Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pomoc oko karba delortto phbg 19ds?  (Posjeta: 942 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
pomoc oko karba delortto phbg 19ds?
« : 05 Lipanj, 2010, 19:03:19 »
kupio sam novi karb onaj black edition 19 i imam problem nemogu da ga ustelujem nikako motor radi ali na dodavanje full agsa nece da krene s mijesta i endize obrtaje probo sam sa diznama 75,85,98 i iglama w7,w9 i w16 na raznm zazorima i s rupama zraka al ejdnostavno nece? :help: :help: :help: :help: :help:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc oko karba delortto phbg 19ds?
« Odgovori #1 : 05 Lipanj, 2010, 19:47:01 »
kupio sam novi karb onaj black edition 19 i imam problem nemogu da ga ustelujem nikako motor radi ali na dodavanje full agsa nece da krene s mijesta i endize obrtaje probo sam sa diznama 75,85,98 i iglama w7,w9 i w16 na raznm zazorima i s rupama zraka al ejdnostavno nece? :help: :help: :help: :help: :help:
i ja muku mučim sa dell 19 ds
samo kod mene je problem što sa diznom 95 i otvorom na airboxu 25.5mm na ful gasu je siromašna smijesa???
a setup je ser.osim igle w16-probo sam i w7 ali ništa???
pa nemogu da vijerujem da ču morat stavljat diznu oko 100???
lovac u mutnom team

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: pomoc oko karba delortto phbg 19ds?
« Odgovori #2 : 05 Lipanj, 2010, 20:04:07 »
Sa iglom W9 i otvorom oko 20mm, treba dizna oko 75-80.
W16 je vec previse spicasta za airbox, ona je uglavnom samo za otvoreniji filter. Kad je skroz dignuta lepo radi sa diznom 100-102-105, zavisi od propustljivosti filtera.

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc oko karba delortto phbg 19ds?
« Odgovori #3 : 05 Lipanj, 2010, 20:06:36 »
Sa iglom W9 i otvorom oko 20mm, treba dizna oko 75-80.
W16 je vec previse spicasta za airbox, ona je uglavnom samo za otvoreniji filter. Kad je skroz dignuta lepo radi sa diznom 100-102-105, zavisi od propustljivosti filtera.
probo sam ja sa w9 i diz.88.90.95 a otvor zraka je 25mm na full gasu bljeda smijesa???pa reko jel moguče da treba veča???
lovac u mutnom team

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: pomoc oko karba delortto phbg 19ds?
« Odgovori #4 : 06 Lipanj, 2010, 03:34:03 »
ma ja sam sve rupe zacebio na air boxo u kombinaciji sa red spongom znaci bude kao origan air box bez ikakvih busenja i ista sa lulcom dizna 85 igla w9 ma problemi samo jednostavno isprobo sam milijun kombinacija motor radi sve ja mu dam full gas on nece da krene sa mijesta pa sami probo 98 diznu i w16 zavedena lulica samo dublji zvuk i nista opet neznam koji mu ej k**ra*

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc oko karba delortto phbg 19ds?
« Odgovori #5 : 06 Lipanj, 2010, 08:14:30 »
ak ste kupili rabljene karbove, nemojte se čuditi da se nedaju uštelat, a ako su novi morali bi se dati...
ja sam imao jedan rabljeni 19mm karb koji nikako nije radio kako treba..
« Zadnja izmjena: 06 Lipanj, 2010, 09:29:02 ivanm »

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc oko karba delortto phbg 19ds?
« Odgovori #6 : 06 Lipanj, 2010, 11:47:16 »
kar.je tako reči novi ima jako malo km.u odličnom stanje nema nigdije tragova ikakvih oštečenja.(ako sam onaj mikuni 20 naštelo kolko tolko koji je bio u očajnom stanje ima dell radi ko sat)
dell19 odlično radi bolje nego mikuni 20,koji sam imo ali eto mučim muku sa bojom sviječice ma ful gasu.sa 95diz pokazuje bljeđu svijerčicu(što mi je jako čudno)danas ču probat sa 8-icom sviječicom.
« Zadnja izmjena: 06 Lipanj, 2010, 11:49:18 pajo »
lovac u mutnom team

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: pomoc oko karba delortto phbg 19ds?
« Odgovori #7 : 06 Lipanj, 2010, 14:15:29 »
u mene je novi karb?