Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner Oversize disk pitanje ?  (Posjeta: 10830 )

0 Članova i 18 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Runner Oversize disk pitanje ?
« : 27 Veljača, 2010, 16:45:28 »
Evo ljudi doso sam kuci sav razocaran ...nemam volje vise ni radit skut stvarno .....ajde uzeo ja ocistio blokove ..ofarbo lijepo ...sve ono lijepo i reko da probam stavit oversize disk prednji SSP ....kad ja ..5 rupa ima ..ne pase ...na novom runenru je 6 i veci razmak..zovem frenda reko koji ima starog runnera ..koliko ti ima rupa naprijed na disku..kaze 5..de reko izmjeri razmak ..izmjeri...ocito je ovaj disk za starog runnera ...eh sad meni nije jasno nesto..kodove kataloske za djelove sam kupio sa sipa...znaci izabro sam Gileru ..Runner sp 50 2t Lc 08/06 piaggio znaci novi model....i stavio da mi pokaze djelove samo koji odgovaraju za odabrani skuter...i u brakes kategoriji ima ovaj disk oversize:
http://www.sip-scootershop.com/Products/SSP12140/Brake+disc+SSP+Oversize.aspx
jel to sad moja greska ili njihova ??

eh nije to glavnom pitanje ..pitanje je ..jel moguce napravit kakav distancer...znaci neku plocu od nekog materijala ili nesto da se zavrne u onih 6 rupa i onda da se disk zavrne na to ...ja kako sam god nesto razmisljo.ispadne nemoguce...sta vi mislite ?? imal ko kakav prijedlog ?? da imam love odma bi uzeo 13 felgu naprijed od starog runnera i viljusku ili od nrg novog..ali nemam vise ni kune ..sve sam potorsio na jebeni skuter...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #1 : 27 Veljača, 2010, 17:03:32 »
Lijepo na dnu stranice pise izmedju svih oni modela na koje pase da pase i na moj evo :
GILERA Runner 2 SP    50    PIAGGIO    2T LC    `08/05-    Vorne
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #2 : 27 Veljača, 2010, 18:09:10 »
ljepo piše picture may look diferent, znaci oni se odmah ograde od toga. nisam vidio da ima oversize za novi runner,stari runner ima 12 naprijed,ako mislis na modele do 2005. imam felgu od novog runnera doma i bas sam gledao to pripasat hmm neznam na šta bi to ličilo,probaj kontaktirat sip ili ga prodaj mislim da ima kupac na forumu bas disk za runnera
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #3 : 27 Veljača, 2010, 18:13:10 »
ljepo piše picture may look diferent, znaci oni se odmah ograde od toga. nisam vidio da ima oversize za novi runner,stari runner ima 12 naprijed,ako mislis na modele do 2005. imam felgu od novog runnera doma i bas sam gledao to pripasat hmm neznam na šta bi to ličilo,probaj kontaktirat sip ili ga prodaj mislim da ima kupac na forumu bas disk za runnera
ok je za sliku..ali zasto onda na dnu u onoj tabeli pise ovo sto sam postavio u postu iznad...pise lijepo ovaj dio pase na sljedece skutere i lijepo pise gilera runner 2 sp 50 2t lc 08/05 bla bla ...tako da ja nisam sliku ni gledo nesto previse nego sam gledo sta pise u tabeli ..lijepo pise pase ..reko pase ok :d
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #4 : 27 Veljača, 2010, 18:19:52 »
njihova greska, salji natrag!
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #5 : 27 Veljača, 2010, 18:22:44 »
ljepo piše picture may look diferent, znaci oni se odmah ograde od toga. nisam vidio da ima oversize za novi runner,stari runner ima 12 naprijed,ako mislis na modele do 2005. imam felgu od novog runnera doma i bas sam gledao to pripasat hmm neznam na šta bi to ličilo,probaj kontaktirat sip ili ga prodaj mislim da ima kupac na forumu bas disk za runnera

a i tebi je lijepo na slici disk sa 3 rupe tako da ne odgovara nijednom runneru...  :icon_thumright:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #6 : 27 Veljača, 2010, 18:25:02 »
slika ne mora bit ista proizvodu koji se kupuje uf!
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #7 : 27 Veljača, 2010, 18:33:11 »
da ..a ja mislim kad uzmes za aeroxa da je slika sa 5 rupa....lijepo pise da pase na runnera mog i znaci nije do mene frka ..jos psie da slika moze izgledat drugcije..
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #8 : 27 Veljača, 2010, 18:38:04 »
nazalost disk nemogu vratit jer taj sam disk dobio ima 4 mjeseca sigurno i stojo mi je u kutiji sa djelovima ..nikad mi nije palo na pamet ni da probam ....tako da sam pojeo g#vn% ......imal ko kakve ideje bil mogo napravit kakav distancer ili sta ?? da ga nekako pripasem ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #9 : 27 Veljača, 2010, 18:41:54 »
ove rupe zavariti, potokariti to i izbusiti nove rupe
naravno, ako ima mjesta, ali nisam siguran da ima
daj uslikaj svoj disk i postaj tu sliku
Trgo - Prijevoz RT

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #10 : 27 Veljača, 2010, 18:53:57 »
fino ove rupe zavariti, potokariti to i izbusiti nove rupe
sto je najgore nemoze tako....jer nemam gdje izbusit nove rupe... evo ovdje gdje je oznacno crvenim su otprilike moje rupe kad stavim disk na felgu :


« Zadnja izmjena: 27 Veljača, 2010, 18:56:11 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #11 : 27 Veljača, 2010, 19:11:30 »
to je ipak disk i cuva glavu...

prodaj i kupi novi!!!!!


SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #12 : 27 Veljača, 2010, 19:25:01 »
to je ipak disk i cuva glavu...

prodaj i kupi novi!!!!!



sad vise nisma ni siguran dali ima za novog runnera SSP oversize disk ...ili bilo koje marke oversize...znal neko ??
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #13 : 27 Veljača, 2010, 19:27:13 »
moze li ovaj disk na ra?
on ima 3 rupe.. samo nezz kakav je razmak.. na sr 150 mislim
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #14 : 27 Veljača, 2010, 19:35:03 »
moze li ovaj disk na ra?
on ima 3 rupe.. samo nezz kakav je razmak.. na sr 150 mislim
pogledja sliku koju sam ja postvio..moj disk ima 5 rupa ..znaci pase na starog runnera ...nrg ...cak ja mislim da pase i na novog nrg jer naprijed ima 13 felgu ....ja sam probo naslonit disk na zadnju felgu tj onaj dio gdje dodje zadnji disk i pasu sve rupe :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #15 : 27 Veljača, 2010, 19:49:37 »
aha, ma u oglasu onaj sa 3, nisam ni skuzio da je zapravo sa 5 rupa  :laughing7:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #16 : 28 Veljača, 2010, 10:18:02 »
da se napravit i distancer samo ovisi koliko imas mjesta od felge/gume do vilice i kad bi radio distancer vjerojatno bi morao i drugi distancer za kljesta radit. ja sam imao distancer sa 3 rupe (felga) na 5 rupa (disk). koliko ti se to isplati ne znam, ako mozes prodat ovaj onda prodaj i uzmi drugi koji ti pase. al ako nema diska za novi runner onda ti je jedina opcija radit distancer ili neku drugu kemiju ako oces imat oversize. na kraju ako taj disk pase na nrg felgu onda bolje uzet nrg felgu i bit na miru.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #17 : 28 Veljača, 2010, 10:21:36 »
da se napravit i distancer samo ovisi koliko imas mjesta od felge/gume do vilice i kad bi radio distancer vjerojatno bi morao i drugi distancer za kljesta radit. ja sam imao distancer sa 3 rupe (felga) na 5 rupa (disk). koliko ti se to isplati ne znam, ako mozes prodat ovaj onda prodaj i uzmi drugi koji ti pase. al ako nema diska za novi runner onda ti je jedina opcija radit distancer ili neku drugu kemiju ako oces imat oversize. na kraju ako taj disk pase na nrg felgu onda bolje uzet nrg felgu i bit na miru.
cek ako uzmem felgu ..jel ona odgovara na moju viljusku ili ?? ili samo trebam felgu i puz drugi i to je to ..
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #18 : 28 Veljača, 2010, 10:23:26 »
da se napravit i distancer samo ovisi koliko imas mjesta od felge/gume do vilice i kad bi radio distancer vjerojatno bi morao i drugi distancer za kljesta radit. ja sam imao distancer sa 3 rupe (felga) na 5 rupa (disk). koliko ti se to isplati ne znam, ako mozes prodat ovaj onda prodaj i uzmi drugi koji ti pase. al ako nema diska za novi runner onda ti je jedina opcija radit distancer ili neku drugu kemiju ako oces imat oversize. na kraju ako taj disk pase na nrg felgu onda bolje uzet nrg felgu i bit na miru.
kako bi ti uradio ovaj distancer..mozes mi malo opisat ...uglavnom disk je velicine 12.1 inch a felga 14 ...ne prodaje mi se disk jer stvarno sam se ovome najvise radovo od svega ...a kako god sam ja zamislio distancer ..nekako ne vidim rjesenje ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Runner Oversize disk pitanje ?
« Odgovori #19 : 28 Veljača, 2010, 10:34:06 »
ni ne moras ti mozgat oko toga ako znas dobrog tokara. nemam slike od ovog svog al ugl nije to nesto komplicirano. i to je ubiti adapter a ne distancer. bilo je negdje na netu u nekom projektu slika al ne znam di sam to vidio. ugl napravi se 11 rupa, kroz njih 6 se stegne adapter na felgu kao sto bi disk stegnuo i u ovih 5 stegnes disk i to je to.. na slici vidis nesto slicno, kroz rupe crveno oznacene idu sarafi koji stezu adapter na felgu a na rupe crno oznacene stezes disk.