Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aprilia sr 50 r  (Posjeta: 12742 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline tuta125

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 537
  • Spol: Muški
  • Dvije glave su pametnije od jedne.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST - DU
  • Moj Skuter: 4 kotača
  • Moja Kaciga: pojas
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #20 : 09 Rujan, 2010, 20:20:30 »
aha vidjet cu onda kakvih bude na lageru...ali ako je ovo samo naljepnica mogo bi si i sivu uzet jer je stvarno lijepa...

a vidim da novi modeli na satu imaju mjerac brzine na digitalnom satu a ovo analogno su stavili obrtaje... :icon_scratch:

Koliko ja znam tako je na Factory, ali je na R verziji (u nas) veliki analogni brzinomjer...
Mozda se sad promijenilo  :dontknow:

P.S. na displayu se pojavljuje i ikona akumulatora ako je akumulator slab  :icon_thumright:
Ne brže od života, ako misliš bilo gdje, moraš sporije.

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #21 : 09 Rujan, 2010, 20:50:03 »
aha ali ova 2009 god 2010 god imaju drugci sat bar sam tak procito... :icon_thumright:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #22 : 09 Rujan, 2010, 21:05:16 »
Jedva sam docekao ovu temu  :frajer:

Da kupujem srku kupio bi CoKovu  :laughing7:

on topic:

skuter je atraktivan, odlicno se upravlja s njime (spram runnera i nrg), 2007g su imali oba opletena lajtunga i ''killswich'' sto noviji nemaju, glavni problemi kod tog skutera su smece od spuha (koji se na 80% skutera zacepe), odlaze bendixi (garancija pa nije problem), na instrument tabli imas digitalni sat, indikator za dugo svjetlo, za rezervu, za zmigavce iznad displeja, imas km/h sat do 80, imas indikator ulja koji se pali iznad digi sata na displeju a lijevo od njega imas ikonu kljuca koja se pali na određenim intervalima sto upucuje na servis, u sredini km/h sata imas crveni trokut koji se pali kad se motor pregrije ili kad ostanes bez ulja. Za upravljanje sa instrument tablom postoji MODE prekidac na lijevom sklopu prekidaca sa kojim: mozes pratiti ukupne kilometre, put (trip) i punjenje akumulatora (nije tocno,ima odstupanja). Isto tako postoji mogucnost prebacivanja iz km (kilometri) u m (milje). Lijevo je skala koja pokazuje kolicinu benzina, a desno temperatura motora (dize se vrlo brzo do pola ali nek te ne zabrinjava, tu ostane)

 ;D
« Zadnja izmjena: 09 Rujan, 2010, 21:07:09 CoK »
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #23 : 09 Rujan, 2010, 23:04:34 »
Jedva sam docekao ovu temu  :frajer:

Da kupujem srku kupio bi CoKovu  :laughing7:

on topic:

skuter je atraktivan, odlicno se upravlja s njime (spram runnera i nrg), 2007g su imali oba opletena lajtunga i ''killswich'' sto noviji nemaju, glavni problemi kod tog skutera su smece od spuha (koji se na 80% skutera zacepe), odlaze bendixi (garancija pa nije problem), na instrument tabli imas digitalni sat, indikator za dugo svjetlo, za rezervu, za zmigavce iznad displeja, imas km/h sat do 80, imas indikator ulja koji se pali iznad digi sata na displeju a lijevo od njega imas ikonu kljuca koja se pali na određenim intervalima sto upucuje na servis, u sredini km/h sata imas crveni trokut koji se pali kad se motor pregrije ili kad ostanes bez ulja. Za upravljanje sa instrument tablom postoji MODE prekidac na lijevom sklopu prekidaca sa kojim: mozes pratiti ukupne kilometre, put (trip) i punjenje akumulatora (nije tocno,ima odstupanja). Isto tako postoji mogucnost prebacivanja iz km (kilometri) u m (milje). Lijevo je skala koja pokazuje kolicinu benzina, a desno temperatura motora (dize se vrlo brzo do pola ali nek te ne zabrinjava, tu ostane)

 ;D

e ovakve odgovore cjenim...hvala brate...a za boju jos cu vidjet između bjele i sive... :icon_tongue:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #24 : 09 Rujan, 2010, 23:54:42 »
http://www.thetuningshop.net/zencart/images/categories/scoter_aprilia_sr50factory.jpg NAJLJEPSA MENI  :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:
ja cu potpisati Denya

definitivno najjaca boja (nema naljepnica i pi*darija, polakirano)

samo mi nisu jasni sa tim odvratnim felgama...ni na jenoj nemogu uparit da bude kak bog zapovjeda...plave felge na crnom motoru...wtf

da barem sive stave nebi nista rekao
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #25 : 10 Rujan, 2010, 08:43:12 »
znači ovi noviji modeli nemaju killswich i pletene lajtunge ko moja 2007g srka jesu su počeli stedit na lajtunzima nemreš vjerovat hahahah meni je prejeben motor samo da kod nas još ima modela sa ie50 mašinom bio bih još sretniji al ovak se moramo zadovoljit sa piaggiom  :(

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #26 : 10 Rujan, 2010, 16:39:07 »
znači ovi noviji modeli nemaju killswich i pletene lajtunge ko moja 2007g srka jesu su počeli stedit na lajtunzima nemreš vjerovat hahahah meni je prejeben motor samo da kod nas još ima modela sa ie50 mašinom bio bih još sretniji al ovak se moramo zadovoljit sa piaggiom  :(
da ima, nebi ga dugo vozio a i vrlo brzo bi ostao bez instrument table  :toothy11:

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #27 : 10 Rujan, 2010, 21:00:43 »
da ima, nebi ga dugo vozio a i vrlo brzo bi ostao bez instrument table  :toothy11:



ma bi vraga pa imamo 100 oktanska goriva sad u zgu ,iridium sviječice vozio bi ga duže neg kaj ču ovog karb modela ,sam mi tu govore da je ta ie50 morini mašina a gledam u americi sve novije morini mašine ima 40bore klip ,dok ova ie50 ima 41 bore i čini mi se da to nije morinijeva mašina nego da je aprilija napravila svoju mašinu sa ubrizgavanjem ,i zašto bi osto bez instrument table ?

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #28 : 11 Rujan, 2010, 01:09:18 »
ma bi vraga pa imamo 100 oktanska goriva sad u zgu ,iridium sviječice vozio bi ga duže neg kaj ču ovog karb modela ,sam mi tu govore da je ta ie50 morini mašina a gledam u americi sve novije morini mašine ima 40bore klip ,dok ova ie50 ima 41 bore i čini mi se da to nije morinijeva mašina nego da je aprilija napravila svoju mašinu sa ubrizgavanjem ,i zašto bi osto bez instrument table ?
zato kaj bi ti ju ja ukro!!!


trazi u goggle projekt SR 50 r ie da vidis sta je pila, lik je slagao nesto poput turine na njega...predobar je skuter

i pusti nase gorivo i iridium svjecice
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #29 : 11 Rujan, 2010, 12:23:02 »
zato kaj bi ti ju ja ukro!!!


trazi u goggle projekt SR 50 r ie da vidis sta je pila, lik je slagao nesto poput turine na njega...predobar je skuter

i pusti nase gorivo i iridium svjecice

hahahaha teško doma mi je alarm usmjeren na motor nemre niš do njega čak ga i ja znam upalit kad mu prilazim vrišti ko lud ,kad zavrišti  ja se automatski hvatam za ČZ i izletavam van tako ako ti se ne gine bolje nemoj  :icon_tongue:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #30 : 11 Rujan, 2010, 13:12:24 »
funkyzg ti si nostalgičar kao i ja, SR mk2 je imala sve mašine na sebi i ta morini šta je bila gore nije ni aprilijina mašina niti franco morini original, nego suzuki

nažalost Factory SR sa tom mašinom Suzuki/Morini ie50 ide samo za ameriku i kanadu.
Već je izašla druga generacije te mašine i o tom sam pisao u injection podforumu  :'(

e sad, bile su te srke karb sa suzuki mašinom ali ono što talijani rade naprimjer je skidanje tih mašina i stavljanje piaggia jer nema puno dijelova za morini a piaggio ide na vidu.

većina foruma zna da tu morini/suzuki mašinu nemoš satrat kako god okreneš.Moja ima 30 000km bez otvaranja blokova, još imam kit zadnjih 10 000km,a još je i ditech koji se navodno kvari,više ćeš purejetova nać krepanih nego ditecha.

Jedino što je dobro na piaggiu je kad staviš rezonantni auspuh i multivar i poštelaš karb i prijenos taj skuter baš ide iznenađujuće,čak bolje i od minarellija i pežoa i ostalih renomiranih marki
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #31 : 11 Rujan, 2010, 13:24:14 »
iwo ljutis me  :jerk: :jerk:

aprilia da je ostavila original masinu kao suzuki katana lc isla bi isto 50 zbog uzasno kratke getribe

svaki skuter s rezo spuhom i sređenim prijenosom leti naspram serijale, znam kako je moja isla u odnosu na serijalu

dosad ni jednog minarellija s istim dijelovima ja nisam vidio da je isao bolje, em ima usrane oscilacije okretaja il ne znaju nastelat  :binkybaby: :binkybaby:

piaggio je pjemsa za sebe


It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #32 : 11 Rujan, 2010, 13:41:06 »


uzmes si onu spains replicu i skines te naljepnice, dobijes skuter u 2 boje koji predivno izgleda, frend uzeo i to napravio ! 
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #33 : 11 Rujan, 2010, 18:47:05 »


uzmes si onu spains replicu i skines te naljepnice, dobijes skuter u 2 boje koji predivno izgleda, frend uzeo i to napravio ! 
ovaj sr ide predobro,nemoj mi reci da je serijala ???

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #34 : 11 Rujan, 2010, 19:25:14 »
heheheh daleko od serijale



Malossi MHR replica

Malossi Multivar 2000

Malossi 5,5g rolice

Malossi Carbon lamelice

Malossi Delta

Malossi Kevlar Remen

TP radilica

Leovince RR

Delorto 19mm


moj skut
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #35 : 11 Rujan, 2010, 19:27:08 »
heheheh daleko od serijale



Malossi MHR replica

Malossi Multivar 2000

Malossi 5,5g rolice

Malossi Carbon lamelice

Malossi Delta

Malossi Kevlar Remen

TP radilica

Leovince RR

Delorto 19mm


moj skut
hehehhehehe :laughing6:,vidim ja cudno nes to meni za serijalu da tako ide :toothy12:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #36 : 11 Rujan, 2010, 20:22:06 »
heheheh daleko od serijale



Malossi MHR replica

Malossi Multivar 2000

Malossi 5,5g rolice

Malossi Carbon lamelice

Malossi Delta

Malossi Kevlar Remen

TP radilica

Leovince RR

Delorto 19mm


moj skut

uuuuhhhuuu jedva čekam da ja na svoju bubnem repliku,rhq radilicu i 19 karb +ovaj cijeli prijenos koji imam ima da kreče na zadnjem hahaha , nego kak si napravio da ti kazaljka ide prek 80 meni samo stane na 80 i to je to

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: aprilia sr 50 r
« Odgovori #37 : 11 Rujan, 2010, 21:24:41 »
hehe iskreno da ti kazem, to je frend nes cackao i uspio je, sad kako tocno, ja nemam pojma,a ni on se nesjeca, to je prije 3ipo godine bio taj setup i taj skut....
Never gave a shit, never gave a fuck.