Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner vxr 200  (Posjeta: 4193 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline killerzwer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner vxr 200
  • Moja Kaciga: cross
Runner vxr 200
« : 05 Kolovoz, 2010, 15:49:48 »
Zanima me promjer karburatora planiram stavit gljivu pa me zanima koja mi treba.hvala

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #1 : 05 Kolovoz, 2010, 15:55:43 »
skini airbox i izmjeri... nikakva mudrost
taj sam

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #2 : 05 Kolovoz, 2010, 23:07:01 »
nema adekvatne gljive za serijski karb...jednimo ona polinijeva sa plastiko preko, 130 kn amitrade s ostalima ni ne pokusavaj.
4t

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #3 : 06 Kolovoz, 2010, 00:55:02 »
nema adekvatne gljive za serijski karb...jednimo ona polinijeva sa plastiko preko, 130 kn amitrade s ostalima ni ne pokusavaj.

toe provjerna informacija jel?

e vidiš ima gljiva koja ide,imam ju doma,ide i na crijevo od airboxa ili drito na karb ili ecu(u mom slučaju)
ima ulaz od 42mm a max joj je 58,5  :icon_thumright:

http://www.sip-scootershop.com/DE/Products/M0413527/Luftfilter+MALOSSI+E13+25+mit+ChromKappe.aspx
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline killerzwer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner vxr 200
  • Moja Kaciga: cross
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #4 : 06 Kolovoz, 2010, 10:17:03 »
jel očeš prodati možda?

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #5 : 06 Kolovoz, 2010, 10:37:10 »
jel očeš prodati možda?

pa naruči si sam novu...osim ako stefek hoće prodat..
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #6 : 06 Kolovoz, 2010, 13:23:32 »
toe provjerna informacija jel?

e vidiš ima gljiva koja ide,imam ju doma,ide i na crijevo od airboxa ili drito na karb ili ecu(u mom slučaju)
ima ulaz od 42mm a max joj je 58,5  :icon_thumright:

http://www.sip-scootershop.com/DE/Products/M0413527/Luftfilter+MALOSSI+E13+25+mit+ChromKappe.aspx
imao sam ja tu gljivu na serijskom karbu i serijskom vxr-u i nema teorije da se s njom vozis jer motor trokira jebeno...
probao sam svakakve gljive i jedino je ova dobra, s njom skut radi ko sat imam je sad ja na mjestu...neznam mozda si ti uspio postelat tu gljivu pa ti skut radi meni i uz tonu spouzve natrpane unutra se gusio, previse zraka...
ova sa slike samo sto preko ide jos ova plastika...
4t

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #7 : 06 Kolovoz, 2010, 13:30:59 »
imao sam ja tu gljivu na serijskom karbu i serijskom vxr-u i nema teorije da se s njom vozis jer motor trokira jebeno...
probao sam svakakve gljive i jedino je ova dobra, s njom skut radi ko sat imam je sad ja na mjestu...neznam mozda si ti uspio postelat tu gljivu pa ti skut radi meni i uz tonu spouzve natrpane unutra se gusio, previse zraka...
ova sa slike samo sto preko ide jos ova plastika...

Ima i drugih nacina stelanja smjese :hello:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #8 : 06 Kolovoz, 2010, 13:40:46 »
Ima i drugih nacina stelanja smjese :hello:
ajde da cujem kako se na serijskom karbu (Walbro) stela smjesa ako stavis gljivu na vxr...pricaj  :hello:
4t

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #9 : 06 Kolovoz, 2010, 14:50:11 »
ja sam na svom vxr-u imao tu od polina gljivu, i mogu reci da nije losa..jer nisam nista prckao po karbu, a motor nije izbubio na performansama...
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #10 : 06 Kolovoz, 2010, 18:01:27 »
ne prodajem,treba meni ta gljiva..
ak stavljaš gljivu na karb onda se podrazumijeva da ide veća dizna u karb i da se karb poštela na tu gljivu..

ak ju staviš na ECU on sam slaže smjesu po protoku zraka (i.e. mašine)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #11 : 06 Kolovoz, 2010, 18:23:56 »
ajde da cujem kako se na serijskom karbu (Walbro) stela smjesa ako stavis gljivu na vxr...pricaj  :hello:

Za sve motore vrjedi isto:
Ako nisi steker, riskiras 20kn za glavnu diznu ili probusis orginalnu na mjeru (vjerovatno je neko na forumu radio istu stvar pa je pogodio diznu, toga upitaj za broj dizne), dignes iglu za zub dva i to je to....pricam ::)

Masinama bez karburatora ecu kontrolira smjesu...

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #12 : 06 Kolovoz, 2010, 18:44:40 »
tesko kompa! ja sam isto stavljao vecu diznu i ne dobijes s tim nista jer je jednostavno ova malossi gljiva ima preveliki protok zraka za 4t. malossi e5 je vec nesto drugo ona moze (to je u biti ista ova polini samo pod drugim brendom)... probmel je sto walbro nema tu mogucnost steljanja smjese za tu kolicini zraka koju daje gliva, neka jebeno velika dizna bi trebala ic da se to postela.

@stfrak za i.e. masine neznam, nemam iskustva ali tamo bi trebalo to sljakat, neznam kako se na njima stela smjesa, dali prema temp. usisa i lambda sonda na ispuhu ili samo preko lambda sonde na ispuhu. kako to ima rjesen quasar i.e.?
4t

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #13 : 06 Kolovoz, 2010, 18:49:39 »
tesko kompa! ja sam isto stavljao vecu diznu i ne dobijes s tim nista jer je jednostavno ova malossi gljiva ima preveliki protok zraka za 4t. malossi e5 je vec nesto drugo ona moze (to je u biti ista ova polini samo pod drugim brendom)... probmel je sto walbro nema tu mogucnost steljanja smjese za tu kolicini zraka koju daje gliva, neka jebeno velika dizna bi trebala ic da se to postela.

@stfrak za i.e. masine neznam, nemam iskustva ali tamo bi trebalo to sljakat, neznam kako se na njima stela smjesa, dali prema temp. usisa i lambda sonda na ispuhu ili samo preko lambda sonde na ispuhu. kako to ima rjesen quasar i.e.?
lambda sonda na ispuhu  je

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #14 : 06 Kolovoz, 2010, 20:32:14 »
tesko kompa! ja sam isto stavljao vecu diznu i ne dobijes s tim nista jer je jednostavno ova malossi gljiva ima preveliki protok zraka za 4t. malossi e5 je vec nesto drugo ona moze (to je u biti ista ova polini samo pod drugim brendom)... probmel je sto walbro nema tu mogucnost steljanja smjese za tu kolicini zraka koju daje gliva, neka jebeno velika dizna bi trebala ic da se to postela.

Sve se da rjesiti, jedini problem moze biti preslab vakuum u karbu pa se membrana teze dize, al to bi moglo zezat samo na jako slabom ler gasu, dizna treba biti dosta veca, pokusaj puhat kroz airbox i kroz gljivu pa ces vidjet razlike...
Samo za primjer karb pedesetke 4t ustelan za tu gljivu radi snjom kao i bez ikakva filtera zraka, razlika je sto gljiva sprjecava prasinu da udje u motor

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #15 : 06 Kolovoz, 2010, 20:53:14 »
da,preko lambde ide..
ak ti sve serisko na motoru ostaiš ono koljeno gumeno do karba da nie drito na njemu...
tu ide dosta veća dizna... luna500rr ti sve ukratko rekel.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #16 : 06 Kolovoz, 2010, 21:01:57 »
j#bo sam se ja neki dan sa diznama i sa svim mogucim i opet nema od toga nista, trokira sa tom malosi gljivom, probo sam direkt na karb, na kraj crijeva i na pola crijeva(imam jedno izrezano na pola)...jednostavno dobiva previse zraka, do 40km/h krene jebeno i onda paf...
nemozes usporedivat kineza 50 i vxr
4t

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #17 : 07 Kolovoz, 2010, 11:30:49 »
sve se da uštelat sam treba imat s čim i vremena i živaca igrat se...

ne spoređuje vxra i 4t pedesetake neg je gtel reć dae isti princip rada motora i kod jednog i drugog pošto je 4t...tak da ak se da jedno uštelat,da se i drugo.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #18 : 07 Kolovoz, 2010, 12:20:40 »
j#bo sam se ja neki dan sa diznama i sa svim mogucim i opet nema od toga nista, trokira sa tom malosi gljivom, probo sam direkt na karb, na kraj crijeva i na pola crijeva(imam jedno izrezano na pola)...jednostavno dobiva previse zraka, do 40km/h krene jebeno i onda paf...
nemozes usporedivat kineza 50 i vxr

Ako je zip kinez onda je i vxr hehe ;D

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Runner vxr 200
« Odgovori #19 : 07 Kolovoz, 2010, 13:13:35 »
jel očeš prodati možda?
imam ti ja novu stage6 gljivu za prodat... isto ima nastake za razne karbove... tj. velicine
taj sam