Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Radim styling od Peugeot Speedfight 2  (Posjeta: 14870 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Radim styling od Peugeot Speedfight 2
« : 13 Studeni, 2007, 22:47:42 »
dakle imam u planu na svoj brand new peugeot speed fight 2 stavljat LED diode i mjuzu unutra. Pa bi me zanimalo šti vi mislite o tome, dobra ideja, loša ideja, što policija o tome misli, itd.

Pa eto s prijeda cu staviti dvije plave LED diode, i iza dvije crvene diode, dolje u pod da tucu cu staviti isto par plavih dioda da to sve bude doli kao neonke...
Što se tice ovih dioda mene zanima što policija misli o tome, dakle što o prednjima što o zadnjima i što o onima što gledaju u pod. Naravno ako tko jos ima kakvu ideju gdje da jos stavim diode slobodno neka rece.
Cak sam mislio jos dvije s prijeda staviti one bijele tako da mi policija na njih nista ne kaze, njih bi palio samo kroz grad, tamo di plavci cekaju..a na prekidac bi palio plave kada nebi bia u centru grada.

Što se tice mjuze..

Ovako stavit cu tamo di kaciga se stavlja Subwoofer od 320W zvučne snage..taman ce stati unutra po dimenzijama...naravno da cu ga zavidat ili izbušit nesto i tako da on fiksno stoji i da nema klapanja...
Zvučnika dva idu vjerovatno dole di su one mrezice, a ako tko ima kakvu bolju ideju neka rece..
Subwoofer je 12 voltni tj. sada dok je još uvjek na computer spojen, spajam ga na adapter koji onih 220 kucanskih volti pretvara u 12V i šalje u subwoofer..tako da necu imat problema sa pojacalom i drugim stvarima...direkt na akumulator, samo cu staviti onaj stabilizator napona..
Sada mene zanima vaše mišljenje od toj glazbu na skuteru, ali stvarno otvoreno recite , necu se uvrijediti..što god kazete..
Još me zanima ima li policija što protiv glazbe na skuteru..
I zadnja stvar..hoce li akumulator izdrzat sve to, mjuzu diode, i da on normalno pali, vozi..


EDIT:  NASLOV PROMJENJEN IZ "LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu"  u  "Radim styling od Peugeot Speedfight 2"

zbog toga jer imam u planu sve ovo napraviti počevši od 17.11.2007. i da završim do nove godine (jer ce trebat dosta novaca tako da cu na božić dosta dobiti)

LED Diode: 2 plave sprijeda, 2 crvene izad, 2 bijele s prijeda, 4 plave u pod (možda narancaste, ako ima za kupiti)  ukupno 10 komada
Glazba: 320W Subwoofer u kutiju (možda ispilam i napravim policu tako da imam mjesta za kacigu kao ovdje: http://aycu20.webshots.com/image/23539/2002426307399501885_rs.jpg
2 zvucnika s prijeda u one mrezice.
Bočna nogara
Farbanje auspuha
Obrve
Karbnoski retrovizori
Dashboard
Undertail (kada nadem nekog tko zna to raditi za SF2 u zadru ili kada ja skuzim kako se to radi lol)
Izmjena ručki: narančaste
Metalne podnice
Metalno ono ispod sica onaj poklopac sa unutarnje strane metalni
neonka unutar sica gdje stoji subwoofer
Tapeciranje sica (sada je cijeli crni, tako da cu polovinu u narancasto staviti)

CIJENIK
(Dakle onaj odvratan dio, kada sve zbrojim i vidim koliko cu trebat za sve ovo)

LED Diode:                    100kn
Glazba:                         0kn (već sve potrebno imam)
Bočna nogara:               250kn
Sprej za 600 stupnjeva:  50 kn
Obrve:                         JOŠ NEZNAM VOLIA BI DA MI NETKO KAŽE
Karbonski retrovizori:      180kn
Alu podnice:                  200 kn
Neonka:                       100kn
Dashboard:                   0kn
Metalno ono ispod sica:  JOŠ NEZNAM VOLIA BI DA MI NETKO KAŽE
Undertail:                     JOŠ NEZNAM VOLIA BI DA MI NETKO KAŽE
Tapeciranje sica:           150kn

Do sada sve skupa 1030kn  otici ce vjerovatno preko 1500kn kada saznam cijene za ovo što neznam...
« Zadnja izmjena: 14 Studeni, 2007, 21:48:23 BlackNaranča »

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #1 : 13 Studeni, 2007, 23:45:46 »
plavo napred bjež ako nečeš da te plavci ganjaju.
neonke u pod bjež ako nečeš plačati kazne, diode su slabije pa se ne vide tako jako pa bi mogao proči bez kazni.
crvene odozada su zakonom dozvoljene.
vezano uz mjuzu na skuteru,čist nepotrebno jer u vožnji nemožeš slušatri mjuzu. dok stojiš nije ti potrebno jako pojačalo i sub te snage.
dovoljno ti je pojačalo od nekih 20w i dobri zvučnici da ti ne vuče preveč struje te da nemoraš spajati dodatni akumulator.inače po meni mjuza i skuter 0 bodova
Piaggio X9 250  Black Box

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #2 : 14 Studeni, 2007, 01:23:19 »
ma svi planiraju stavit glazbu jer se vini jeftino i kul ali na kraju odustanu kad skontaju koji je to cirkus ....neogu reci da ni ja nisam bio zapaljen za tako nesto,,,istina..jesam!! ali sad mi je vaznije da mi skuter bolje ide i da mi je ugodnije najemu voziti se...a do glazbe mi nije ..vise volim slusati zvuk masine kako prede  :laughing9: ..pa zato kani se toga i sacuvaj pare u djepu a i prostor ispod sjedala.... ;D

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #3 : 14 Studeni, 2007, 01:26:00 »
a slušaj ovo,skupiš stari kazić ili kupiš radio sa mp3 čitaćem,uzmeš 6 baterija na punjenje i punjač za baterije,jeftinije,manje struje trosi i imas mista za kacigu...ili uzmes onaj mobitel sa zvucnicima,u voznji od prdekanja i buke auta i ovako i onako nes cut nista
...........1...........8...........7...........

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #4 : 14 Studeni, 2007, 09:37:58 »
U voznji moras percipirati zvukove i sliku iz okoline ukoliko zelis sigurno voziti... Dakle bilo kakve slusalice u usima odvlace koncentraciju i mozes samo imati problema...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #5 : 14 Studeni, 2007, 10:13:56 »
kaj reč...cirkus.....
imao sam ja plave diode u faru,nije me murja zezala

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #6 : 14 Studeni, 2007, 17:05:29 »
Ajde nemojte pricat gluposti nece mu policija nista ako ima ispod plavo svijetlo. Glavno da se ne vidi izvor da ne tuce u oci. Ja sam imo zvucnike. Tjedan dana ti je fora, i to vise po ljeti sada dolazi zima  ::) Izgubis prostor za stvari pod sicom. Mozda se nade neki pametan pa ti probusi zvucnik kao meni  ::)
Yamaha-Spy

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #7 : 14 Studeni, 2007, 18:35:17 »
hehe samo ljubomroni ce probušiti...a ja cuvam motor u ulazu od zgrade, a ulza zakljucan..
što se tice slušalica to ne zelim, jer ne zelim poginuti, nista ne cujes okolo i stvarno je jakoooo teško tako voziti..
a mislim da bi se muzika cula moja neznam, cini mi se da su dosta dobri ovi moji, a vidjet cu pa probat
oke to za podne to znam da vjerovatno necu imat problema, crvene od izad su dozvoljene tako da cu ih staviti, i jos mi naravno samo ostaju one prednje koje vjerovatno u centru grada necu imat upaljenima.

sada jos me samo zanima što bi vi rekli kada bi vidili nekog sa glazbom u skuteru, cita sam stylinkg sekciju jedno 2 sata sigurno, pun k postova i nekolicina njih kaze da je seljacki,  ne kuzim zašto..a u ostalom ako je tako recite , jer nebi zelia ispast takav u gradu..

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #8 : 14 Studeni, 2007, 18:46:19 »
to ces 1000% ispasti!
vozis skuter, imas kacigu na glavi i muziku skoro i necujes!
ako mislis nesto dobro napraviti na skuteru onda to mora biti nesto sto niko nema!
kad mi luna bude gotova bit ce definitivno jedinstvena u hrvatskoj!
ali moju ideju jos necu svima pokazati jer tek pocinjem sa radovima i zelim na ovo ako bude:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=3798.0  !

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #9 : 14 Studeni, 2007, 18:48:56 »
evo zanima me dali je na speedfightu doso ugraden tvornicki prikljucak ili ga moram sam praviti...to mislim na ono svjetlo sto nicemu nesluzi...?

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #10 : 14 Studeni, 2007, 18:57:11 »
evo zanima me dali je na speedfightu doso ugraden tvornicki prikljucak ili ga moram sam praviti...to mislim na ono svjetlo sto nicemu nesluzi...?
jel mislis na ona dva mala okrugla svijetla,ako da na novijim godistima nemas nista unutra,ni prikljucka ni zaruljice,tu sam si ja stavio plave led diode jos prije godinu dana,nisam imao problema s policijom oko toga

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #11 : 14 Studeni, 2007, 19:07:01 »
to ces 1000% ispasti!
vozis skuter, imas kacigu na glavi i muziku skoro i necujes!
ako mislis nesto dobro napraviti na skuteru onda to mora biti nesto sto niko nema!
kad mi luna bude gotova bit ce definitivno jedinstvena u hrvatskoj!
ali moju ideju jos necu svima pokazati jer tek pocinjem sa radovima i zelim na ovo ako bude:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=3798.0  !


mislim da nisi u pravu onog djela što se tice "nebi nista cuo dok voziš"    ovi moji ce se cuti garant

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #12 : 14 Studeni, 2007, 19:08:37 »
za neonku mi milicija nije niš rekla, a za muziku, jarane samo preko ljeta da moš na plaži budalakat  :icon_thumright:
a kao što je gore reko, važnije mi da bajk ide kako spada

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #13 : 14 Studeni, 2007, 19:08:54 »
da ali radi se o tome da cjeli grad cuje sa tobom a ne samo ti!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #14 : 14 Studeni, 2007, 19:11:39 »
evo zanima me dali je na speedfightu doso ugraden tvornicki prikljucak ili ga moram sam praviti...to mislim na ono svjetlo sto nicemu nesluzi...?
jel mislis na ona dva mala okrugla svijetla,ako da na novijim godistima nemas nista unutra,ni prikljucka ni zaruljice,tu sam si ja stavio plave led diode jos prije godinu dana,nisam imao problema s policijom oko toga
da na to mislim,dali se moze iz nekog drugog skutera to izvaditi pa ugraditi,mislim na ove keeway,kod njih dode tvornicki

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #15 : 14 Studeni, 2007, 19:12:42 »
hmmm, ovo za plažu to je spomenuo, nije meni do nikakvog kurcenja okolo, ja nemogu baz glazbe, ja kada sam na computeru nesto uvjek svira, kada idem u školu žicam okoli ipod da slušam, i onda kada dodem na motor od ovisnosti od glazbe ja popizdim jer nemam što cuti dok se vozam, a vozam se jako puno jer imam novi motor pa mi je pre dobro..a kada ljetko dode naravno da cu koji puta na plazi upaliti i to, samo ocu cuti nesto dok vozim, a ne zelim imat slusalice na ušima i poginuti dok vozim bezveze radi toga..

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #16 : 14 Studeni, 2007, 19:15:30 »
da ali radi se o tome da cjeli grad cuje sa tobom a ne samo ti!
Ma čuti će se dobro ovi njegovi zvučnici,jaki su dosta

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #17 : 14 Studeni, 2007, 19:16:27 »
pa povuces samo briku sa kratkog svijetla,ne vidim u cemu je problem :icon_scratch:,meni stalno svijetle svijetlo kratko i diode

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #18 : 14 Studeni, 2007, 19:17:08 »
ma ugradi ti to sebi,ugradivas sebi a ne drugima,i meni je bas fora to,ono picici se sa strane skupljaju. :toothy9:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: LED Diode i Mjuza u planu ovu subotu
« Odgovori #19 : 14 Studeni, 2007, 19:17:38 »
da i onda ce ga gadati kamenjem i kisobranima jer ostalima njegova muzika ide na k....