Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: preporuka za agilniji start  (Posjeta: 1096 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
preporuka za agilniji start
« : 30 Svibanj, 2010, 16:34:56 »
molija bi znalce da mi savjetuju najbezbolnije rjesenje za dobit start na skuteru a da ne izgubim krajnju,i da ne sagorim zvono..volija bi i da mi potrosnja ostane normalna..sad imam nrg mc2,karb 12,dizna 64, malosijev stari variomat(identican originalu)s nekim starim valjcima od 7 grama-original piaggiovim(valjci su novi,stariji tip,koji se valjda vise ne koristi u novijim skuterima)..trazija sam takve od 6 grama,nisam ih nigdi moga nabavit..samo  original-7 grama za takav vario..federcici su mi serijski,a auspuh arrow..ovako mi je skoro pa dobro..ne dere mi se bezveze,vozi na normalnim djirima,a kad se razvrti,postaje papar..i na tehnickom mi je covik reka da je ljut..
problem nastaje na povecoj uzbrdici kad triba krenit..nece razvrtit,muci se dok ne razvrti..da sidnem jos nekoga,ugasija bi se!!tu uzbrdicu nikako nebi moga izvuc..volija bi proc sta jeftinije i ne spalit originalne djelove,samo da dobijem da skut pocme vuc na minimalno visim okretajima,da pristojno povuce mene i jos nekog po ravnom,ili blazoj uzbrdici,posto rjetko vozim drugog..10-15 % bolji start bi mozda bija dovoljan..pa cak i po cjenu kojeg kilometra (ne sad bog zna koliko) krajnje jer iste mi ne fali..imam i valjke od 4.7 grama koje mi je preporucija jedan "mestar" i ti su vristali ka na svinjokolji a motor nebi tija vozit..bi li to moga rjesit samo sa mrvu jacim federcicima?ili da nediram nista ako je komplicirano nac koje da stavim?

Offline nrg extreme

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: da
Odg: preporuka za agilniji start
« Odgovori #1 : 30 Svibanj, 2010, 17:47:58 »
Stavi tvrđe federe kvačila,mislim da bi bijeli malossi bili sasvim dovoljni. :icon_thumright:

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
Odg: preporuka za agilniji start
« Odgovori #2 : 30 Svibanj, 2010, 19:31:44 »
federcice,ili i centralni?ili samo centralni?logika mi govori da tribaju mrvu tvrdji federcici,a da bi centralni triba bit cak i meksi!!da mi valjci lakse otvaraju variomat..ili isti centralni s mrvu tvrdjim federcicima..bili malossi,kazes?koliko para dodju?koliko pretpostavljas da bi mi digli djire vatanja?