Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: RMS cilindri  (Posjeta: 1281 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
RMS cilindri
« : 07 Veljača, 2010, 18:09:43 »
Dali je netko upoznat sa ovim cilindrima, po izgledu i klipu izgledaju jako slični DR-u i TP Trophyu ?

http://www.rms.it/doc/catalogo/177-gruppi-termici-racing.pdf

Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: RMS cilindri
« Odgovori #1 : 07 Veljača, 2010, 18:24:50 »
imo sam jedan takav mislim da se zove nesto blue kopija malossi sporta uz malo volje i znanja malo ga obradit i dotjerat u stanje malossi sporta i bit ce extra al dakako ja bi uzeo provjerene marke polini,malossi,top i dr (izvrsna kopija trophya)

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: RMS cilindri
« Odgovori #2 : 07 Veljača, 2010, 18:47:45 »
Imao sam jednu situaciju sa takvim cilindrom. Radilo se o NRG Poweru sa RMS cilindrom. Nanovo je ugrađen kit na taj skuter i performanse na tom cilindru su bile identicne serijskom...jest veci promjer klipa i sve ali nije zadovoljio ni najmanje. Razlika u startu,ubrzanju i krajnjoj brzini je bila na istoj razini serijskog skutera sa rezonantnim auspuhom,cak smo i usporedno testirali skutere. Mozda se radilo samo o jednom takvom slucaju ali ja eto pamtim lose iskustvo sa tim cilindrom. Nakon njega je na doticni skuter isao malossi sport i razlika je bila ocigledna. Mislim da su dosta jeftiniji od ostatka konkurencije ali da ne zadovoljavaju.
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!