Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: blokade na formuli 50  (Posjeta: 3565 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
blokade na formuli 50
« : 13 Rujan, 2007, 22:13:06 »
jedan susjed je kupio formulu 50 i motor je mrtav nejde preko 60 pa me zanima gdje ima blokade,jako cudno se ponasa das mu gas a on jedva krece i tek na nekih 15 kmh dobije zvuk i snagu kakva bi trebala bit na samom startu,kod kretanja nema zaletavanja u vise okretaje nego koda krece sa 1000 rpm a i frga je 12 i na cukici je 28000,brijem da to treba raskopat  :toothy10: ajmo narode pomagaj :icon_scratch:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: blokade na formuli 50
« Odgovori #1 : 13 Rujan, 2007, 22:14:37 »
cek cek malo,hoces rec da je s blokadom vozeno 28 000 km,jel tesko pali ili vuce ubrdo

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: blokade na formuli 50
« Odgovori #2 : 13 Rujan, 2007, 22:32:32 »
cek cek malo,hoces rec da je s blokadom vozeno 28 000 km,jel tesko pali ili vuce ubrdo

pa najvjerovatnije kad ni nizbrdo nece preko 60,da teze upali i nebi ga dobio da radi na leru da se jebes ili se previse zaletava ili je ler premali druge nema i ja mislim da je tu problem sa usisnim lamelama sto se lera tice.
Covjek od kojega ga je kupio veli da je mjenjo karike i ko zna sta jos e da rolice remen a da nije lik prelagane role stavio pa zato nema sus ja brijem da je i da to sve treba rastocit pa da se vidi kaj je kaj nije

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: blokade na formuli 50
« Odgovori #3 : 14 Rujan, 2007, 04:40:58 »
cek cek malo,hoces rec da je s blokadom vozeno 28 000 km,jel tesko pali ili vuce ubrdo

pa najvjerovatnije kad ni nizbrdo nece preko 60,da teze upali i nebi ga dobio da radi na leru da se jebes ili se previse zaletava ili je ler premali druge nema i ja mislim da je tu problem sa usisnim lamelama sto se lera tice.
Covjek od kojega ga je kupio veli da je mjenjo karike i ko zna sta jos e da rolice remen a da nije lik prelagane role stavio pa zato nema sus ja brijem da je i da to sve treba rastocit pa da se vidi kaj je kaj nije

da ima lagane role svejedno bi imao onaj prvotni sus jer kad tad bi ga razvrtio, sto se rola tice jedino moze imat preteske pa da ga odma rasiri!!!!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: blokade na formuli 50
« Odgovori #4 : 14 Rujan, 2007, 09:22:41 »
Formula ima jedino blokadu na variomatu, kruna sa 3 vijka koja se pricvrsti na variomat di su kuglice...

Treba napraviti servis skutera, inace skuter ide ludjacki dobro, jedna od najbrzih serijskih 50ica...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: blokade na formuli 50
« Odgovori #5 : 14 Rujan, 2007, 09:53:52 »
sad sam pogledao da vidim kako taj motor izgleda i sviđa mi se, autentičnog je izgleda...na prvi pogled da kažeš da je ružan a posle shvatiš da je ustvari lep baš zato što se razlikuje od drugih...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: blokade na formuli 50
« Odgovori #6 : 14 Rujan, 2007, 12:40:12 »
Formula ima jedino blokadu na variomatu, kruna sa 3 vijka koja se pricvrsti na variomat di su kuglice...

Treba napraviti servis skutera, inace skuter ide ludjacki dobro, jedna od najbrzih serijskih 50ica...  :icon_thumright:

 :icon_thumright: ok to cu mu pogledat,a daj molim te gdje u zagrebu ima ducan sa djelovima za njega

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: blokade na formuli 50
« Odgovori #7 : 14 Rujan, 2007, 13:21:09 »
:icon_thumright: ok to cu mu pogledat,a daj molim te gdje u zagrebu ima ducan sa djelovima za njega

Nigdje...  :laughing7:

Imas kod benconya nekih tuning dijelova kao sto je malossi sport kit oko 1400kn i malossi multivar oko 480 kn...

Ako te zanima kakav servis za njega mogu ti ga ja srediti posto sam svoju formulu rastavio na proste faktore...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: blokade na formuli 50
« Odgovori #8 : 14 Rujan, 2007, 22:37:38 »
:icon_thumright: ok to cu mu pogledat,a daj molim te gdje u zagrebu ima ducan sa djelovima za njega

Nigdje...  :laughing7:

Imas kod benconya nekih tuning dijelova kao sto je malossi sport kit oko 1400kn i malossi multivar oko 480 kn...

Ako te zanima kakav servis za njega mogu ti ga ja srediti posto sam svoju formulu rastavio na proste faktore...  :icon_thumright:

 :laughing9:  :laughing7:  :toothy12: lol ljepo si je kupio kak ce bit lud kad mu kazem.E ovak skinuo sam dekl kad ono vidi cuda remen novi sjaji se ali bode me to sto na njemu pise piagio  :laughing7: i debel je 19 mm,kolko sam ja skuzio manual posto je na njemackom remen bi trebo bit debljine 16,6-16,4 mm a izmjena kad se stanji na 16 mm, rolice su malosi 6 grama  :icon_scratch:  :help: ja brijem da idu lakse  :help: a sad pazi ovo lik od kojeg je kupio scut veli da je i karike mjenjo koje moram priznat dobro zvone po cilindru.prednji kotac odnosno vilica je koma ima lufta lupa a za vozit je  :nono:  u zavoju te baca uzas  :angry7: umalo da poginem  :laughing7: kako slozit prednji ovjes onu kuglu kaj drzi kotac,uzas pa kam je gledo taj covjek kad je to kupovo  :icon_scratch:  :help:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: blokade na formuli 50
« Odgovori #9 : 15 Rujan, 2007, 00:03:30 »
Zvao me danas taj tvoj...

LOL, ako je remen toliko sirok onda nema sanse da to ide normalno, jer kao prvo imat ce uzasno spor start a i krajnja ce biti izuzetno mala zato jer nece moci remen spustiti u dno polutki na kvacilu...

Obavezno promijeniti remen...

Rolice idu od 5.5gr, moze i 5gr...

Eh... treba nositi tokaru i sloziti taj prednji kotac i taj kuglicni zglob... Inace motoric ide bolesno kada se slozi, samo treba ga se sloziti i ako covjek nije majstor onda je totalni promasaj kupiti taj skuter!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: blokade na formuli 50
« Odgovori #10 : 15 Rujan, 2007, 11:48:37 »
Zvao me danas taj tvoj...

LOL, ako je remen toliko sirok onda nema sanse da to ide normalno, jer kao prvo imat ce uzasno spor start a i krajnja ce biti izuzetno mala zato jer nece moci remen spustiti u dno polutki na kvacilu...

Obavezno promijeniti remen...

Rolice idu od 5.5gr, moze i 5gr...

Eh... treba nositi tokaru i sloziti taj prednji kotac i taj kuglicni zglob... Inace motoric ide bolesno kada se slozi, samo treba ga se sloziti i ako covjek nije majstor onda je totalni promasaj kupiti taj skuter!

reko mi je da je zvao nekoga i nekaj je izbrijo al nisam zapamtio on bi drugu masinu i bla bla lol,ok reci cu mu za remen i rolice makar sam mu vec reko al sad je to 100%,a kaj se tice glavcine i kuglicnog i to mu velim ja ga nista ne kostam al treba djelove kupit valjda bude  :toothy3:  :laughing7:
Jos nesto scut kad dodje do 60-65kmh onda zna zapucat na auspuh koda ostaje bez iskre ili ak se ko sjeca ili se igro na nacin da na automatiku stisce i pusta gumb za gasenje pa se dobije pucanje iz auspuha  :toothy10: nije ti jako sam malo malo prdne  :laughing1:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: blokade na formuli 50
« Odgovori #11 : 15 Rujan, 2007, 12:06:18 »
to je ili do svjecice ili do struje...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!