Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Benelli 49x (Garonja)  (Posjeta: 9479 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Benelli 49x (Garonja)
« Odgovori #40 : 01 Studeni, 2010, 16:06:15 »
Na to cemo se nacekati  :angry7:... Garonja je kod mene, po prvi put u zivotu rastavljam skut pa sarafa po saraf odvrcem i sve lijepo slikam da kasnije opet znam sklopiti  :laughing7:, a masina je za sad kod clana Rossia, prikupljanje dijelova je u toku. Problem u svemu sada sto je fax poceo, nemam vremena puno za trazenje dijelova, a i cekam da vidim da li cu dobit stipendiju. Ako je ne dobijem  :confused5:, nece to nikako valjati...
Al nadam se da ce do proljeca valjda sve biti gore i uredno  :toothy11:
ma preko zime,najbolje poceti slagat...sad se jos vozi dok snijeg ne padne a onda masina gore :icon_thumright:

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: Benelli 49x (Garonja)
« Odgovori #41 : 07 Studeni, 2010, 17:56:06 »
Jel mi moze neko reci za sta sluzi "regler"  :dontknow:?
Neki mi govore da moram to promijenit uz masinu neki kazu ne pa da cujem sta vi mislite.
I ako ima neko sliku tog reglera...
Hvala  :toothy11:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Benelli 49x (Garonja)
« Odgovori #42 : 07 Studeni, 2010, 18:07:37 »
Regler ti je ispravljac napona, na ulaz mu dolazi izmjenicni napon iz namotaja, a na izlazu mu je istosmjerni napon stalnih 12-15v ovisno o skuteru... Sluzi ti za punit akumulator i u voznji ti daje struju za zmige, sirenu, stop svjetlo...

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: Benelli 49x (Garonja)
« Odgovori #43 : 07 Studeni, 2010, 18:38:10 »
Regler ti je ispravljac napona, na ulaz mu dolazi izmjenicni napon iz namotaja, a na izlazu mu je istosmjerni napon stalnih 12-15v ovisno o skuteru... Sluzi ti za punit akumulator i u voznji ti daje struju za zmige, sirenu, stop svjetlo...

A posto uz minarelli masinu stavljam nove namotaje i magnet jel moram i regler staviti sa neke minarelli masine  :help:?

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: Benelli 49x (Garonja)
« Odgovori #44 : 07 Studeni, 2010, 21:14:12 »
A posto uz minarelli masinu stavljam nove namotaje i magnet jel moram i regler staviti sa neke minarelli masine  :help:?

Molim vas da mi neko odgovori, hitno mi treba odg. jer sam nasao kod momka dijelove i trebam da znam sta cu kupit i sta da mi salje  :dontknow:?

Sta je na ovoj slici regler:



Drugo je cdi, cetvrto je bobina, a ovo dvoje ne znam sta su. Valjda je jedno relej za paljenje, koja je njegova funkcija  :help:?

Mislim da sam naporan, al stvarno je kriza jer sam konacno nasao dijelove i sad mi ne smiju pobjeci iz ruku