Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nisam proso tehnicki!  (Posjeta: 16146 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #80 : 29 Srpanj, 2010, 22:32:37 »
ma da nije bučan u pm trebo sam yasunija uzet ,e sam gledam kad če me murja haltat zbog ovog mog recorda izvađena mu je blokada iz grane i auspuh doslovno vrišti jel tebi izvađena blokada iz grane na yasuniu il ne jel i mene živcira ovaj rekord a kamoli neče ljude oko mene

a jesi bio zapeo za rekorda, a?  :laughing1:  sad ces obarati rekorde u rusenju decibela i kazni za buku  :laughing7: cuje se jace nego RR, dublji i glasniji zvuk...

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #81 : 30 Srpanj, 2010, 08:45:28 »
a jesi bio zapeo za rekorda, a?  :laughing1:  sad ces obarati rekorde u rusenju decibela i kazni za buku  :laughing7: cuje se jace nego RR, dublji i glasniji zvuk...

je baš sam bio zapeo za rekorda a kaj bum kad sam tvrdoglav ko mazga ,ali zato performanse su porasle  duplo motor vrišti ko lud i ide ko lud doslovno leti do 60 baš me zanima sad kad mu stavim multivar v2008,deltu,kevlar,wingbell,a20 igla+klipič40 80 dizna na karb i kad to sve poštelam kak spada kak če onda ič ja se nadam da če bit jebenica , i onda mi sam teba još 3 somiča replika 70cc,mhr rhq radlica,19mhr carb i onda sam miran par tisuča km  :frajer:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #82 : 30 Srpanj, 2010, 10:42:29 »
ali zato performanse su porasle  duplo motor vrišti ko lud i ide ko lud doslovno leti do 60

moraju porasti kada je serijala na pola zaklana zbog eko normi, kasnije ce ti i to postati "sporo" :toothy11:

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #83 : 30 Srpanj, 2010, 11:04:42 »
I time se hvalis? Ma bravo ,pravi si ! Nema sta ,legenda ,car ,kralj ,sta sve ne.  :angry7: Skrivi jos neki udes ,tata ce rijesiti  :hello:

nemaju ti svi tatice koji im kupuju motore i plate vozacke i regaju motore...ja sam jedva nekak slozio 400kn i jos posudio od prijatelja 400kn kaj sam kupio taj skuter,i prvo skupljam pare za registraciju,a onda kad uspijem nac neki posao cu ic vozacku polagat...al zato pazim kak se vozim i ne vozim se kud znam da bi me mogli uloviti ili gdje bi mogao zajebati nesto ili nekoga...tak da nemozes odmah vrijeđat a neznas kaj je i kak je...
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #84 : 30 Srpanj, 2010, 12:29:30 »
a cuj fakt je da ako znas da nes presel jer je modan skut do daske da si glup kaj uopce ides
a i fakt je da ovi na tehnickom traze dlaku u jajetu jer zna da su 90% skutera kod osoba ispod 20 godina namrcani do daske.
Meni na tehnickom skut isao i prosao sve samo je na brzini isao prebrzo (61) i faca me pustio jer je vidio da imam ajmo rec ozbiljni pristup prema voznji
i vidio me par puta s vecom pilom koju sam regal.
Nemoes bas ocekivat da ce proc ako imas ocigledan manjakkoji se vidi s 10metri

kako te pustio kad tu krivulju brzine mora stavit u arhivu i mora bit u granicama da bi se uopce dopustila registracija?

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #85 : 30 Srpanj, 2010, 14:06:08 »
moraju porasti kada je serijala na pola zaklana zbog eko normi, kasnije ce ti i to postati "sporo" :toothy11:

yup od tebe naručujem malossi repliku 70cc kit kroz mjesec dva ak je bez carine hahahahaha

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #86 : 01 Kolovoz, 2010, 14:28:52 »
meni je žao ekipe sa Nardom jer nijednog nisam čuo a da ne para uši  :toothy3:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #87 : 01 Kolovoz, 2010, 23:08:26 »
nemaju ti svi tatice koji im kupuju motore i plate vozacke i regaju motore...ja sam jedva nekak slozio 400kn i jos posudio od prijatelja 400kn kaj sam kupio taj skuter,i prvo skupljam pare za registraciju,a onda kad uspijem nac neki posao cu ic vozacku polagat...al zato pazim kak se vozim i ne vozim se kud znam da bi me mogli uloviti ili gdje bi mogao zajebati nesto ili nekoga...tak da nemozes odmah vrijeđat a neznas kaj je i kak je...

 Bez vozacke nemas razloga posjedovati motor /skuter ,a bez registracije nemas sta trazit po cesti u prometu!

Moj tatica nije bas odusevljen sto ja vozim motore ,...tako da nije dao ni kune nego sa puno rada, ja zaradujem za svoj motor ,skuter ,registracije i vozacku!

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #88 : 01 Kolovoz, 2010, 23:13:19 »
Bez vozacke nemas razloga posjedovati motor /skuter ,a bez registracije nemas sta trazit po cesti u prometu!

Moj tatica nije bas odusevljen sto ja vozim motore ,...tako da nije dao ni kune nego sa puno rada, ja zaradujem za svoj motor ,skuter ,registracije i vozacku!

nisam ja rekao da ga ti nisi sam zaradil,nek velim opcenito,jer ima puno takvih,a nisam ovdje da se svađam...a to kaj ja trazim na cesti je moj problem...
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #89 : 02 Kolovoz, 2010, 07:34:10 »
Ma sve ok ,,,malo sam osjetljiv kada me netko tko me nezna svrsta u skupinu tatinih sinceka i ostale sminkerske gamadi. Ma i ja sam malo vozao bez vozacke ,ali sam se drzao podalje od prometnih cesta ... znam kako je imati ,a ne smjeti voziti.  :hello:

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #90 : 02 Kolovoz, 2010, 10:28:39 »
evo samo da napisem nesto sto se tice regsitracije... isao sam prije jedno 2 tjedna regat vxr-a... smontirao sam originalan nosac tablice i retrovizore gore.... na motoru je sve tip top osim zadnje gume koja pamti bolje dane al ajd.... i doletim ja na tehnicki veli mi frajer odi parkirat motor u rikverc slika mi ga, stavi sastrane, i onda me prcao jedno 5 minuta za boju zast pise visebojan a motor je crveno crni... ja reko nemam pojma tako sam dobio.... i kaze on ok to je to mozete ispreljat motor.... meni nije jasno zasto oni ne gledaju kocnice, broj sasije, ovjes mozda i sl :dontknow: :dontknow: e da niti je gledao dal svijetla rade :o :o
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #91 : 02 Kolovoz, 2010, 10:40:34 »
evo samo da napisem nesto sto se tice regsitracije... isao sam prije jedno 2 tjedna regat vxr-a... smontirao sam originalan nosac tablice i retrovizore gore.... na motoru je sve tip top osim zadnje gume koja pamti bolje dane al ajd.... i doletim ja na tehnicki veli mi frajer odi parkirat motor u rikverc slika mi ga, stavi sastrane, i onda me prcao jedno 5 minuta za boju zast pise visebojan a motor je crveno crni... ja reko nemam pojma tako sam dobio.... i kaze on ok to je to mozete ispreljat motor.... meni nije jasno zasto oni ne gledaju kocnice, broj sasije, ovjes mozda i sl :dontknow: :dontknow: e da niti je gledao dal svijetla rade :o :o

konkretno, primjer totalnog idiota... NIJE obavio ono kaj je trebao, a srao je zbog neceg kaj je ispravno... ako nije u jednoj nijansi, onda je VISEBOJAN...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #92 : 02 Kolovoz, 2010, 10:46:57 »
mislim da dvije boje jos pise, a ako su vise od 3 boje na motoru da onda ide visebojan... al nebitno nije mi pisalo zeleno u knjizici a crveni je motor... ugl jebao me 5 min tamo, i onda je doletio jedan drugi tamo i rekao mi crveno-crni i visebojan isti k*rac ;D ;D
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline Aerox007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1031
  • Spol: Muški
  • Dajte nemojte tu iznad pisat gluposti molim vas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor kraj Savrscak city-a
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Na motoru tak kad padnem da ne izgrebem plastike
  • MojSetup: DR Evo
  • MojSpuh: Zx
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #93 : 02 Kolovoz, 2010, 10:49:30 »
mislim da dvije boje jos pise, a ako su vise od 3 boje na motoru da onda ide visebojan... al nebitno nije mi pisalo zeleno u knjizici a crveni je motor... ugl jebao me 5 min tamo, i onda je doletio jedan drugi tamo i rekao mi crveno-crni i visebojan isti k*rac ;D ;D

ak je visebojan znaci da ja mogu farbat u koje god boje ocu sam moraju bit 3 razlicite???

znaci netreba ko za auto navest razloge zas i mjenjat papire?
Bio sam ovdje 11.11.11. i jos sam tu

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #94 : 02 Kolovoz, 2010, 11:48:31 »
mislim da dvije boje jos pise, a ako su vise od 3 boje na motoru da onda ide visebojan... al nebitno nije mi pisalo zeleno u knjizici a crveni je motor... ugl jebao me 5 min tamo, i onda je doletio jedan drugi tamo i rekao mi crveno-crni i visebojan isti k*rac ;D ;D

moj je trobojan tvornicki, a u prometnoj pise plava, sto je samo jedna od boja.  :icon_biggrin:

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #95 : 02 Kolovoz, 2010, 12:01:06 »
moj je trobojan tvornicki, a u prometnoj pise plava, sto je samo jedna od boja.  :icon_biggrin:

ja imam boja ko u prici na svojem... mogu ga farbat kak hocu...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17041
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #96 : 02 Kolovoz, 2010, 12:27:59 »
a cuj meni je na servisu gledal samo max speed i nekaj kenjal 5 min kak je orginalni spuh preglasan da kao ima i tisih skutera bla bla i to je to

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #97 : 06 Kolovoz, 2010, 23:27:20 »
istina za blatobran moro sam i ja staviti,ali ne samo blatobran,seriski spuh,desni retrovizor.malo je mrmljo za zatamljene žmigavce a za naljpnice polini ništa??
dok npr:čujem od dosta njih da prolaze sa marmitama a mene je zajebavo :dontknow:
sve mi se čini na koga naletiš i dali imaš vezu

ovo je slika tehnički ispravnog skutera ;D




to nije tehnicki ispravan skuter, taj skuter nije marke polini nego keeway i zato paraj to     :nono:  :laughing6:
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17041
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: nisam proso tehnicki!
« Odgovori #98 : 07 Kolovoz, 2010, 00:22:48 »
nebudi bezobrazan prema pajovom ljubimcu
pajo sada ima keewaygutija iz obitelji pajogutija iz pule
« Zadnja izmjena: 07 Kolovoz, 2010, 00:37:59 JogFromYamaha »