Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aprilia vs bmw  (Posjeta: 4601 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17040
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
aprilia vs bmw
« : 05 Rujan, 2010, 19:31:52 »
bmw reklama


odgovor na reklamu

Offline Ivan_drifter

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3372
  • Spol: Muški
  • nevozi brze nego tvoj anđeo čuvar može da leti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: pežola sf2
  • Moja Kaciga: takachi
  • MojSetup: tajne malih majstora
  • MojSpuh: leo zx, polini for race2
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #1 : 05 Rujan, 2010, 19:38:14 »
hahahha lol makar meni je i bmw previse haha

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #2 : 06 Rujan, 2010, 21:53:02 »
ahhahahhaha ...Koji sprd in je aprilia uvalila...  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline wed007

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor kraj Savršćaka
  • Moj Skuter: Pola Kineza
  • Moja Kaciga: Lonac za juhu
  • MojSetup: Stock
  • MojSpuh: Stock
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #3 : 06 Rujan, 2010, 22:15:53 »
to bi trebalo sa high end-om isprobat  :frajer: :frajer:
:lolboljesuti:  za apriliu, joj kako mu mettne  :umroodsmijeha: :umroodsmijeha: :umroodsmijeha:
Kupujem avion...po mogucnosti na mlazni pogon, tako da napokon mogu prat te minarelli makine!

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #4 : 06 Rujan, 2010, 23:37:03 »
 :toothy12: :toothy12: :toothy12:

legendarno, spust/zakucavanje/touchdown kako god zelite.

drago mi je da je netko spustio bmw-u, sto se mene tice aprilia moze bit profesor bmw-u... aprilia je motor cistog sportskog duha i toga se drze, to cijenim.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17040
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #5 : 07 Rujan, 2010, 00:45:46 »
ma sve je to sranje i ne vjerujem bmw-u ni sekunde.
svi se kurce kak moreju stavit neznam kolko konja u motor a mene zanima kolko to traje.
Honda yamaha aprilia i kawasaki imaju nevjerojatno dobre agregate koji dugo godina maltretiranja izdrze bez ikakvih manjaka
gubitka snage ili potrosnih znakova i sad da se firma koja proizvodi zracnjake kruzere za drote kurci kak imaju najjaceg.
Ma daj odi molim te.
Nista ti ne znaci jaka masina ko nemozes spustit snagu s masine na cestu a to znaci dobri amortizeri dobre gume dobre kocnice dobra sasija i raspodjela tezine.
Naravno o vozacu ovisi jako puno i njegovim vjestinama.
Ima ljudi koji s 600c voze brze od ljudi s litrenjacima jer znaju kak se vozi sve ostalo je manje vazno

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #6 : 07 Rujan, 2010, 00:56:49 »
ma sve je to sranje i ne vjerujem bmw-u ni sekunde.
svi se kurce kak moreju stavit neznam kolko konja u motor a mene zanima kolko to traje.
Honda yamaha aprilia i kawasaki imaju nevjerojatno dobre agregate koji dugo godina maltretiranja izdrze bez ikakvih manjaka
gubitka snage ili potrosnih znakova i sad da se firma koja proizvodi zracnjake kruzere za drote kurci kak imaju najjaceg.
Ma daj odi molim te.
Nista ti ne znaci jaka masina ko nemozes spustit snagu s masine na cestu a to znaci dobri amortizeri dobre gume dobre kocnice dobra sasija i raspodjela tezine.
Naravno o vozacu ovisi jako puno i njegovim vjestinama.
Ima ljudi koji s 600c voze brze od ljudi s litrenjacima jer znaju kak se vozi sve ostalo je manje vazno

Sad si tolko ispljuvo bmw da je po tvom u najgoru ruku ispo ko tomos..da,oni su stoposto neki trik uvalili pa ni gume na motoru nevaljaju ni amortizeri,bobina od baotijana gore jel?Nekazem da japanci nisu bolji ili aprilia konkretno ali ovaj motor sigurno nesto vrijedi iako im nije u prvom planu prodaja dvokotaca vec auta...kupi tako nesto pa onda pljuj i kritiziraj  :icon_thumright:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17040
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #7 : 07 Rujan, 2010, 01:04:11 »
nije da serem po njemu samo velim da nema veze sto vozis ako znas vozit.
iskusni vozac u svojoj klasi nadmasuje svakog koji ima samo jaki motor a fakt je da u gp utrkama imaju vise iskustva svi od navedenih od bmw-a

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #8 : 07 Rujan, 2010, 08:28:58 »
aprilia=papci
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #9 : 07 Rujan, 2010, 11:17:08 »
Sad si tolko ispljuvo bmw da je po tvom u najgoru ruku ispo ko tomos..da,oni su stoposto neki trik uvalili pa ni gume na motoru nevaljaju ni amortizeri,bobina od baotijana gore jel?Nekazem da japanci nisu bolji ili aprilia konkretno ali ovaj motor sigurno nesto vrijedi iako im nije u prvom planu prodaja dvokotaca vec auta...kupi tako nesto pa onda pljuj i kritiziraj  :icon_thumright:

ja se recimo slazem s tobom da ne treba pljuvat nikoga, ali bmw je takav i sto se tice auta... pokusava voditi utrku s mercedesom ali bmw nema nikakve sportske povijesti tako da nema pravo staviti sebe u istu recenicu s recimo mercedesom, najupecatljiviji detalj je da ih je isetta spasila od propasti. imaju neke rezultate u etcc/wtcc ali to je sve novijeg datuma. sve bi bilo dobro da oni proizvode aute i motore i ne isfuravaju ono sto nije istina. u formuli jedan se blamiraju bezveze...

isto tako kazem za apriliu, nisam sad neki zadrti fan, japanci su najbolji sto se mene tice ali mislim da je usporedba bmw-a i aprilie nemoguca. aprilia je cisti sportski motor, bmw jedino mogu priznati kao cruisere za putovanja.
naravno da je ovo iz reklame za bmw montaza, svaki motor bi srusio tanjure, jos je aprilia u svojoj reklami dobar posao napravila, nisu daleko pali... mislim da bi zapravo i u tome nadmasila bmw da to rade uzivo...  :laughing9:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #10 : 07 Rujan, 2010, 11:25:47 »
ta rsv je super. osobito klipnjace na njoj.. prave sportske...  :laughing7: :laughing7:
aprilia znam da ima toliko problema na motorima da je to nesto strasno.. koliko ljudi znam da mi se zalilo da su skupi jako popravci, a voli uvijek nesto zezati..
bmw je kvalitetan motor. i odmah kako je ovaj model izasao , potukao je konkurenciju.. to dovoljno govori ipak...
nije bitno jel isseta spasila bmw, primjer, fiata je spasio punto , a fiat osvoja za motore nagrade da su motori godine.. bmw je koliko puta imao motor godine, ili inovacije neke ...
i lambo je poceo sa spojkama za traktore, pa traktore, pa tek onda automobile... bmw je avione proizvodio, skoda je bicikle ...
svatko ima neku povijest.... ako ne opstaje na trzistu kako ce imati povijest....  ::)
po meni su puno drazi japanci.. ali ne treba pljuvati na drugo...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #11 : 07 Rujan, 2010, 11:34:48 »
ta rsv je super. osobito klipnjace na njoj.. prave sportske...  :laughing7: :laughing7:
aprilia znam da ima toliko problema na motorima da je to nesto strasno.. koliko ljudi znam da mi se zalilo da su skupi jako popravci, a voli uvijek nesto zezati..
bmw je kvalitetan motor. i odmah kako je ovaj model izasao , potukao je konkurenciju.. to dovoljno govori ipak...
nije bitno jel isseta spasila bmw, primjer, fiata je spasio punto , a fiat osvoja za motore nagrade da su motori godine.. bmw je koliko puta imao motor godine, ili inovacije neke ...
i lambo je poceo sa spojkama za traktore, pa traktore, pa tek onda automobile... bmw je avione proizvodio, skoda je bicikle ...
svatko ima neku povijest.... ako ne opstaje na trzistu kako ce imati povijest....  ::)
po meni su puno drazi japanci.. ali ne treba pljuvati na drugo...

nisam govorio o modelu zasebno, nego o imenu...

opet, ne pljujem nista ali fiat-a je spasio punto koji se jos proizvodi i oni se ponose time jer ih je spasilo ono u cemu su najbolji i jos proizvode male aute.
bmw-a je spasila isetta i vjerujem da bi iz bmw-a oni taj dio povijesti najradije obrisali, jer pokusavaju proizvoditi aute koji su najveci, najbrzi na ravnom, najjaci, kao da imaju kompleks manje vrijednosti. to me podsjeca na tipa koji uzima steroide da bi ga zene vise voljele jer je nabildan. a takav je i profil vecine (uvijek cast iznimkama) ljudi koji ga voze, ni jedan na cesti ne bi vozio iza tebe, pretjece te preko autobusne stanice (i ne mislim kad vozim skuter).
« Zadnja izmjena: 07 Rujan, 2010, 11:39:48 sqt_driver »

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #12 : 07 Rujan, 2010, 12:29:56 »
BMW je danas najbrži serijski motocikl i jedino je njemu izmjereno preko 300 prave brzine. Znači motor iz trgovine pa na cestu bez dorada. Izmjereno mu je točno 305, a ne po satu kao kod talijana i japanaca koji ni jedan još nije bio ni blizu 300 prave brzine. Ima najkvalitetniji ovjes, kočnice, ciklistiku i prijenos snage na cestu, elektroniku. Zato toliko i košta. Čitajte malo više neke moto novine gdje su ih imali na testu. Kad je bio test 10 vodećih motocikala od 1000 ccm na ovalnoj stazi u Italiji, Aprilija skoro prva prdnila u fenjer nakon samo par krugova, pa Ducati pa MV augusta pa KTM pa Suzuki pa Yamaha. Ostao BMW, Honda i Kawasaki koji je jedva preživio, al je preživio.

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #13 : 07 Rujan, 2010, 12:37:53 »
BMW je motor koji ne STAJE... kupi ga vozi se 5,10,15 godina i uvik ce vozit,ali to je vise za starce,sta ce in sva ta kvaliteta kad motor nije lip .. ;D
Ako se oces provozat uzmi hondu,kawasakia,ktm_a i gini brajo... :icon_thumright:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #14 : 07 Rujan, 2010, 12:40:18 »
BMW je danas najbrži serijski motocikl i jedino je njemu izmjereno preko 300 prave brzine. Znači motor iz trgovine pa na cestu bez dorada. Izmjereno mu je točno 305, a ne po satu kao kod talijana i japanaca koji ni jedan još nije bio ni blizu 300 prave brzine. Ima najkvalitetniji ovjes, kočnice, ciklistiku i prijenos snage na cestu, elektroniku. Zato toliko i košta. Čitajte malo više neke moto novine gdje su ih imali na testu. Kad je bio test 10 vodećih motocikala od 1000 ccm na ovalnoj stazi u Italiji, Aprilija skoro prva prdnila u fenjer nakon samo par krugova, pa Ducati pa MV augusta pa KTM pa Suzuki pa Yamaha. Ostao BMW, Honda i Kawasaki koji je jedva preživio, al je preživio.

:icon_thumright:

bmw je bmw i po meni je model s1000rr najjači motor... kad bi uzimao nekog R-a,,, on bi mi bio prvi izbor...
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline _r0bi_

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1396
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 500ie
  • Moja Kaciga: Scorpion
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #15 : 07 Rujan, 2010, 12:40:32 »
BMW je danas najbrži serijski motocikl i jedino je njemu izmjereno preko 300 prave brzine. Znači motor iz trgovine pa na cestu bez dorada. Izmjereno mu je točno 305, a ne po satu kao kod talijana i japanaca koji ni jedan još nije bio ni blizu 300 prave brzine. Ima najkvalitetniji ovjes, kočnice, ciklistiku i prijenos snage na cestu, elektroniku. Zato toliko i košta. Čitajte malo više neke moto novine gdje su ih imali na testu. Kad je bio test 10 vodećih motocikala od 1000 ccm na ovalnoj stazi u Italiji, Aprilija skoro prva prdnila u fenjer nakon samo par krugova, pa Ducati pa MV augusta pa KTM pa Suzuki pa Yamaha. Ostao BMW, Honda i Kawasaki koji je jedva preživio, al je preživio.

...tako je...ja nism cito u novinama...nego sam gledo prilog o bmw-u na tv...od nacrta i skice do ceste i trkace piste...sve sve...sa razlogom toliko kosta...toliko truda i znanja u samoj izradi bmw-ovih strucnjaka...nikako nije mogo ispast los...dapace ispo je kao sto Sale kaze najbrzi a ja bi i dodo najbolji seriski motocikl trenutno  :laughing7:

                                                 :headbang: :notworthy: :headbang:
_M.r. Team Valpovo_

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #16 : 07 Rujan, 2010, 12:46:04 »
cekajte dok Honda izbaci novi CBR  :icon_biggrin:
ima da ih pomete.. najlaksa, najokretnija u klasi, i sa slabijim motorom ih dere  :toothy9:
bmw je nov sada jbg, morao ih je pokoriti..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #17 : 07 Rujan, 2010, 13:31:32 »
Honda je isto u vrhu ali neće japanci uložit te pare u CBR. Zato što se oni bore sa ostalim japanskim proizvođačima i zato što oni prave komercijalne motore. Moraju ostati konkurentni i to sve strpati u oko 110 tkn. BMW je tehnologiju sa svojih trkaćih auta tipa M prebacio na motor i njih ne zanima komercijala, a ni publika koja nema para. Pogledajte samo podatke o prodaji koji vam sve govore. Npr. Aprilija i Ducati u totalnom kolapsu dok je BMW sve prodao. Onaj što piše da izgledaju staromodno očito ne zna o kojem modelu mi pišemo. To više uopće nema veze sa starim BMW. Dečki imam informacije iz prve ruke i ne pišem bez veze. Čovjek ga vozio i bio na onom testu kao vozač u Italiji. Kad su svi vozili krugove kaže da talijani i japanci kao da stoje u odnosu na njega. Svi su po GPS-u bili oko 290, a jedini BMW 305.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #18 : 07 Rujan, 2010, 14:31:04 »
da, to su neke realne brzine.. iako na japancima pokazuje 299 koliko ide sat, on ide nekih 285.290 kmh...
bmw sam gledao u celju u sloveniji cim je izasao na trziste i motor je ono perverzija.. imam i slika dosta od njega...
prodano vec pise na rezervaru  :toothy12: :toothy12:
meni su predobri konceptni motori od honde i bmwa.. predobar design, a i masine koje su na njima.. ove krmace bmw, nek su cruiseri i imaju kardan idu super i izbalansirani su strasno, 1 rodjak mi ima onoga bmw 1200 rt... ima 269 kg , ali vozis ga kao skuter... tako da bmw ima dobru podlogu...
a to za odredjenu klijentelu ima smisla.. jer on radi motocikle i automobile za ljude sa lovom..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia vs bmw
« Odgovori #19 : 07 Rujan, 2010, 16:41:19 »
cekajte dok Honda izbaci novi CBR  :icon_biggrin:
ima da ih pomete.. najlaksa, najokretnija u klasi, i sa slabijim motorom ih dere  :toothy9:
bmw je nov sada jbg, morao ih je pokoriti..

uf nemoj o tome, vidio sam par puta u gradu parkiranu CBR1000 Fireblade, brzo bi zaboravio sve bmw-e da to imam. presavrsena, ne znam kako se vozi ali cujem da je honda najtrajnija, a ta cbr-ka je uz r1-icu najljepsi motor proizveden sto se mene tice.  :love4: