Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Forza motorsport 3  (Posjeta: 1532 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Forza motorsport 3
« : 10 Ožujak, 2010, 18:20:55 »
Igra možda netko?

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: Forza motorsport 3
« Odgovori #1 : 10 Ožujak, 2010, 20:58:29 »
Jel se moze to skinut preko 'illegale' :toothy3: ili trebaju jos neke dozvole, crackovi itd za moc igrat to? I jel moze ic online naravno?
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Forza motorsport 3
« Odgovori #2 : 10 Ožujak, 2010, 21:31:33 »
Jel se moze to skinut preko 'illegale' :toothy3: ili trebaju jos neke dozvole, crackovi itd za moc igrat to? I jel moze ic online naravno?
Nema toga za komp samo za xbox 360,ako imaš konzolu i modana je skineš snimiš i igraš odeš online pobereš bananu i konzola ti je za smeće :toothy11:

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: Forza motorsport 3
« Odgovori #3 : 10 Ožujak, 2010, 21:33:46 »
A jbga sad... najdalje sta imam je PS2 :toothy3: :toothy3:
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Forza motorsport 3
« Odgovori #4 : 10 Ožujak, 2010, 21:43:18 »
Igrao ju,trenutno po meni najbolja vozacka simulacija,dok ne dode gran turismo 5 ciji sam fan,cekam skupa sa ps3-om da dode,ali stalno neke odgode..to ce bit daleko najbolja simulacija i opcenito najbolja zajebancija(oko slaganja masine,stavljanje nekih aftermarket dijelova...)Da ne pricam promjena vremenskih uvjeta,doba dana,preko 1000 auta..

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Forza motorsport 3
« Odgovori #5 : 10 Ožujak, 2010, 22:09:22 »
Igrao ju,trenutno po meni najbolja vozacka simulacija,dok ne dode gran turismo 5 ciji sam fan,cekam skupa sa ps3-om da dode,ali stalno neke odgode..to ce bit daleko najbolja simulacija i opcenito najbolja zajebancija(oko slaganja masine,stavljanje nekih aftermarket dijelova...)Da ne pricam promjena vremenskih uvjeta,doba dana,preko 1000 auta..
Meni dok sam bil mulac je GT bil čudo bil sam veliki fan sada još samo jedna prosječna vožnja koju ću odigrat sa užasnim zvukom auta i totalno nerealnom škripom guma,i serijski auti su toliko nerealno mrtvi,iskreno neznam već 5 godina rade igru,a ne vidimm nikakav napredak osim grafike sve ostalo je isto kao i u prvom dijelu,ako nemaš volan igra se vozi očajno s volanom se vozi dobro,i evo čim je forza izašla odmah su odgodili jer su shvatili da imaju velike propuste koje moraju popraviti,a opet koliko su potrošili na tu igru,rađe su te novce mogli donirat siromašnim zemljama :icon_thumright:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Forza motorsport 3
« Odgovori #6 : 10 Ožujak, 2010, 22:25:30 »
Meni dok sam bil mulac je GT bil čudo bil sam veliki fan sada još samo jedna prosječna vožnja koju ću odigrat sa užasnim zvukom auta i totalno nerealnom škripom guma,i serijski auti su toliko nerealno mrtvi,iskreno neznam već 5 godina rade igru,a ne vidimm nikakav napredak osim grafike sve ostalo je isto kao i u prvom dijelu,ako nemaš volan igra se vozi očajno s volanom se vozi dobro,i evo čim je forza izašla odmah su odgodili jer su shvatili da imaju velike propuste koje moraju popraviti,a opet koliko su potrošili na tu igru,rađe su te novce mogli donirat siromašnim zemljama :icon_thumright:

Zvuk je iskreno ta jedina mana,ali kako kazu rijesen je,tj zvuk je realniji,i skripa guma...Zvuk i je jedina prednost forze,ali gt5 ce izac dosta kasnije sa vise noviteta i rijesenja sto se toga tice..sto se tice mrtvih auta,tromih serijskih auta,vec na demu(izasao poslje prologuea) je totalno promjenjena fizika..treba docekat igru pa vidjet..
Jos jedna zelja mi je Tourist Trophy 2,ako neko zna,jedinica je imala isti engine ko od gt4-orke samo se radi o motorima..

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Forza motorsport 3
« Odgovori #7 : 10 Ožujak, 2010, 22:27:49 »
Zvuk je iskreno ta jedina mana,ali kako kazu rijesen je,tj zvuk je realniji,i skripa guma...Zvuk i je jedina prednost forze,ali gt5 ce izac dosta kasnije sa vise noviteta i rijesenja sto se toga tice..sto se tice mrtvih auta,tromih serijskih auta,vec na demu(izasao poslje prologuea) je totalno promjenjena fizika..treba docekat igru pa vidjet..
Jos jedna zelja mi je Tourist Trophy 2,ako neko zna,jedinica je imala isti engine ko od gt4-orke samo se radi o motorima..
E to da Tourist trophy to sam odigral sve verzije igre i mogu reć da je japanska verzija bila najteža,to bi i ja volio ugledati na ps3 definitivno najbolja igra s motorima ikada :icon_thumright:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Forza motorsport 3
« Odgovori #8 : 10 Ožujak, 2010, 22:37:00 »
E to da Tourist trophy to sam odigral sve verzije igre i mogu reć da je japanska verzija bila najteža,to bi i ja volio ugledati na ps3 definitivno najbolja igra s motorima ikada :icon_thumright:

I opet se i tu javlja zvuk,koji je malo bolji nego od gt4 al opet,nekako pre mrtav,nema neke zivosti,jednostavno neznam objasnit,jasno mi je da zvuk nemoze bit 100posto isti ko zapravo,ali onda radije nek ga malo prerade da bude atraktivniji uhu(primjer:brzi i zestoki-tona namjestnog zvuka masina)nego da mi ga prigusuju

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Forza motorsport 3
« Odgovori #9 : 10 Ožujak, 2010, 23:36:53 »
I opet se i tu javlja zvuk,koji je malo bolji nego od gt4 al opet,nekako pre mrtav,nema neke zivosti,jednostavno neznam objasnit,jasno mi je da zvuk nemoze bit 100posto isti ko zapravo,ali onda radije nek ga malo prerade da bude atraktivniji uhu(primjer:brzi i zestoki-tona namjestnog zvuka masina)nego da mi ga prigusuju
Da i motor moraš ono prva vrti ju tri dana a držiš pun xD probaj to u stvarnosti bilo bi te svuda hehe,ali opet on je najbolji ča se tiče motora nema niš slično :icon_thumright:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Forza motorsport 3
« Odgovori #10 : 10 Ožujak, 2010, 23:43:07 »
jel se isplati uzet novi ps3 ili x-box...ajmo vi kaj igrate

narucio bi prek e baya si nekaj :toothy11:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Forza motorsport 3
« Odgovori #11 : 11 Ožujak, 2010, 01:46:12 »
jel se isplati uzet novi ps3 ili x-box...ajmo vi kaj igrate

narucio bi prek e baya si nekaj :toothy11:
Rađe si uzmi xbox 360 jer ga moreš modat i skidat igre sa neta,a ps3 samo orginali,a igre su ti iste čak imaš neke koje ps3 nema,jedino ako nisi fan GT onda moraš uzet ps3 toga nema na x :icon_thumright: