Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem sa USB-om......  (Posjeta: 892 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Problem sa USB-om......
« : 14 Veljača, 2010, 22:25:18 »
Prije nekih 2-3 mjeseca....derao sam igrice sa onim youstikom nekim.....nisam se skidao sa njih......da kada bih ugasio komp i sutradan opet htjeo da igram....nije htjeo raditi nijedan USB....mislim ono sto se USB usteka u njega....
od tad mi neradi ni tastaura koja ima utikac USB ni mis.....gdje bi mogao biti problem....znaci sta god ustekam on ga registruje...ali se nemoze koristiti..... :angry9:
gdje bi moga da bude problem?

Offline Akafadam

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 261
  • Spol: Muški
  • n0 more alarms :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Jetforce Compressor & Speedfight II
  • Moja Kaciga: Premier; AGV...
  • MojSetup: ;)
Odg: Problem sa USB-om......
« Odgovori #1 : 15 Veljača, 2010, 01:55:42 »
To je i meni bilo,neki uredaj prihvati a nekad nijedan...izgasi komp i istekaj napajanje ono glavno i pricekaj minutu dvije,vrati -upali pa javi  :)


Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Problem sa USB-om......
« Odgovori #2 : 15 Veljača, 2010, 04:54:44 »
To je i meni bilo,neki uredaj prihvati a nekad nijedan...izgasi komp i istekaj napajanje ono glavno i pricekaj minutu dvije,vrati -upali pa javi  :)



Klikni desni klik na My Computer>Manage. Unutra klikni na Device Manager i pogledaj dal u listi na desnoj strani ima kakav žuti uskličnik ili općenito neki error, crveni iksić ili nešto. Ako ima onda probaj reinstalacijom drivera za matičnu, ako to ne pomogne onda ti je vjerojatno prdnula matična ko mom susjedu koji je imao iste simptome  :headbang:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Problem sa USB-om......
« Odgovori #3 : 15 Veljača, 2010, 08:57:22 »
Citat:
To je i meni bilo,neki uredaj prihvati a nekad nijedan...izgasi komp i istekaj napajanje ono glavno i pricekaj minutu dvije,vrati -upali pa javi 
nista  :angry7:
samo mi sibica preostaje..... :dontknow:

Citat:
Klikni desni klik na My Computer>Manage. Unutra klikni na Device Manager i pogledaj dal u listi na desnoj strani ima kakav žuti uskličnik ili općenito neki error, crveni iksić ili nešto. Ako ima onda probaj reinstalacijom drivera za matičnu, ako to ne pomogne onda ti je vjerojatno prdnula matična ko mom susjedu koji je imao iste simptome
nema nikakvih error-a gore....probacu sa novim driverima matične pa javim  :drunken_smilie: