Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vxr - pitanja jednog početnika :-)  (Posjeta: 4712 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vxr - pitanja jednog početnika :-)
« Odgovori #20 : 31 Ožujak, 2010, 16:40:45 »
1. koje su žarulje u prednjem faru a koje nazad?
2. na luni imam metzeler me7 teen gume, šta mislite kako bi se ponašale na vxru?

h7 kratko h1 dugo..

na vxra best buy ml50 za zimu i hladnija vremena,je da se brzo trosi.al vridi svake kune,dok liti se jos brze trosi ;D,a onda se i neke druge daju uzet u obzir,a neznan sad sta ces i kako..ja osobno naprid nova ml50 liti zimi,zada sta se nadje polovno :)


a za zarulje najbolje pitat koje su nazad,moga si  pitat i koja je dimenzija gume jer ti se neda sagnit NHF  :icon_biggrin: :laughing6:

bar nije problem odvidat dvi vide i saznat koja je zarulja nazad :icon_thumright:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vxr - pitanja jednog početnika :-)
« Odgovori #21 : 31 Ožujak, 2010, 16:42:23 »
et vidiš, a ja 5000 napravim za 3 mjeseca. stavit ću si ja metzelerke gore. sbk dolazi sa granom za vxra ali samo za 2006 pa na dalje.

zato kad se stedi na gumama se to isto plati u plastikam,a vilicama, vlastitim ozlijedama i slicno i jos puno skuplje :hello:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: vxr - pitanja jednog početnika :-)
« Odgovori #22 : 31 Ožujak, 2010, 16:47:09 »
zato kad se stedi na gumama se to isto plati u plastikam,a vilicama, vlastitim ozlijedama i slicno i jos puno skuplje :hello:

a kai ti mislis da je robi trkac....pa on je covjek u godinama i njemu je pojam zavoj totalna nepoznanica...xD

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: vxr - pitanja jednog početnika :-)
« Odgovori #23 : 31 Ožujak, 2010, 16:48:57 »
a kai ti mislis da je robi trkac....pa on je covjek u godinama i njemu je pojam zavoj totalna nepoznanica...xD
70% si u pravu. kičma mi ne dozvoljava neke stvari.

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: vxr - pitanja jednog početnika :-)
« Odgovori #24 : 31 Ožujak, 2010, 16:49:48 »
je, je... zajebano je strugat koljenom sa starim kostima  ::)
taj sam

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: vxr - pitanja jednog početnika :-)
« Odgovori #25 : 31 Ožujak, 2010, 16:51:49 »
kad smo kod molasa

dottore koliko si ti vozio i koliko nenad jos poslje vozi, a kako kaze traju i traju
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: vxr - pitanja jednog početnika :-)
« Odgovori #26 : 31 Ožujak, 2010, 16:58:31 »
ja sam ju vozio oko 7000 al na skuteru koji ima 80kg i ja sam relativno lagan tak da prakticki se slabo trosi.....a na srki neno mislim da nije napravil jos ni 1000km...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: vxr - pitanja jednog početnika :-)
« Odgovori #27 : 31 Ožujak, 2010, 17:30:33 »
h7 kratko h1 dugo..

na vxra best buy ml50 za zimu i hladnija vremena,je da se brzo trosi.al vridi svake kune,dok liti se jos brze trosi ;D,a onda se i neke druge daju uzet u obzir,a neznan sad sta ces i kako..ja osobno naprid nova ml50 liti zimi,zada sta se nadje polovno :)


a za zarulje najbolje pitat koje su nazad,moga si  pitat i koja je dimenzija gume jer ti se neda sagnit NHF  :icon_biggrin: :laughing6:

bar nije problem odvidat dvi vide i saznat koja je zarulja nazad :icon_thumright:
ako si čitao onda znaš da skuter još nije kod mene. da je tu ja bi pogledao šta je gore.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vxr - pitanja jednog početnika :-)
« Odgovori #28 : 31 Ožujak, 2010, 23:48:36 »
ako si čitao onda znaš da skuter još nije kod mene. da je tu ja bi pogledao šta je gore.

dobro to je cisto ok pitat koliko ulja ide, jel pase auspuh,koje gume uzet..al ne vidin smisla pitat koje zada zarulje idu..ako rikne skines i na pumpu kupit novu..ni slucajon u piaggia,na pumpi 5kn sta u piaggia 20 prodaju..

p.s. bas zato sta si stariji covik i nije ti lomljenja kostiju bi preporucia molas..najmanje ju je potrebno grijat u svin uvjetima najoptimalnije drzi,cak i po jebenoj kiši! i nece te nikad iznanadit nekin proklizavanjima i slicno :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: vxr - pitanja jednog početnika :-)
« Odgovori #29 : 01 Travanj, 2010, 00:08:16 »
ma pitao sam za žarulje onako čist informativno. imam pun k...c žarulja za auto pa sam mislio možda nešt paše.