumright:
TKO KOČI GUBI!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Moj baotian
« Odgovori #86 : 18 Siječanj, 2011, 19:52:45 »
frende.. reci mi gdje sam pljuvao.. vozio sam tone i motora i skutera i automobila i kombija.. svega moguceg pa mislim da mogu objektivno reci svoje dojmove o skuteru...
evo samo mi odgovori na par pitanja , nebitno koja je marka u pitanju , ne favoriziram nikoju posebno jer je u mene mjesavina 5 marki na jednome i tek mi sad odgovara skuter:
tvoja luna, baotian i npr runner, sr... vozite se 50 kmh, svi naglo zakocite.. pogledajte koliki je kome trag kocenja, kako se koji skuter ponasa pri kocenju, kome je blokirao kotac...
evo ti rezultata, na luni i baotianu ce skuter plesati , propasti ce u zemlju i blokirati ce kotac, stati ce 10 metara iza talijana ako se ne razbijes...
dalje.. izaberite neku zavojitu cestu, kreni sa svakim navedenim skuterom od tocke do tocke, pogledaj koliko ti vremena treba da stognes sa svakim skuterom, utiske iz voznje ...
pogledaj kako se vozis na kome skuteru i onda zabiljezi potrosnju..
sad cu ti reci..
talijan, francuz, japanac ce 3 puta bolje se ponasati , ici , kociti i bolje ce se voziti, plastike su 3x bolje i opcenito ciklistika, potrosnja ce ti biti nekih pola litra do litar veca u korist talijana, francuza, japanca....


sad mi reci da nije tako...
i obrazlozi...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline BilyPiton

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Ubizec-Soft.com
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Tomos Atx e90
  • Moja Kaciga: uvjek na glavi!
  • MojSetup: Nema kite!
  • MojSpuh: MF3 Power
Odg: Moj baotian
« Odgovori #87 : 18 Siječanj, 2011, 20:01:37 »
najtragičnije je kaj  večina koja pljuje po kinezima  nije ni imala kineza i onda pricaju  :dontknow:

drnda to stoj da nikad nebi kupio novog kineza jel se neisplati al polovni se ispalti kupit za 1500kn  i slozit si ga za vozit za te novce nemozes kupit nijedan brendirani polovni skuter da mu nije neki tezi kvar :dontknow:
Izrađujem WEB stranice! Zakup domena, hostinga... više info na pm!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Moj baotian
« Odgovori #88 : 18 Siječanj, 2011, 20:21:24 »
ja sam uzeo za 1200 kn polovnog pezoa sf koji je radio.. da sam htio spustati.. mogao sam...
a ide i ne trosi.. tako da..
imao sam sve navedeno pa mogu reci iz iskustva
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline jole098

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 369
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: baotijan jbt...
Odg: Moj baotian
« Odgovori #89 : 18 Siječanj, 2011, 20:34:13 »
Ja sam imao 2baotijana i 1qvingija il kak se več zvao i ni za jednog nisam dobio više od 50e a kao manji kvarovi...lol
NEMOG ŠTA OČ I  MOŽE MI SVAKO SVAŠT

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: Moj baotian
« Odgovori #90 : 18 Siječanj, 2011, 20:36:29 »
*ebo me svak što sam komentirao vamo i baotijan i sve više..Pa oče prestat ovi komentari više..Kinez je K*R*C i tu nema rasprave..Ako 100 ljudi jedno tvrdi a dvoje suprotno pa tko je tu onda lud..jbt...baotijan i sve više... :BangHead:


Jole svaka čast, samo ga runner  :headbang:

Offline gumi46

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 431
  • Spol: Muški
  • ♥ Scooter - Base ♥
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čepin
  • Moj Skuter: Kako koji uzmem!
  • Moja Kaciga: Kora od lubenic
  • MojSetup: hiiiljaaadu!
  • MojSpuh: 2t? 4t?
Odg: Moj baotian
« Odgovori #91 : 18 Siječanj, 2011, 20:38:28 »
Klizaci novi,rolice nove nisu seriske malossi 4.7gr,radilica nema lufta...neznam izludio sam iskreno nikad neam srece sa motorima....gledosam štošta ništa nije!
Servisiram i popravljam motore, skutere, mopede Osijek i okolica!
Born to Race!

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Moj baotian
« Odgovori #92 : 18 Siječanj, 2011, 20:55:25 »
jesu ventili ustimani? koja je dizna u karbu? jel gljiva gore?
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Moj baotian
« Odgovori #93 : 18 Siječanj, 2011, 21:17:59 »
najtragičnije je kaj  večina koja pljuje po kinezima  nije ni imala kineza i onda pricaju  :dontknow:

Dovoljno je jednom sjest i dobit dojam, kad sam ja prvi put s lune sjeo na malagutia, dobio sam itekakav utisak da su serijski kinezi golo sranje...
Na mom ima ko zna koliko love ulupano samo da bi isao, trosio kako spada i da se nekvari masina, tek sad treba gledat kocnice koje od prvog dana nesigurno koce, zadnju sam rjesio, promjenom masine, kotaca i pakni, jos prvu komplet od diska do pumpe prominit, vilica mi je proslinila nakon par mjeseci pa valja volanom kad kocim, cdi je vec drugi gore, ide i treci sad talijanski da mi ne prekida iskra, regler mi prazni umjesto da puni akumulator, ispravlja na 11v a prije je prepunjava pa mi izgarao stop, kad izvadim bateriju nemoze ni zmigavce napajat, zarulje su gorile 100 puta dok nisam izmjenio kineske 15w s njemacikim 21w, 6w razlike, a svjetli puno bolje i traje vjecno, svetla opcenito tucu u nebo, zadnji amortizer nista nevalja, deklo mi je naciklo, kurbla se pojela, remen mjenjam svakih cca 2000 experimentira sam s remenima od morinija i piaggia i pjezde keljine, kvacilo se rasulo dva-tri puta (imam pun sić polomljenih feroda/utega kvacila svako puca na svom mjestu), jedno zapaljeno i jedno iskrivljeno zvono 112mm, izjeden variomat i sve to u 10-ak tkm na luni...
Plastike nemoram ni spominjat, svako drugi saraf provrtio, trokut kod rezevara pukao pod hitno, a s skutera niko nikad nije pao...

Sad ima luna i s vise sece po imotskom, vidjam od lika u dvorani svaki dan vozi nikad kvara nikad nista presao duplo ko ja samo mu glava jednom pukla i to je to...
Sad kad usporedim 'to' s npr elyseom clana strat, imamo podjednako km, njegov skuter 9g stariji, padano puno puta nijedna plastika niti pukla, niti mu nosac opustio, kao serijala ide bolje od lune serijale, udobniji x puta, bolje koci, serijske gume bolje, manje trosi.... a posrani pežo :dontknow: Dobio ga badava skoro, dok je luna placjena 1000e pa ti vidi sta je isplatljivije i pametnije, radije stari pezo nego ijednog kineza vise, u svemu je isto, ako ces uzimat ili uzimaj da valja ili ne uzimaj, dok se ne najedes govana neces skuzit :hello:

Offline BilyPiton

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Ubizec-Soft.com
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Tomos Atx e90
  • Moja Kaciga: uvjek na glavi!
  • MojSetup: Nema kite!
  • MojSpuh: MF3 Power
Odg: Moj baotian
« Odgovori #94 : 18 Siječanj, 2011, 22:49:59 »
po ovoj priči tebi bi se i avion u zraku razletio  :dontknow:

ovo kaj si ti radio bolje onda da si kupio drugi skuter nego ulago u lunu tolko  :icon_thumright:
Izrađujem WEB stranice! Zakup domena, hostinga... više info na pm!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Moj baotian
« Odgovori #95 : 18 Siječanj, 2011, 22:59:35 »
ovo kaj si ti radio bolje onda da si kupio drugi skuter nego ulago u lunu tolko  :icon_thumright:

Nije mi se to sve odjednom dogodilo, nego svakih par stotina km nesto, a i ja sam pomalo kriv u nekim slucajevima, npr lunino kvacilo ne trpi preko 85-90 po satu a ja sam uvik zakucava kazaljku sa shotom :icon_biggrin:
opet mi je drago sto sam radio po luni jer sam se naucio, varit, tokarit, presat zubcanike na hladno i pogrijane u ulju, mjenjat lezaje, semeringe, stelat karburator, stelat prjenos, narezvat/urezivat navoje... prije dvi-tri godine nisam imao pojma o mehanici, dok mi luna nije navrsila garanciju i pocastila me zastopanim auspuhom, pa sam je gurao od cetinke doma, u slavoniji je lako gurati, al od di su uzbrdice... usput sam takav baksuz da bi mi se i nrg rasao da ga vozim :dontknow:

Offline BilyPiton

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Ubizec-Soft.com
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Tomos Atx e90
  • Moja Kaciga: uvjek na glavi!
  • MojSetup: Nema kite!
  • MojSpuh: MF3 Power
Odg: Moj baotian
« Odgovori #96 : 18 Siječanj, 2011, 23:06:11 »
pa to ja govorim nije vazno kakv skuter imas glavno da imas nest i da vozi i da mozes po njemu prckat i ucit se  :frajer:
Izrađujem WEB stranice! Zakup domena, hostinga... više info na pm!

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Moj baotian
« Odgovori #97 : 18 Siječanj, 2011, 23:08:55 »
Neznam sta da kazem sve ste rekli...ali dali se isplati isplati se bar u mom pogledu za mojih 50kg on ide super i godinu dana je star presao samo 779km nov-novcat je 1400kn I nije mi zao sta sam te pare dao za njega,,je da sam mogao nesto drugo uzet za te pare al ovako znam da sam uzeo novi skuter koji ni friza,ni prasine nema,,a vako bi se uvjek zajebavo sa nekim NRG-ijom itd,,,uvjek nesto mjenjaj ovo ono,,I kad mu dode kraj dode jebiga,,za te pare se debelo isplatio??
Jesam li u pravu  ???
Ne brže od života!!

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Moj baotian
« Odgovori #98 : 18 Siječanj, 2011, 23:11:43 »
u pravu si, pola frendova u drustvu je uzelo baotiane za taku neku sitnu cifru, nek ga za sicu pokrpa sta ima i ima skuter, dijelovi su mu jeftini, malo trosi, da samo jednu sezonu zamjenis voznju auta skuterom, ustedio si za nekoliko baotiana a ne za jednog
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline BilyPiton

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Ubizec-Soft.com
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Tomos Atx e90
  • Moja Kaciga: uvjek na glavi!
  • MojSetup: Nema kite!
  • MojSpuh: MF3 Power
Odg: Moj baotian
« Odgovori #99 : 18 Siječanj, 2011, 23:17:38 »
sve bi dobro bilo kad ljudi nebi  vrijđali i smijali se ljudima koji voze kineze :dontknow:   meni osobno niko u zivotu se nije smijo u kvartu an cesti za motor sto vozim kineza nego smao preko foruma dozivljavam negativne komentare i uvrede  :dontknow:  ocito su ljud prek net-a neka druga osoba ::)
Izrađujem WEB stranice! Zakup domena, hostinga... više info na pm!