Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: lijep golf 2 :D  (Posjeta: 4771 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: lijep golf 2 :D
« Odgovori #20 : 08 Listopad, 2010, 17:33:08 »
ja govorim za opcenito a vi sta moze i sta postoji vjerujem i ja da moze skula kostat 20 soma eura al da je baba musko zvala bi se dusko
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: lijep golf 2 :D
« Odgovori #21 : 08 Listopad, 2010, 18:07:14 »
jedino mi dobre felge

Offline schvabo99

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
  • Moj najdraži tekst ne stane u ovoliko malo mjesta
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: gilera nexus 500
  • Moja Kaciga: kyon
  • MojSetup: nema potrebe
  • MojSpuh: ATD Dubravćić
Odg: lijep golf 2 :D
« Odgovori #22 : 08 Listopad, 2010, 22:13:02 »
pravi stroj

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: lijep golf 2 :D
« Odgovori #23 : 08 Listopad, 2010, 23:30:32 »
Uglavnom, nisam baš čuo za puno VR6 sa preko 200k km a da nije otvaran, kao što nisam čuo za niti jedan HGT sa preko 200k km da je još među živima a kamoli otvaran  :(
Odlične su to mašine, pogotovo od HGT-a, ja ga mislio nekad davno kupiti al nije to za ganjanje, to je više ono za šminka vožnju, samo hebiga ljudi to kupe za mu vaditi mast pa znaš onda šta poslije imaš.
Na 4000 jura si slobodno dodaj još nekih 700-800€ jura, nemam sad pojma kolko je prva rega za tu mašinu. I šta imaš, Golfa dvicu, iliti Opet Kadet kako bi neki moj frend rekao. Za 3000-4000€ nađeš slično auto pripremljeno za brdo, pa rađe kupiš to, ono za vikend malo za si oduška dati, a preko tjedna se voziš u nekoj normali  :toothy11:
Ako nisi mehaničar, diler i nemaš još koje auto bolje ća od toga. Za te pare kupiš reganu 145QV sa 150k km, klimom, ABSom i troši kao i svaki drugi benzinac, a izgleda bolje nego moja ženska  ;D
« Zadnja izmjena: 08 Listopad, 2010, 23:33:48 Trinad »

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: lijep golf 2 :D
« Odgovori #24 : 10 Listopad, 2010, 04:33:13 »
hahahah nebih ti bio u kozi  ;D
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: lijep golf 2 :D
« Odgovori #25 : 10 Listopad, 2010, 09:39:52 »
 :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:
hahahah nebih ti bio u kozi  ;D

ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: lijep golf 2 :D
« Odgovori #26 : 10 Listopad, 2010, 10:17:10 »
Uglavnom, nisam baš čuo za puno VR6 sa preko 200k km a da nije otvaran, kao što nisam čuo za niti jedan HGT sa preko 200k km da je još među živima a kamoli otvaran  :(
Odlične su to mašine, pogotovo od HGT-a, ja ga mislio nekad davno kupiti al nije to za ganjanje, to je više ono za šminka vožnju, samo hebiga ljudi to kupe za mu vaditi mast pa znaš onda šta poslije imaš.
Na 4000 jura si slobodno dodaj još nekih 700-800€ jura, nemam sad pojma kolko je prva rega za tu mašinu. I šta imaš, Golfa dvicu, iliti Opet Kadet kako bi neki moj frend rekao. Za 3000-4000€ nađeš slično auto pripremljeno za brdo, pa rađe kupiš to, ono za vikend malo za si oduška dati, a preko tjedna se voziš u nekoj normali  :toothy11:
Ako nisi mehaničar, diler i nemaš još koje auto bolje ća od toga. Za te pare kupiš reganu 145QV sa 150k km, klimom, ABSom i troši kao i svaki drugi benzinac, a izgleda bolje nego moja ženska  ;D

Dobri i očuvani auti se ne prodaju preko oglasnika , njuškala i sličnog. Takvi auti ako ikada i dođu do stadija prodaje to ode u ruke nekom prijatelju koji zna sta ce s time i koji zna koliko to  vrijedi. Znam za mnoge primjere a drugi ljudi bi rekli da to ne postoji jer oni nisu vidjeli auto na njuskalu posto su tamo 0-24 i traze kandidata kojeg ce kupiti.

Isto kao sto postoji VR6 sa 400km, da četiri stotine km tako postoje i mnogi drugi auti samo za njih ljudi neznaju. Onaj tko zapne dat ce novac za to ( naravno to je uvijek vise novca nego takvi kostaju po oglasima )


Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: lijep golf 2 :D
« Odgovori #27 : 10 Listopad, 2010, 10:34:28 »
Dobri i očuvani auti se ne prodaju preko oglasnika , njuškala i sličnog. Takvi auti ako ikada i dođu do stadija prodaje to ode u ruke nekom prijatelju koji zna sta ce s time i koji zna koliko to  vrijedi. Znam za mnoge primjere a drugi ljudi bi rekli da to ne postoji jer oni nisu vidjeli auto na njuskalu posto su tamo 0-24 i traze kandidata kojeg ce kupiti.

Isto kao sto postoji VR6 sa 400km, da četiri stotine km tako postoje i mnogi drugi auti samo za njih ljudi neznaju. Onaj tko zapne dat ce novac za to ( naravno to je uvijek vise novca nego takvi kostaju po oglasima )


nebih se baš složio sa tom tvojom tvrdnjom da se nemože nači dobar auto na oglasima?jer dobar auto je širok pojam nekom može biti dobar i yugo sve zavisi za koje potrebe nekom služiti takav auto.jedini dobar po meni je novi auto.
a što se tiče golfa nisam ga viđo po puli ali mislim da znam od koga je?sav trud i rad za golfa je za pohvalu.ali vijerujem svaki auto nađe svog kupca tako da i ovaj če sigurno otiči,možda kao i prijašnji golf2 vr6 koji se vozio po puli koji nakon prodaje završio razbijen.
lovac u mutnom team

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: lijep golf 2 :D
« Odgovori #28 : 10 Listopad, 2010, 12:05:00 »
Dobri i očuvani auti se ne prodaju preko oglasnika , njuškala i sličnog. Takvi auti ako ikada i dođu do stadija prodaje to ode u ruke nekom prijatelju koji zna sta ce s time i koji zna koliko to  vrijedi. Znam za mnoge primjere a drugi ljudi bi rekli da to ne postoji jer oni nisu vidjeli auto na njuskalu posto su tamo 0-24 i traze kandidata kojeg ce kupiti.

Isto kao sto postoji VR6 sa 400km, da četiri stotine km tako postoje i mnogi drugi auti samo za njih ljudi neznaju. Onaj tko zapne dat ce novac za to ( naravno to je uvijek vise novca nego takvi kostaju po oglasima )



kao tvoja trojka, to nema cijene, to je neprocjenjivo!

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: lijep golf 2 :D
« Odgovori #29 : 10 Listopad, 2010, 20:26:54 »
Isto kao sto postoji VR6 sa 400km, da četiri stotine km tako postoje i mnogi drugi auti samo za njih ljudi neznaju. Onaj tko zapne dat ce novac za to ( naravno to je uvijek vise novca nego takvi kostaju po oglasima )

Postoji, ali jako malo i možeš ih na ruke izbrojati  :icon_thumright:

Offline kos3

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • Spol: Muški
  • Inženjer eleteh.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG, Hrašće
  • Moj Skuter: runner 50sp
  • Moja Kaciga: nitro
  • MojSetup: mhr replica
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: lijep golf 2 :D
« Odgovori #30 : 26 Listopad, 2010, 12:24:55 »
vw das auto i jos dvojka vr6 neprocjenjivo za mene

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: lijep golf 2 :D
« Odgovori #31 : 27 Listopad, 2010, 18:23:58 »
možda kao i prijašnji golf2 vr6 koji se vozio po puli koji nakon prodaje završio razbijen.
zato jer takve aute vecinom kupe gaseri kao sta je i kreator ove teme :toothy11:
Rock out till your life is at an end