Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: roost :))  (Posjeta: 6710 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: roost :))
« Odgovori #80 : 29 Prosinac, 2010, 15:07:06 »
A cuj, ko voli nek izvoli, meni je san imati rs250 dok neki mi govore kaj ce ti to jedino ak imas 200kn za svakodnevnu voznju, jbg sad me to prima i ne zanima me kolko trosi itd, kasnije kad cu imat 30godina cu vjerovanije drugacije razmisljati.

Isto tako prije su mi bile samo plavuse i arijevke bile prejebene, ovo ono, a sada su mi sve dobre  :laughing7:

Prije godine dve, sam mogo sloziti isto haj end jer sam fino radio i imao mjesecno po 5t kn u firmi al sam vidio kolko moze biti izludjujuci taj haj end i kolko jebade ima po ljeti,stelaj diznu, pa booo neki bog dela, pa cupaj tu diznu, stavjaj drugu itd...

Al zato ne osudjujem one koji to imaju i kome se da s time zajbavati nit osudjujem one koji mogu imati samo zx na skuteru al OSUDJUJEM one koji nisu to niti probali nego govore teoretski, ovo, ono i pametuju a nisu to osjetili na svojoj koži!!!

Ko voli nek izvoli, samo nemojte govoriti ono sto nije ili niste probali :icon_thumright:

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: roost :))
« Odgovori #81 : 29 Prosinac, 2010, 15:09:26 »
A cuj, ko voli nek izvoli, meni je san imati rs250 dok neki mi govore kaj ce ti to jedino ak imas 200kn za svakodnevnu voznju, jbg sad me to prima i ne zanima me kolko trosi itd, kasnije kad cu imat 30godina cu vjerovanije drugacije razmisljati.

Isto tako prije su mi bile samo plavuse i arijevke bile prejebene, ovo ono, a sada su mi sve dobre  :laughing7:

Prije godine dve, sam mogo sloziti isto haj end jer sam fino radio i imao mjesecno po 5t kn u firmi al sam vidio kolko moze biti izludjujuci taj haj end i kolko jebade ima po ljeti,stelaj diznu, pa booo neki bog dela, pa cupaj tu diznu, stavjaj drugu itd...

Al zato ne osudjujem one koji to imaju i kome se da s time zajbavati nit osudjujem one koji mogu imati samo zx na skuteru al OSUDJUJEM one koji nisu to niti probali nego govore teoretski, ovo, ono i pametuju a nisu to osjetili na svojoj koži!!!

Ko voli nek izvoli, samo nemojte govoriti ono sto nije ili niste probali :icon_thumright:
da smo na fejsu stisnuo bi LAJK  :notworthy:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: roost :))
« Odgovori #82 : 29 Prosinac, 2010, 15:11:31 »
to je ovo prijavi moderatoru, ovo desno je komentiraj  :toothy12: :toothy12:

ma bb sa upola manje love jede high end tako da je po meni bolje bb, ali 70 je ipak  70  :toothy11:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: roost :))
« Odgovori #83 : 29 Prosinac, 2010, 15:13:13 »
kao što reko..
KUDE i njegov zip
mislim da se kužimo  :icon_thumright:

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: roost :))
« Odgovori #84 : 29 Prosinac, 2010, 15:21:07 »
lol nepričam ja o svome,ja sam imao highmidrace,a koliko ljudi je imalo HE kod nas mislim da ni u ZGu tog nikad ni toliko bilo na cesti :laughing7:....i nekazem ja da to nejde. 50tke idu za 50tke,ali su 50tke,glupo mi je da to uopće netko uspoređuje s nekaj večim kak je to i krenulo...nego nije tema roost ?  :dontknow:

i da hebo vas više sve taj piaggio zip, imam neopisivu želju to reć :icon_biggrin:
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: roost :))
« Odgovori #85 : 29 Prosinac, 2010, 15:25:54 »
lol nepričam ja o svome,ja sam imao highmidrace,a koliko ljudi je imalo HE kod nas mislim da ni u ZGu tog nikad ni toliko bilo na cesti :laughing7:....i nekazem ja da to nejde. 50tke idu za 50tke,ali su 50tke,glupo mi je da to uopće netko uspoređuje s nekaj večim kak je to i krenulo...nego nije tema roost ?  :dontknow:

i da hebo vas više sve taj piaggio zip, imam neopisivu želju to reć :icon_biggrin:

NEČEM razg o ruštu jer to dela slovenščina pederščina i lock!!!

SALA modovi ;D

Vjeruj koljega fatality imao sam gro skutera al sto se tice voznosti i svega uz njega zipa sp, ubojica malog srca :laughing7:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: roost :))
« Odgovori #86 : 29 Prosinac, 2010, 15:52:24 »
istina da BB sa manje novaca bolje ide, ali da BB sa glavom, multivarom karbom i tim nekim sranjima ide bolje od 70 složenog to nebi baš reko..

nitko nije rekao da bolje ide, nego samo da može biti konkurentan!
uglavnom, ova rasprava nevodi nigdje, svatko tupi svoje, kao što sam rekao na početku, sve ima svoje mane i prednosti i to je to.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: roost :))
« Odgovori #87 : 29 Prosinac, 2010, 18:58:20 »
ma dobro nek je super cool,okretan ko svjetlosna sablja...svejedno je zip mali i ružan  :toothy1:
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~