Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Primar na base-u  (Posjeta: 1617 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Primar na base-u
« : 11 Rujan, 2007, 11:19:57 »
Isplati li se staviti primar na base kit? Gdje dobivam, a gdje gubim? Ili pak, sekundar. Nisam se o tome raspitivao nikako, tako da neznam za sto je koja ???




http://www.malossi.com/Catalogo/Cata_Main.asp?Marca=300&Modello=MO/YAAE5004&Famiglia=0&CodArt=67%208375
« Zadnja izmjena: 11 Rujan, 2007, 11:22:54 SlowRider »

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Primar na base-u
« Odgovori #1 : 11 Rujan, 2007, 12:26:59 »
a cuj, bobi iz makedonije je stavio mislim sekundar na base i dobio je par km, a ubrzanje mu je ostalo dosta dobro...

To trebas sve ustimati sa rolicama i oprugama... Uglavnom, moze se staviti da ne gubis na performansama samo ne previse dugi... oni se stavljaju na jacim kitevima i na vecim okretajima - tada se dobiva dosta + overrange polutke i remen...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Primar na base-u
« Odgovori #2 : 11 Rujan, 2007, 12:45:17 »
Mozda bi poslje stavio piaggio polutke i overrange remen.

Offline bobi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • Aprilia Area51
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Skopje
  • Moj Skuter: Aprilia Area51 Malossi Sport
Odg: Primar na base-u
« Odgovori #3 : 12 Rujan, 2007, 08:37:43 »
Da Stavio sam sekundar na base malossi gus....mogu da kazem...da se dobija nesto na krajnoj 110 km....za base je mislim bolje nego dobro........ubraznje je vece od odlicno....i mashina radi posmireno na krajnoj brzinu..
Rolene sada sum 3.5 ali igracu sada malo sa tezije da probam 4 . 4.5 gr....jel mislim da vrti malo u mesto....

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Primar na base-u
« Odgovori #4 : 12 Rujan, 2007, 09:25:14 »
Da Stavio sam sekundar na base malossi gus....mogu da kazem...da se dobija nesto na krajnoj 110 km....za base je mislim bolje nego dobro........ubraznje je vece od odlicno....i mashina radi posmireno na krajnoj brzinu..
Rolene sada sum 3.5 ali igracu sada malo sa tezije da probam 4 . 4.5 gr....jel mislim da vrti malo u mesto....


Znaci da mu stavim sekundar?
Jel mi mozes dati kod ili nesto da nadjem sekundar kao u tebe?

Offline bobi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • Aprilia Area51
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Skopje
  • Moj Skuter: Aprilia Area51 Malossi Sport
Odg: Primar na base-u
« Odgovori #5 : 13 Rujan, 2007, 07:56:48 »
malo mi e haos nis sobu da pobaram prospekt od prenos...pa poslacu ti ...tacni model

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Primar na base-u
« Odgovori #6 : 13 Rujan, 2007, 10:37:45 »
malo mi e haos nis sobu da pobaram prospekt od prenos...pa poslacu ti ...tacni model

Moze, pa kad nadjes javi.