Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: karburator  (Posjeta: 13869 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: karburator
« Odgovori #40 : 02 Veljača, 2008, 22:38:05 »
o boze moj,bacit cu ga u smece,skino sam mu karb. i nako ga malo ocistio,i slozim sve to i idem se voziti,i iso normalno sve,,i dodjem do uzbrdice on mi stane,skroz stao,dodam gas on nece da ide,pa koji mu je k**ra* vise

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: karburator
« Odgovori #41 : 03 Veljača, 2008, 00:47:17 »
jel se zagusio? Ako je onda 2-3 broja vecu diznu stavit ako vec nisi mjenjao  :)

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: karburator
« Odgovori #42 : 03 Veljača, 2008, 09:10:19 »
stavio bi ja,al nema u ovoj sugavoj bih nista za uzeti,a koji je sada broj dizna???

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: karburator
« Odgovori #43 : 03 Veljača, 2008, 12:04:35 »
stavio bi ja,al nema u ovoj sugavoj bih nista za uzeti,a koji je sada broj dizna???
vjerojatno 50 ili 54.kod mene je bila 50,skini pa vidi,mozda ti negdje vuce falsh zrak

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: karburator
« Odgovori #44 : 03 Veljača, 2008, 12:10:48 »
kod mene je bila 50 isto, ali i ako se negusi nije dobro vozit sa premalom diznom, ajd pogledaj svijecicu pa javi  :icon_thumright:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: karburator
« Odgovori #45 : 03 Veljača, 2008, 18:38:07 »
i da jos reknem skido sam i ono pored karba,ono sa ljeve strane,i prao sam filter u samponu i samo sam ga sad nakvasio benzinom i ocjedio

Offline sanelm

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: peugeot jet force c-tech
Odg: karburator
« Odgovori #46 : 19 Srpanj, 2010, 16:55:12 »
Pozdrav, novi sam ovdje..imam problem sa skuterom, neće nikako da upali i vidim da curi gorivo iz čašice, pa sam otvarao i vidio da je pukla(navodno to ima stalno odlazi)Molio bih vas ako mi možete što prije odgovoriti gdje mogu kupiti samo čašicu za karburator gurtner?i dali netko zna koliko ulja troši skuter jer sam prošle godine stavio cijelu litru ulja i još je skoro pa pun spremnik a svako toliko mi se upali lampica da nema ulja a pun je pa se bojim da motor ne uzima dovoljno ulja, pa mi još fali da mi zariba motor, nikako nemam sreće s tim skuterom, imam problem s paljenjem od kad sam ga kupio, a na servisu samo kažu da treba namjestiti čok, neće niti da se potrude da vide razlog te sam zvog toga uzeo stvar u svoje ruke!Zato Vas molim za pomoć!