Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nova kanta  (Posjeta: 3217 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
nova kanta
« : 26 Srpanj, 2010, 14:13:16 »
-ASROCK 880G Extreme3, AMD 880G/SB850, DDR3, zvuk, S-ATA, RAID, G-LAN, CrossFireX, PCI-E, eSATA, USB 3.0, DVI, HDMI, ATX, s. AM3
-AMD Phenom II X4 945 BOX, s. AM3, 3.0 GHz, 8 MB c., HTT
-PC-10600, 4 GB, G.SKILL DDR3 series, F3-10600CL9D-4GBNT, DDR3 1333MHz, kit 2x2GB
-PCI-E ASUS GeForce GTX 460, 768MB DDR5, HDMI, Dual DVI, D-SUB, HDTV
-CHIEFTEC 550W
-SAMSUNG 320GB spinpoint F1, SATA, 16MB c.
-ACER LED 21.5˝, P225HQLBD

jer greška kaj sam na AMD chipset stavil ovu nvidia karticu ? ili bude i ona dala svoje ovde ?
cijena u linksu joj je 1.799,00 kn
Trgo - Prijevoz RT

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: nova kanta
« Odgovori #1 : 26 Srpanj, 2010, 15:03:55 »
ne
Piaggio X9 250  Black Box

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nova kanta
« Odgovori #2 : 28 Srpanj, 2010, 13:07:35 »
nije loša pila al trebo si uzet intel chipset i neki i5 ili i7 proc i kloni se tih novim 470 i 480 nvidijinih grafički pregrijavaju se totalno i crkavaju ko lude ,ja sam planiru uzet dvije 480 u sliju štedio samo za njih al kad sam vidio kolko su u banani uzeo sam si za te pare apriliju sr50r i evo me tu na forumu hahaha , i kolko vidim napajanje si pre slabo uzeo gle kad napajanje uzimaš ,uzimaš ga da ti ima 200 wata više nego kolko če tvoj kompjuter stvarno trošit  jel ovak kad igraš uvijek ti je na svojoj maksimalnoj snazi i tak ti se pregrijava bez veze i skračuješ mu život trajanja moja pila kad igram vuče iz zida 800 wata neb vjerovo račun mi je za struju u 30 metara kvadratnom stanu oko 400 kn svaki mjesec al imam više kompova doma,ajde ovaj amd novi 880 chipset je jeben i proc ti nije loš overclockaj ga do jaja moš s njim negdje oko 4ghz doč sa dobrim hladnjakom preporučam thermalright ultra 120 extreme black edition jedan od najboljih koolera na zrak na svijetu pogle moj setup

evo ti skini si ovaj tool i pazi si na temperaturu od grafičke nariktaj si da ti bude na 80-90% ventilator cijelo vrijeme sad po ljeti moje grafičke se griju do 90c e umirem čim upalim komp u stanu mi se digne temperatura za par stupnjeva

http://downloads.guru3d.com/EVGA-Precision-1.9.5-download-2545.html

asus rampage 2 extreme x58 chipset
Intel I7 920 DO steping overclockan na 3.5 ghz (hlađen sa thermalright ultra 120 extreme)
corsair dominator GT 3x2gb 1866mhz cas 7 memorija
corsair hx1000 1000 wata napajanje
xfx 295 nvidia grafička + xfx 8800 ultra samo za physx 3 grafulje u kompu
WD veloci raptor 10000rpm 300gb hard drive+500gb seagate harb
i sve to u thermaltake armor + kučištu
« Zadnja izmjena: 28 Srpanj, 2010, 13:09:36 funkyzg26 »

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: nova kanta
« Odgovori #3 : 28 Srpanj, 2010, 13:09:47 »
ja bi radije uzeo intel i radeonku... svima je poznato da su novi amd procesori u kur*u i daleko iza intela, a geforce se jos davno pokazala zaostala za radeonkama ako pricamo o cijenama ispod 3k kuna...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: nova kanta
« Odgovori #4 : 16 Kolovoz, 2010, 07:38:38 »
Intel je i daleko skuplji  :icon_thumright: Ali zato se lijepo da overclockat  :frajer:
ja sam ovo ljeto uzeo intela quad 750, i5 2,66GHz, a radi na 3.8GHz stabilno ;) temperatura na idle je 35-38°C, full load 62-65°C. Imam Corsair memoriju 1333 MHz, radi na 1810 MHz =)

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nova kanta
« Odgovori #5 : 18 Kolovoz, 2010, 15:35:08 »
Intel je i daleko skuplji  :icon_thumright: Ali zato se lijepo da overclockat  :frajer:
ja sam ovo ljeto uzeo intela quad 750, i5 2,66GHz, a radi na 3.8GHz stabilno ;) temperatura na idle je 35-38°C, full load 62-65°C. Imam Corsair memoriju 1333 MHz, radi na 1810 MHz =)

koju ti to imaš corsair 1333mhz memoriju da radi na 1810 mhz na kojoj latenciji 20.20.20.50 hahahaha i kolka ti je voltaža na memoriji i koji je ic u tim corsair pločicama , i nema šanse da ti ta memorija radi na 1800mhz i ak radi onda če ti svaki čas pregorit  :icon_thumright:

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: nova kanta
« Odgovori #6 : 18 Kolovoz, 2010, 16:24:12 »
Za pocetak da ti kazem nemoj se smijat necemu sto ne razumijes... Memorija radi na 1.66V, stock 1.5V. Reci koji test zelim da pokrenem pa ti bacim koju slikicu  :icon_thumright:


Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: nova kanta
« Odgovori #7 : 18 Kolovoz, 2010, 19:57:46 »
meni ovaj fan speed truli pokazuje da mi je temp pitaj boga cega stalno 80°C
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: nova kanta
« Odgovori #8 : 18 Kolovoz, 2010, 20:19:06 »
Imas zadnju verziju speed fana? Dali ti pokazuje pod temp: 80°C ?? Tu gdje meni pokazuje 2°C  :toothy3:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: nova kanta
« Odgovori #9 : 20 Kolovoz, 2010, 01:57:33 »


Uploaded with ImageShack.us



eo pa sad ti pitaj boga sta je
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: nova kanta
« Odgovori #10 : 20 Kolovoz, 2010, 09:33:51 »
Ne moras se brinuti za to. Taj temp1,temp2,temp3 su senzori na maticnoj ploci. Neke ploce nemaju senzor za temp3 pa on bzvze trazi nesto, pa ispisuje tak malo visoke brojke :D Inace brojke koje baca su 80, 92, 127 ili cak 535°C.


Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nova kanta
« Odgovori #11 : 22 Kolovoz, 2010, 16:02:39 »
Za pocetak da ti kazem nemoj se smijat necemu sto ne razumijes... Memorija radi na 1.66V, stock 1.5V. Reci koji test zelim da pokrenem pa ti bacim koju slikicu  :icon_thumright:



hey elektrotehničar i radim u servisu za kompove več 6 godina i slažem si kompove sam več zadnjih 13 godina i  tako da  ja jako jako dobro razumijem sve što si ti tu napisu u everestu  vidim da radi na 1800mhz  memorija  samo vidim da je ono najeftinije česme od memorije sa latencijom 9.9.9.24 na toj latenciji ti je to tolko sporu i sto posto nije stabilno i tvom memory controleru na procu je lakše ocat memoriju jel ima samo dula chanel dok moj ima 3 chanela i sa svojom imam prek 31gb protok podataka na 1866mhz i cas 7 , gle da ta tvoja memorija može radit stabilno i kak spada corsair bi ju prodavo pod 1800mhz memoriju jel ti svi čipovi prolaze kroz bining proces i onda na temelju toga se određuje na kolko če memorija radit tako da očekuj crkavanje ubrzo hahaha , ja imam dominator gt 1866mhz cas 7 memoriju 2500kn sam dao za nju i bez beda ju mogu peglat na 2000mhz cas 7.7.7.20 latenciji čak i više ,za procesor ti vjerujem lagano ih je ocat full ja na svog i7 920 DO steping mogu bez beda ocat na 4.2 al to radim sam kad bencham komp na 3.5ghz mi je 24/7 i temperatura mi nikad ne prelazi 70c i bolje bi ti bilo probat imat tu memoriju na manjoj latenciji i negdje na 1600 mhz al nema šanse da češ to poštič jel ona je binana na 1333 mhz 9.9.9.24

možemo se kladit da ti ta memorija a 1800 mhz neče proč linx jel nema šanse da to stabilno radi evo ti tu skini linx 0.64 stavi use all memory i napravi 20 paseva i nakon 20 paseva linxa opnda mi pokaži real temp naravno ako ti se ne sruši system ak ti to prođe na 1800 mhz onda si nabaso na jebeni ic odi pogledaj na corsair stranici baš me zanima koje chipove imaju ti stickovi , uslikaj mi taman negdje na 19 pasu linx 64 , realtemp sa cpuz na memoriji da vidim točno na kolko je mhz memorija baš me zanima  :icon_thumright:



http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=201670
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2010, 16:19:04 funkyzg26 »

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: nova kanta
« Odgovori #12 : 22 Kolovoz, 2010, 16:56:57 »
koji ste vi frikovi  :icon_biggrin: :toothy12: :toothy12:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nova kanta
« Odgovori #13 : 24 Kolovoz, 2010, 13:16:54 »
e i da po tom linxu si gledaš jel ti memorija stabilna doslovno ti siluje memory controler i memoriju kad ti prođe svi 20 paseva sa use all memory onda ti je system 100% stabilan nema večeg silovatelja memorije i memory contorlera od linxa po tom si ja gledam jel mi overclock stabilan na memoriji  :icon_thumright:

Offline abuser

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB Xmotion 250 EFI, Kymco Super 8 2T
Odg: nova kanta
« Odgovori #14 : 24 Kolovoz, 2010, 22:03:47 »
Elektrotehničar i nepismen  :toothy10:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nova kanta
« Odgovori #15 : 25 Kolovoz, 2010, 11:47:50 »
Elektrotehničar i nepismen  :toothy10:

mama ti je nepismena  :icon_thumright: uzeo sam novu tipkovnicu sa malim tipkama nemogu se još priviknut na nju + ima us slova znači nema na hrvatskom tipke , crkla mi je stara logitech g15 sad sam uzeo razer lycosa  :icon_tongue:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: nova kanta
« Odgovori #16 : 25 Kolovoz, 2010, 11:54:50 »
meni ovaj fan speed truli pokazuje da mi je temp pitaj boga cega stalno 80°C

nije ti to bracika dobro, trebalo bi biti na 90 °C
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline abuser

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB Xmotion 250 EFI, Kymco Super 8 2T
Odg: nova kanta
« Odgovori #17 : 25 Kolovoz, 2010, 18:23:00 »
@funkyzg26: Vrijeđanje moje mame ne znači da si pismen - tipkovnica ima ista slova kao i ona stara, a ti jednostavno ne znaš staviti točku, zarez...  :glasses2:

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: nova kanta
« Odgovori #18 : 27 Kolovoz, 2010, 23:23:56 »
@funkyzg26: Vrijeđanje moje mame ne znači da si pismen - tipkovnica ima ista slova kao i ona stara, a ti jednostavno ne znaš staviti točku, zarez...  :glasses2:

pa možda i ti možeš sve lijepo pisat jel tebi treba jebenih 5 dana da odtipkaš tu par riječi kad se naučiš brzo pisat onda ti pobjegne koje slovo , a i nisam znao da tu mora bit svaka točka i zarez točna kaj smo na satu hrvatskog ,evo ti majmune nova tipkovnica sa low profile tipkama ovu g15 imam več godinama i naviko se na nju što se vidi iz nataložene prašine na njoj ,na ovoj novoj mi slova bježe full jel su tipke duplo tanje tak da lagano odjebi učitelju hrvatskog  :supak:









Offline abuser

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB Xmotion 250 EFI, Kymco Super 8 2T
Odg: nova kanta
« Odgovori #19 : 27 Kolovoz, 2010, 23:52:08 »
Ne vidim potrebu za vrijeđanjem.
A tvoje hvaljenje kako brzo tipkaš - jao, sad me strah. Ti si jedini koji zna tipkati.
Ja koristim komp tek malo više od 20 godina i još uvijek jako sporo tipkam.  :binkybaby:
Ti si se još u pijesku igral dok sam ja tipkal po kompjuterima, samo za razliku od tebe ja tipkam brzo i ne griješim toliko
(ako i pogriješim odmah nabrzaka ispravim jer sam tako uvijek i tipkao), a ti samo dereš jer ti znaš što želiš napisati, ali ne znaš kako napisati da bi drugima bilo čitljivo.
Btw, nisam nikakav učitelj hrvatskog.
A ovo za majmuna - pogledaj u ogledalo i snimi majmuna  :laughing7: