Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem nrg hitno  (Posjeta: 1806 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2mjeseca

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
problem nrg hitno
« : 21 Rujan, 2007, 14:01:38 »
Ovako imam nrg stari model 2004 godina ima 7500km gore je zx rolice 4.7,bijeli centralni,crveni federi kvacila primjetio sam da mi se motor vise razvrtava pogotovo u krajnjoj brzini npr vozim se 90km/h po satu okretaji na 10 skoro prije nije bilo tako u tom slucaju su bili na 9100 kaj bi moglo biti,purjet remen ima 2000km,i stavio teze rolice 5.5 isto se dogada i ocistio kvacilo nikakve promjene

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: problem nrg hitno
« Odgovori #1 : 21 Rujan, 2007, 14:06:25 »
Cini mi se za tvoj setup normalno.
Ako imas dobro postelani serijski variomat na tvom setupu, normalno je da su pri max brzini okretaji veci. To se desava zato jer 10-tak km/h prije krajnje brzine remen bude u najduljem prijenosu i svako daljnje povecavanje brzine je moguce samo povecanjem broja okretaja za sto tvoj skuter ocito ima snage.
Da imas Multivar koji je uz drugaciji kut pomicanja i nesto veceg promjera, to se nebi dogadjalo jer bi se remen jos malo podigao na njemu.

Offline 2mjeseca

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: problem nrg hitno
« Odgovori #2 : 21 Rujan, 2007, 18:40:57 »
Cini mi se za tvoj setup normalno.
Ako imas dobro postelani serijski variomat na tvom setupu, normalno je da su pri max brzini okretaji veci. To se desava zato jer 10-tak km/h prije krajnje brzine remen bude u najduljem prijenosu i svako daljnje povecavanje brzine je moguce samo povecanjem broja okretaja za sto tvoj skuter ocito ima snage.
Da imas Multivar koji je uz drugaciji kut pomicanja i nesto veceg promjera, to se nebi dogadjalo jer bi se remen jos malo podigao na njemu.
da ali se prije nije to dokadalo pocelo se prije koji dva tjedna na 10000 rpm mi se vrtio kada bi mi kazaljka dosla do km/h kako ima na starom nrg

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: problem nrg hitno
« Odgovori #3 : 22 Rujan, 2007, 11:09:07 »
Pogledaj u kakvom su stanju rolice i remen, koliko si prošao s remenom jer je najvjerojatnije do njega.
Who's looking for punishment ??

Offline 2mjeseca

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: problem nrg hitno
« Odgovori #4 : 22 Rujan, 2007, 14:32:15 »
Pogledaj u kakvom su stanju rolice i remen, koliko si prošao s remenom jer je najvjerojatnije do njega.
ima 2000 km ali je bio krivo okrenut i sav je izgljuen sa strane kolika mora biti serina remena da mi normalno fukcioniralo sve

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: problem nrg hitno
« Odgovori #5 : 22 Rujan, 2007, 14:36:36 »
Pogledaj u kakvom su stanju rolice i remen, koliko si prošao s remenom jer je najvjerojatnije do njega.
ima 2000 km ali je bio krivo okrenut i sav je izgljuen sa strane kolika mora biti serina remena da mi normalno fukcioniralo sve


minimalno 17,5mm za Piaggio

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: problem nrg hitno
« Odgovori #6 : 24 Rujan, 2007, 09:29:11 »
Pogledaj u kakvom su stanju rolice i remen, koliko si prošao s remenom jer je najvjerojatnije do njega.
ima 2000 km ali je bio krivo okrenut i sav je izgljuen sa strane kolika mora biti serina remena da mi normalno fukcioniralo sve

Krivo si ga stavio i izguljen je...  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:  eto ti krivca  ;D
Who's looking for punishment ??