Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: što je bolje?  (Posjeta: 2463 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline amstelsp

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
što je bolje?
« : 07 Studeni, 2007, 13:36:16 »
ŠTO JE BOLJE OD LEO VINCE AUSPUHA? ZX ILI RR? ili možda TT? koja je točno razlika jer je tt dosta jeftiniji od zxa????
hvala

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: što je bolje?
« Odgovori #1 : 07 Studeni, 2007, 15:11:32 »
ŠTO JE BOLJE OD LEO VINCE AUSPUHA? ZX ILI RR? ili možda TT? koja je točno razlika jer je tt dosta jeftiniji od zxa????
hvala

Svaki radi drukcije, neki daje mrvicu bolji start, neki malo vise krajnje.

RR>ZX>TT  tako bi islo od najboljeg, ali to su male razlike, koje se ipak osjete kada se sve dobro nastima.

Mozes ti imati 3 puta bolji auspuh od ZX-a, ali ako je skuter dobro slozen sa ZX-om, mozes se slikati da imas neznam sta...

Evo primjer: imas ZX-a, a ja ZX6R-a bez svijecica, i ti ces naravno biti brzi u svemu ;D

Ako je za Runnera 50, RR ili ZX. Sa RR-om bi mogao imati malo vecu krajnju.
« Zadnja izmjena: 07 Studeni, 2007, 15:13:14 SlowRider »

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: što je bolje?
« Odgovori #2 : 07 Studeni, 2007, 15:59:25 »
isto sranje samo drugo pakovanje!!!!   ja sam se savjetovo sa čovjekom gdje sam kupovo, prije 20 dana sam kupio TT, odličan :icon_thumright:
btw cimer mi vozi motocross i enduro utrke tamo da mi je on od velike pomoći što se tiće štelanja motora.preporućam  TT, rr je isto dobar, al
zx po mom samo previše prdi, a nekima je carbon znao procuriti sa topa   :laughing7:


   TT :icon_thumright:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: što je bolje?
« Odgovori #3 : 07 Studeni, 2007, 16:18:00 »
isto sranje samo drugo pakovanje!!!!   ja sam se savjetovo sa čovjekom gdje sam kupovo, prije 20 dana sam kupio TT, odličan :icon_thumright:
btw cimer mi vozi motocross i enduro utrke tamo da mi je on od velike pomoći što se tiće štelanja motora.preporućam  TT, rr je isto dobar, al
zx po mom samo previše prdi, a nekima je carbon znao procuriti sa topa   :laughing7:


   TT :icon_thumright:

Kako mislis procuriti? Moze se samo folija odljepiti.

Ja sam ZX-a slozio da je tisi od serijskoga auspuha.

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: što je bolje?
« Odgovori #4 : 07 Studeni, 2007, 17:37:58 »
zx samo prdi :sign020:, sve je to otprilike isto, NRG sa ZX-om i arrow extreme spuhom ide jednako, e sad baš i nevjerujem da su rr i tt toliko bolji od zx
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: što je bolje?
« Odgovori #5 : 07 Studeni, 2007, 18:13:53 »
e sad baš i nevjerujem da su rr i tt toliko bolji od zx

tt sigurno nije, ako gledamo po cijeni

a zx i rr su isti k...



i cemu ovakve teme  :binkybaby: :binkybaby:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: što je bolje?
« Odgovori #6 : 07 Studeni, 2007, 18:34:40 »
joj, razlika cjene je ono za 300 kuna, da, ona folija što odlijepi se, čak se zna istopiti od temperature, a ti što si složio zx-a da se čuje ko serijski?
šta si stavljo u njeg spužve :laughing3:   nađi si nekog ko ima tt pa usporedi svoj zx i tt, zx prdi ko kad mom skineš ispuh skroz  :headbang:
no svejedno

za autora:  sva 3 spuha su dobra, da nevaljaju nebi se prodavali nit pravili, stim da češ malo teže nać rr, al ima ga tu i tamo na lagerima.
i ovakvih tema ima 10000 na forumu. evo odma jedna ispod

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: što je bolje?
« Odgovori #7 : 07 Studeni, 2007, 18:44:21 »
joj, razlika cjene je ono za 300 kuna, da, ona folija što odlijepi se, čak se zna istopiti od temperature, a ti što si složio zx-a da se čuje ko serijski?
šta si stavljo u njeg spužve :laughing3:   nađi si nekog ko ima tt pa usporedi svoj zx i tt, zx prdi ko kad mom skineš ispuh skroz  :headbang:
no svejedno

za autora:  sva 3 spuha su dobra, da nevaljaju nebi se prodavali nit pravili, stim da češ malo teže nać rr, al ima ga tu i tamo na lagerima.
i ovakvih tema ima 10000 na forumu. evo odma jedna ispod

inace pokazi malo postovanja prema slowrideru a ne nazivati ga ''a ti''

ako ne znas u prigusivacu se nalazi vuna, i rijesenje buke se napravi vrlo jednostavno stavis duzi prigusivac

btw...tt ono sto sam ja cuo prdi nenormalno po tom alu topicu


i nemos uspoređivati neki tt sa recimo nekim starim zx-om koji mozda ni nema nikakve vune, a mozda se i drugi motor vrti vise na zx nego tvoj sa tt-om i eto jaceg zvuka


btw...sto si ne kupis one prigusivace u boji, pa malo kemijas recimo crveni izgleda lijepo  :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: što je bolje?
« Odgovori #8 : 07 Studeni, 2007, 20:13:10 »
ma neka se dere....i treba da nas vi cuju---eh da je kod nas tih prigusivaca u boji da ima za kupit to cudo...a narucivanje je kod nas shebano rijeseno...zato ne serite i ostavite na miru te prigusivace...prvo traziite spuh 600 godina pa ka dga nadjete niste zadovoljni decki ...moj moto je kupuj provjereno...a zx je provjeren i svidja mi se...ali tp nardo bi mi bolje odgovarao...ali nezalima se

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: što je bolje?
« Odgovori #9 : 07 Studeni, 2007, 20:51:10 »

inace pokazi malo postovanja prema slowrideru a ne nazivati ga ''a ti''

ako ne znas u prigusivacu se nalazi vuna, i rijesenje buke se napravi vrlo jednostavno stavis duzi prigusivac

btw...tt ono sto sam ja cuo prdi nenormalno po tom alu topicu


i nemos uspoređivati neki tt sa recimo nekim starim zx-om koji mozda ni nema nikakve vune, a mozda se i drugi motor vrti vise na zx nego tvoj sa tt-om i eto jaceg zvuka


btw...sto si ne kupis one prigusivace u boji, pa malo kemijas recimo crveni izgleda lijepo  :icon_thumright:

[/quote]


da, budem, plavi, dok se motor ofarba, 150kn dođe

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: što je bolje?
« Odgovori #10 : 07 Studeni, 2007, 21:07:27 »
Nek zove kako hoce ne dira mene to.

Steta sto nemam filmic da dokazem svoju tvrdnju, ali nisam dugo imao auspuh kod sebe.
Moj ZX nije prdio, vec je zujao zzzzz konstantni visokofrekventni zvuk.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: što je bolje?
« Odgovori #11 : 07 Studeni, 2007, 21:15:16 »
Nek zove kako hoce ne dira mene to.

Steta sto nemam filmic da dokazem svoju tvrdnju, ali nisam dugo imao auspuh kod sebe.
Moj ZX nije prdio, vec je zujao zzzzz konstantni visokofrekventni zvuk.
ljudi vi ne mozete vjerovat koja je razlika u duzini topa,meni je bio jako kratak i jucer sam upalio skut sa duzim topom,skut vise ne prdi nego ima onaj visoko frekventan zvuk,bas mi se sad svidja,ode prijasnje buke spuha me je znala bolit glava na duzim relacijama

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: što je bolje?
« Odgovori #12 : 07 Studeni, 2007, 21:22:19 »
Što fali zvuku TT-a?....o njemu nisam nikad niš dobro čuo,a sasvim me ugodno iznenadio i po performansama i po odličnom zvuku koji je puno ljepši nego ZX-ov.

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: što je bolje?
« Odgovori #13 : 07 Studeni, 2007, 21:24:20 »
Što fali zvuku TT-a?....o njemu nisam nikad niš dobro čuo,a sasvim me ugodno iznenadio i po performansama i po odličnom zvuku koji je puno ljepši nego ZX-ov.



 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
ISTINA
bravo stari

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: što je bolje?
« Odgovori #14 : 07 Studeni, 2007, 22:30:45 »
Nek zove kako hoce ne dira mene to.

Steta sto nemam filmic da dokazem svoju tvrdnju, ali nisam dugo imao auspuh kod sebe.
Moj ZX nije prdio, vec je zujao zzzzz konstantni visokofrekventni zvuk.
ljudi vi ne mozete vjerovat koja je razlika u duzini topa,meni je bio jako kratak i jucer sam upalio skut sa duzim topom,skut vise ne prdi nego ima onaj visoko frekventan zvuk,bas mi se sad svidja,ode prijasnje buke spuha me je znala bolit glava na duzim relacijama

Zato Yasuni ima duge topove i njihovi auspusi su medju najtisima. Technigas takodjer.
Na duzim relacijama stvarno boli glava od buke jer pocinje iritirati.