Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ideja!  (Posjeta: 1591 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Delic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: VXR
Ideja!
« : 24 Studeni, 2007, 18:14:06 »
Imam jednu ideju koja bi mogla pomoci u vezi lakiranja. A to je da se stavi neki manual za lakiranje znaci tocno po redu postupci, koji proizvodi da se koriste, cijene.. itd. Razlog ovoga je sta ima stvarno previse tema za bojanje i lakiranje pa bi po meni bilo najbolje da se stavi manual tako da svako kome to treba moze procitati i drzati se uputstva iz manuala. Nek moderator odluci. Pa nek bude sticky ako bude pozitivan odgovor na ideju.
VXR POWaaaaa!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ideja!
« Odgovori #1 : 24 Studeni, 2007, 18:20:41 »
Ovo je jako jako dobro: http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=4349.new;boardseen#new

Ugledati se na ovog autora :icon_thumright:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Ideja!
« Odgovori #2 : 24 Studeni, 2007, 18:21:34 »

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Ideja!
« Odgovori #3 : 24 Studeni, 2007, 18:25:09 »
super bi to bilo,ovako se svaki dan otvaraju teme sadrzaja kako ofarbati skut

Offline Delic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: VXR
Odg: Ideja!
« Odgovori #4 : 24 Studeni, 2007, 18:28:06 »
speed u toj temi je ukratko opisan postupak pripreme i lakiranja, ali ima vjerojatno jos posla koji se tamo ne spominje. Ja sam ovdje mislio ubacit bas manual cijeli sa proizvodima, slikama, znaci tocno u detalje, ako me kuzis sta zelim.
VXR POWaaaaa!

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ideja!
« Odgovori #5 : 24 Studeni, 2007, 18:30:36 »
da, baš bi trebalo, al ono, sve postupke, od prvog pokreta do zadnjeg  :laughing7:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Ideja!
« Odgovori #6 : 24 Studeni, 2007, 18:31:55 »
speed u toj temi je ukratko opisan postupak pripreme i lakiranja, ali ima vjerojatno jos posla koji se tamo ne spominje. Ja sam ovdje mislio ubacit bas manual cijeli sa proizvodima, slikama, znaci tocno u detalje, ako me kuzis sta zelim.
pa napravi novu temu i u nju postaj slike i objasni kako se radi pa ce se stavit pod manual,ne vidim u cemu je problem :icon_thumright: