Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: F15  (Posjeta: 1753 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
F15
« : 06 Kolovoz, 2007, 12:06:31 »
Evo mene puklo da malo sredim svoj motor. Serijala je iz 2000.-te godine. Prešao 7 000 km.
Motor je očuvan!
Kako nisam u parama baš da mogu staviti što god poželim, mislio sam sada staviti na njega:
-LeoVince ZX
-federi za kvačilo Malossi
-centralni bijeli feder Malossi

Dali je to sasvim dovoljno, nemislim nikakav base setup radit, već radi svog gušta, a uz to i da mi motor radi a ne da je dva dana vožnja, dva tjedna na servisu!
Imam u garaži frgu 18, ali neznam u kakvom je stanju, a i nisam siguran da li da je uopće stavim, jer mi ona nije potreba!

Nikakve garniture nemislil stavljati, to mi nije potreba!

Što da još stavim na njega?? Diznu?? Kakve rolice?! Važan mi je onaj izbačaj, tj. startna brzina, ne treba mi neka prevelika krajnja brzina!

Sa ovim remenom sam prošao oko 7 000 km, dali da ga mjenjam i kojeg da uzmem!?

U njega ulijem ulje Vlvoline FULL SYNTETIC, 75 kn! Dali je to dobro?!

Previše pitanja, al jbg!

Hvala
Prazno...:=)

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: F15
« Odgovori #1 : 06 Kolovoz, 2007, 14:48:01 »
ok ti je to i bice dobvoljno da motor ide nekih 80-85 max ..stavi zute ili bijele malosijeve federe na kvacilo i imat ces start extra,stim da su ti za serijalu samo sa spuhom najbolji bijeli,bijeli centralni isto i jos ako imas 50-60 eura kupi sebi malossi multivar 2000 snjim ce ti motor ima dosta bolje i linearnije ubrazanje ...dizna 64 ,neznam koji ti je karb ali najbolje bi ti bio 17.5 kakav ...eto toliko od mene
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: F15
« Odgovori #2 : 06 Kolovoz, 2007, 15:24:28 »
Imam karb 18 u garaži, al dvoumim se dal da ga stavim, jer neznam u kakvom je stanju!

Znači da uzmem diznu 64!?

A što sa rolicama, koje da uzmem!??
Prazno...:=)

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: F15
« Odgovori #3 : 06 Kolovoz, 2007, 16:31:33 »
eh to neznam kako je na f15 znam samo za Piagio masine kako je ...neka ti neko drugi to kaze ...a ako ces multivar uzimat onda ti idu teze rolnicenego sto bi stavio bez njega ,znaci samo spuh i opruge ...tako da trebas i to vidit hoces li uzimat ako ne neka ti neko kaze koliko g trebas ...ja znam da uz zxa treba da dobijes 4.8 rolne i da su one kao najbolje za taj spuh ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: F15
« Odgovori #4 : 26 Kolovoz, 2007, 00:12:14 »
Evo...motor je polakiran na novo, napravljene neke male preinake u stylingu i te šeme!

Danas je stavljena LeoVince ZX, u ponediljak se stavlja multivar 2000..i to je to...nemislim nista drugo stavlajt..mozda drugom prilikom kad se pojavi višak novaca,..jer i ovo me došlo ukupno cca 3 000 kn..

E sad pošto su mi kuglice nikakve, to ni ne liči na kuglice (rolice), koliko gramske da stavim sada!

I jedno pitanje, jel pamtno kombinirati tri teže i tri lakše! Vaša mišljenja kako najbolje ide sa zx-om i multivarom..
sa njim sam dobia 4,8 gramske, a imam još 3,2 gramske..koje da stavim ili da uzmem nove

E sad ono najvažnije...početnik sam u svemu ovome...volim da JA radim i prćkam oko njega pa sma danas sam stavio spuh, otvorio dekno, išao promijeniti rolice ali nigdje ih nisma vidio...ako tko ima sliku ili nešto sa FireFoxa F15 kako to izgleda i gdje se nalazi bio bih vrlo zahvalan..

Za koji dan slijedi i slikica kad dođe undertail i još neke sitnice...

Hvala
Prazno...:=)

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: F15
« Odgovori #5 : 26 Kolovoz, 2007, 01:23:04 »
s lijeve strane ti je variomat, prvo skines maticu, pa ventilator, maknes remen, i onda svuces cijeli variomat sa osovine radilice, pazi kad ga budes stavljao nazad vario da fino sjedne na zubce, i zapamti redosljed, podloski, i ostalog

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1082.0

potrazi malo po faq-u, ima dosta tema i slika koje bi ti mogle pomoci
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: F15
« Odgovori #6 : 26 Kolovoz, 2007, 10:01:26 »
s lijeve strane ti je variomat, prvo skines maticu, pa ventilator, maknes remen, i onda svuces cijeli variomat sa osovine radilice, pazi kad ga budes stavljao nazad vario da fino sjedne na zubce, i zapamti redosljed, podloski, i ostalog

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1082.0

potrazi malo po faq-u, ima dosta tema i slika koje bi ti mogle pomoci

Koliko gramske da stavim...?! čekam ponediljak pa idem u avanturu, jer je danas sv. nedilja
Prazno...:=)

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: F15
« Odgovori #7 : 26 Kolovoz, 2007, 12:03:47 »
nisam bas vidio da je netko stavljao tri teze i tri lakse rolice ba bas i neznam kakav bi bio ishod toga, ali ja ti preporucam da to ne cinis, iako je to negdje vec bilo na forumu.

sad bas nisam siguran koje bi ti rolice pasale ali probaj s 5 ili 5.5 grama  :icon_thumright:
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: F15
« Odgovori #8 : 26 Kolovoz, 2007, 12:07:32 »
preteske bi mu bile

stavi prvo te od 4,8, (nemoj mjesati, jer se ne preporucava da je razlika veca od 1g)

kad je minarelli u pitanju onda idu oko 4-4,5, mozda i lakse, probaj pa vidi kako ce biti s ovima

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: F15
« Odgovori #9 : 26 Kolovoz, 2007, 12:13:12 »
da u pravu si on ima minarelli masinu, uopce se toga nisam sjetio

stavi te od 4.8 koje si dobio sa zx-om, pa vidi kako ce ici

hvala na ispravku igor.sb :icon_thumright: :icon_thumright:
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.