Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nestale slike  (Posjeta: 1141 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
nestale slike
« : 12 Listopad, 2010, 11:55:38 »
jucer uplodao preko slike.hr danas ih više nema. To je neka novost da slike nestaju? Nisam dugo bio na forumu pa me je ovo iznenadilo.
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,41164.0.html
« Zadnja izmjena: 12 Listopad, 2010, 11:57:58 vanjossi »
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nestale slike
« Odgovori #1 : 12 Listopad, 2010, 12:00:11 »
jucer uplodao preko slike.hr danas ih više nema. To je neka novost da slike nestaju? Nisam dugo bio na forumu pa me je ovo iznenadilo.
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,41164.0.html
a ne znam koji k je s tim image hostinzima više puta sam znao uplodat brdo slika pa su nestajale sa više tih hostinga, sad se više ne usudim stavit nigdje osim na imageshack, tamo sam doživio da slike stoje više godina, a možda ti je još sigurnije stavit tu prek foruma, njih bi trebalo bit dok bude i foruma  :icon_biggrin:

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: nestale slike
« Odgovori #2 : 12 Listopad, 2010, 12:33:12 »
sad sam provjerio da nije nesto sa sa stranicom slike.hr i nemogu je nikako otvooriti vjerovatno je u tome problem a ne u forumu, ja sam tamo registriran pa mi nisu izbrisani thumbovi
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: nestale slike
« Odgovori #3 : 12 Listopad, 2010, 12:53:05 »
Slike ti nije nitko sigurno obrisao, pogotovo ako su bile u thumnnailovima. A i lako je to provjerit tako da si napraviš quote posta i vidiš da je sav kod tamo, ali nema slika na slike.hr

Koristite opciju stavljanja slika u postove preko foruma kad je već omogućena koja vam je najsigurnija, jer ako tu nestanu slike, nestat će i forum pa tak da nema neke štete  ;D

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: nestale slike
« Odgovori #4 : 12 Listopad, 2010, 13:00:29 »
thumbovi su jos u postu izgleda da je nesto sa stranicom slike.hr, ma neda mi se smanjivat slike pa onda stavljat na forum  :toothy12:
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: nestale slike
« Odgovori #5 : 12 Listopad, 2010, 13:12:31 »
došle slike, bilo je do stranice slike.hr moze lokot  :toothy10:
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak