Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoć...  (Posjeta: 1372 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Pomoć...
« : 20 Lipanj, 2010, 15:38:20 »
Poludit ću više nikako uštelat smjesu na Vivacitiyu! Pomažite...vrtio sam i šaraf za smjesu i za ler gas i stalno mi se čini da to nije to. Kuda da koji zakrenem??? I šta znači kad smjesu više zatvorim ili otvorim..? Slabija,jača? Stavio sam novu svječicu,smjesa mi je sad na jedan krug a ler gas je ok valjda ali smjesa znam da nije jer mi je svječica uvjek malo masna od ulja, ne izgara dobro, i stara svječica je bila crna... a prije je bila suha i ciglaste boje i super je izgaralo i skut je bolje vuko kao da ga ovo malo j***. Ponavljam to se događa poslje servisa jer je majstor zaboravio poštelat to nakon otvaranja. I ubrzanje je slabije, prije je skut bio življi na gasu, jači zvuk i bolje je išao a sve je serijski na njemu. Jako me to živcira jer si neznam pomoć....kako smjesu da namjestim, na kolko, jači ler gas ili slabiji....? Neznam... Masti mi malo i novu svječicu mada se nisam puno vozio s njom, i kad dam gas da krenem ne povuče odma kako treba nego za sekundu dvije uhvati i onda ide... Šta da radim? Ili ću zbilja morat u Sisak nazad majstoru da to poštela, izbjegavam to jer mi se neda vozit tamo.

Pomozite ako možete  :) .
WRC!

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Pomoć...
« Odgovori #1 : 20 Lipanj, 2010, 15:46:49 »
sarafic za zrak- u desno zatvaras zrak u lijevo je hm... obrnuto.. znaci sto manje zraka to ti je bogatija smjesa..
a sta se tice svjecice, skuter se stela na "staroj" svjecici koja na sebi vec ima takoga ne na novoj.
taj sam

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Odg: Pomoć...
« Odgovori #2 : 20 Lipanj, 2010, 15:55:58 »
Znači bolje da je bogatija smjesa? Štelo sam ga i na staroj a novu sam stavio i nisam mislio više ništa štelat reko iće on sad bolje sa novom svjećicom al vidim i po njoj da smjesa nije bila dobra. Sad neka bude tako kako je, smjesa na jedan krug pa ću se vozit malo pa ću vidit kako će bit. Vrjeme me sad zeza pa nemogu isprobavat, ako ne idem majstoru i gotovo...
WRC!

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Pomoć...
« Odgovori #3 : 20 Lipanj, 2010, 15:57:28 »
ak ti ide onak boooooooooooooo kad das ful fas onda ti je siromasna smjesa te treba zrak malo pritvorit a ak ti onak trokira i prducka  :icon_biggrin: onda ti je smjesa prebogata
taj sam

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Odg: Pomoć...
« Odgovori #4 : 20 Lipanj, 2010, 16:24:24 »
e mislim da je tako da booooooo  :icon_biggrin: kad dam gas bilo, to je sad pritvoreno al velim nisam se vozio pa neznam kako se sad ponaša sa tako pritvorenim. Tj.nisam se puno vozio samo sam malo probao kad sam ga štelo i činilo mi se da je ok. Al meni to neda mira i stalno mislim da nije dobro naštelano jer mi je prije gas bio življi i jače se čuo skut...zašto to? Za malu nijansu mi je išao bolje prije servisa a na servisu sam mjenjao elektročok...
WRC!

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Odg: Pomoć...
« Odgovori #5 : 21 Lipanj, 2010, 00:21:33 »
Još nečiji prijedlog možda...?  ;D
WRC!

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Pomoć...
« Odgovori #6 : 21 Lipanj, 2010, 00:36:28 »
zašto ti je mjenjan čok?

vjerovatno ti je "serviser" poremetio karb kod promjene čoka, bogzna šta je radio s njim
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Odg: Pomoć...
« Odgovori #7 : 21 Lipanj, 2010, 23:51:18 »
krepo mi je čok, skuter je jako teško palio gotovo nikako...sad pali ko beba. poremetio ga je da malo, bio je uštiman da bolje nije mogo a on je otvaro karburator i čistio, propuhivo...sve je otvaro u biti i pregledo a ovo mi je zaboravio uštimat a ja nisam ni mislio na to tamo...i sad ga j***. a bio sam s njim cjelo vrjeme i gledo šta radi i nisam ja nezadovoljan s njim, super je čovjek napravio samo mi nije smjesu nariktao. a ja nikako ju uštelat da bude ko prije servisa, tad je svječica bila lagano ciglaste boje i suha ko barut, super je izgaralo a sad ju čađi...vidjet ću kako će bit sad poslje zadnjeg naštimavanja, nisam se ni vozio zbog kiše.  :)
WRC!

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Odg: Pomoć...
« Odgovori #8 : 24 Lipanj, 2010, 23:02:59 »
Danas bio kod servisera, naštelo mi je smjesu valjda dobro, mada mi skut kad dajem gas za kretanje ne primi ga svaki put odma nego nekad kao "proguta" i nakon sekundu dvije povuče...neznam zašto to? Kaže mi on da se ne zamaram s time i da ne prčkam više po smjesi nego da se samo vozim,hehe...da je skut u super stanju i da ljepo radi.
Sad vozim tako kako je (mislim dobro je sve) a na sljedećoj plaći ide gore auspuh, federi kvačila novi i rolice....  :icon_biggrin:
WRC!