Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gilera runner fxr180 problem sa strujom.. Valjda.. :)  (Posjeta: 947 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline runnerfxr180

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner 180
  • Moja Kaciga: nmm
gilera runner fxr180 problem sa strujom.. Valjda.. :)
« : 12 Lipanj, 2010, 19:27:46 »
imam sledeci problem, kda vozim bez upaljenih svetala motor normalno radi i pali na dugme i sve je ok.. ali cim upalim svetla on nakon 2-3 minuta iscrpi akumultor toliko da ni migavci nece da rade a svetlo jedva a radi. nije do akumulatora stavljao sam nov i ista je prica, proverio sam punjenje pokazuje od 12.5 do 13.5 bez upaljenih svetala a 10 d0 11,5 sa upaljenih svetlima.. razumem se u mehaniku oko motora ali elektroniku i ne bas..  :) Sta raditi??! Hvala svima unapred  :hello:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: gilera runner fxr180 problem sa strujom.. Valjda.. :)
« Odgovori #1 : 13 Lipanj, 2010, 03:19:53 »
zamijeni regler,pa javi rezultate.. također je moguce da je izgorio jedan od namotaja.al prvo sa reglerom kreni
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline runnerfxr180

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner 180
  • Moja Kaciga: nmm
Odg: gilera runner fxr180 problem sa strujom.. Valjda.. :)
« Odgovori #2 : 14 Lipanj, 2010, 19:45:13 »
postoji li neki drugi nacin da proverim da li je do reglera da ne narucujem bzvz drugi ako je ovaj ok?! a nemam da uzmem od nekog samo da probam da li je do njega.. ali ako ne postoji neki nacin da se proveri onda moram poruciti pa sta mi Bog da.. :) hvala  :hello: