Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cpi oliver city nepali  (Posjeta: 3358 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Cpi oliver city nepali
« : 25 Svibanj, 2010, 21:53:08 »
Dakle, kaze da mu je skuter sve slabije i slabije isao i na kraju nepali, sad sam gledao svjecica bila necista, ocistio pukusao palit, nista, napumpao sam goriva opet pokusao i neradi, dalje nisam nista mogao jer je nestalo struje u bateriji a kurbula otisla, skuter je frendov serijala samo neki auspuh drugi i rolice...
Filteri novi, skuter je radio s njima dvadesetak dana, i svjecica je isto nova skuter radio oko mjesec snjom, neka NGK dugi navoj...
Ako tko zna jos kakav moguci problem nek rece, skuter vergla dobro ali se 'nejavlja' :dontknow:

Offline zikihos

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cpi oliver city nepali
« Odgovori #1 : 25 Svibanj, 2010, 23:43:45 »
ima li iskre?

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Cpi oliver city nepali
« Odgovori #2 : 25 Svibanj, 2010, 23:45:16 »
Ima iskre zahebo se danas drzao u ruci svjecicu a on zaverglao :toothy12:
Svjecica je cjela crna i masna, ocistio sam je i podesio zazor na oko 0,8mm

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cpi oliver city nepali
« Odgovori #3 : 25 Svibanj, 2010, 23:51:58 »
Dakle, kaze da mu je skuter sve slabije i slabije isao i na kraju nepali, sad sam gledao svjecica bila necista, ocistio pukusao palit, nista, napumpao sam goriva opet pokusao i neradi, dalje nisam nista mogao jer je nestalo struje u bateriji a kurbula otisla, skuter je frendov serijala samo neki auspuh drugi i rolice...
Filteri novi, skuter je radio s njima dvadesetak dana, i svjecica je isto nova skuter radio oko mjesec snjom, neka NGK dugi navoj...
Ako tko zna jos kakav moguci problem nek rece, skuter vergla dobro ali se 'nejavlja' :dontknow:

da nije mozda cviko* :toothy11:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Cpi oliver city nepali
« Odgovori #4 : 25 Svibanj, 2010, 23:53:56 »
Nije zaribao, lagano alanser okrece i nema cudnih zvukova

Offline Matej28

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1109
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 250
  • MojSetup: ZARIBAN
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Cpi oliver city nepali
« Odgovori #5 : 26 Svibanj, 2010, 01:53:48 »
khm.....ja sam imao slicni problem sa keeewayom...a to je isto ko cpi...no ugl meni bobina osla...bacao je iskru...al je sve slabije isao i kad ga ugasim ajme za upalit....a moze bit jos jedan problem...da nije zaribao...ako je zaribao onda ce on okretat dobro...al nece upalit nema boga...i kad upali ima snagu prvij minutu 2 i onda gubi snagu....eto pa ti gledaj sta je...probaj mu novu bobinu stavit.. :headbang:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Cpi oliver city nepali
« Odgovori #6 : 26 Svibanj, 2010, 08:16:24 »
Ako je zaribao na nacin kako obicno zariba-bez ulja, strugat ce i cesat ili ce mu tokom voznje puknut karika, zapet izmedju klipa i nekog kanala, tada skuter sigurno staje, prvo blokira toacak pa ide u 'leru' ovisno koliko si ga zaletio, ako je mozda bila slaba smjesa, moze se dogodit da se zbog velikog grijanja karike zaljepe za klip i nedihta sve skupa kako treba pa skuter ima duplo manje snage, al opet ide i pali isprve kad je hladan...
Bobina nije problem jucer sam skocio metar uzrak kad me je streslo, jedino sto mi pada napamet jest to da nije isao u onog slavnog servisera sto prodaje one 'sibirske' svjecice toplinske vrjednosti 5-6 pa mu progorilo celo klipa, nema kurbule pa nemogu nista po zvuku zakljucit jer se alanser preglasno cuje...
Jedino ocistit karb i pogledat lamelice, ako nije to, ide masina dolje :dontknow:

Offline Matej28

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1109
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 250
  • MojSetup: ZARIBAN
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Cpi oliver city nepali
« Odgovori #7 : 26 Svibanj, 2010, 12:57:15 »
a u pravu si...i meni je svjecica napravila stete....al pogledaj...ocisti sve pa onda probaj...ako nije to skidaj glavu i cilindar... :icon_tongue:  :frajer:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Cpi oliver city nepali
« Odgovori #8 : 30 Svibanj, 2010, 07:53:24 »
Evo jucer upalio bez filtera zraka ja gledam wtf radi na punom gasu :o , kad tamo zaboravio navidati diznu u krab :happy8:
Poslje rastavljao filter, dizao auspuh da vidim dali se zacepio... nista...
Svjecica je izgleda od onog slavnog pedera od servisera, toplinska vrjednost 6 ::) , kad stavim ruku na spuh nista nepuse, samo kadkad pukne iz spuha i izbaci malo ulja, dakle ili lamelice ili svjecica, ako nije to onda je klip marendao, jedino sto me zanima kako se skuter ponasa kad mu klip progori  :dontknow:

Offline Matej28

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1109
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 250
  • MojSetup: ZARIBAN
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Cpi oliver city nepali
« Odgovori #9 : 30 Svibanj, 2010, 10:25:12 »
hahahaha.....ma prije da mu je onda karika pukla pa da zato puca...:D..nego provjeri lamelice

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17032
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Cpi oliver city nepali
« Odgovori #10 : 30 Svibanj, 2010, 10:38:30 »
gle kupi novu svjecicu i to hladniju znaci vrijednosti 7 ili 8 pa ga ponovno pokusaj paliti prije nego skidas kompletnu termo grupu

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Cpi oliver city nepali
« Odgovori #11 : 30 Svibanj, 2010, 13:55:35 »
kupi za promjenu svjecicu ngk br8es ako kazes da je dugi navoj,zatim rastavi termo grupu i pogledaj jel je sve u redu

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Cpi oliver city nepali
« Odgovori #12 : 30 Svibanj, 2010, 19:55:28 »
Ok budem sutra pa javim :hello: