Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: t-mobile idioti  (Posjeta: 2584 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
t-mobile idioti
« : 31 Siječanj, 2010, 20:20:48 »
loool kakva banda, dajte da vam opisem iskustvo

ugovor mi istice za 2 mjeseca, i sad jebu me da vec sad idem produzivat i reko aj...imam fle obitelj 200 i sad bi si piknul 700 i stavil starog i frenda unutra, i reko dobim ajfon za kunu, ma kaj nebi :D I sve super, dam ja podatke i ono hladan tus...gospodine, morate platit bonus osiguranje u iznosu od 3000 kuna za iphone...WTF? Al reko kunu je...da al ovo dobijete za 6 mjeseci nazad ako do 20. podmirite racun...znaci, 15. je placa...nek je 15. u cetvrtak, u petak se nasima neda obracunavat placu, sub gamad ne dela, ned je neradna, pon ne knjize place i utorak kad placa sjedne vec je 20. s tim da mi placa na zagrebackoj sjedne oko 7 navece...znaci, nek se to dogodi ostal sam bez 3 soma kuna...j#bote, di toga ima??? Da imam 3 soma za mobitel odem se nac s likom iz oglasnika i kupim ga...Pitam zake je to tak, veli kao da ja nebi prodal taj mob (oni su uvjereni da mogu 7 soma za nejga dobit XD) i da prestanem placat pretplatu pa da me onda moraju tuzit, tjerat parnicu itd...nije da potpisujem na 2.godine ugovor al ok...

nadalje, tu prici nije kraj...dodem danas produzit i prebacit na fle ob 700 al da uzmem neki drugi telefon! Napominjem da mi je ljubaznih 10 djelatnika prek moba u sl za korisnike reklo da mi nece produzit radi iphonea. Dodem i reko daj mi lg neki za kunu, i za clana neki srot i pukni mi fo 700...iiiiii? NEMOZE! Kao, oni provjeravaju moju KREDITNU SPOSOBNOST i njima je kompjutor izbacil da ja nebi mogo placat 700 kuna mjesecno! REKO KOJI k**ra*??? Svaki racun mi je iznad 700 do sad bil i sve sam redovno placal (2 put sam imal kasnjenja).

Zakljucak?

NEMREŠ VJEROVAT!!! Lakše je kredit izvadit iz banke, kupit auto na redit, neznam...sve je lakse nego produzit ugovor u t-mobileu. Neznam kaj si oni umisljaju, al tih 2 mjeseca kad prode, doviđorno! Ode ja u drugu mrežu, ovo meni netreba.

Jel imo ko slicnih iskustava?

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #1 : 31 Siječanj, 2010, 20:37:22 »
loool kakva banda, dajte da vam opisem iskustvo

ugovor mi istice za 2 mjeseca, i sad jebu me da vec sad idem produzivat i reko aj...imam fle obitelj 200 i sad bi si piknul 700 i stavil starog i frenda unutra, i reko dobim ajfon za kunu, ma kaj nebi :D I sve super, dam ja podatke i ono hladan tus...gospodine, morate platit bonus osiguranje u iznosu od 3000 kuna za iphone...WTF? Al reko kunu je...da al ovo dobijete za 6 mjeseci nazad ako do 20. podmirite racun...znaci, 15. je placa...nek je 15. u cetvrtak, u petak se nasima neda obracunavat placu, sub gamad ne dela, ned je neradna, pon ne knjize place i utorak kad placa sjedne vec je 20. s tim da mi placa na zagrebackoj sjedne oko 7 navece...znaci, nek se to dogodi ostal sam bez 3 soma kuna...j#bote, di toga ima??? Da imam 3 soma za mobitel odem se nac s likom iz oglasnika i kupim ga...Pitam zake je to tak, veli kao da ja nebi prodal taj mob (oni su uvjereni da mogu 7 soma za nejga dobit XD) i da prestanem placat pretplatu pa da me onda moraju tuzit, tjerat parnicu itd...nije da potpisujem na 2.godine ugovor al ok...

nadalje, tu prici nije kraj...dodem danas produzit i prebacit na fle ob 700 al da uzmem neki drugi telefon! Napominjem da mi je ljubaznih 10 djelatnika prek moba u sl za korisnike reklo da mi nece produzit radi iphonea. Dodem i reko daj mi lg neki za kunu, i za clana neki srot i pukni mi fo 700...iiiiii? NEMOZE! Kao, oni provjeravaju moju KREDITNU SPOSOBNOST i njima je kompjutor izbacil da ja nebi mogo placat 700 kuna mjesecno! REKO KOJI k**ra*??? Svaki racun mi je iznad 700 do sad bil i sve sam redovno placal (2 put sam imal kasnjenja).

Zakljucak?

NEMREŠ VJEROVAT!!! Lakše je kredit izvadit iz banke, kupit auto na redit, neznam...sve je lakse nego produzit ugovor u t-mobileu. Neznam kaj si oni umisljaju, al tih 2 mjeseca kad prode, doviđorno! Ode ja u drugu mrežu, ovo meni netreba.

Jel imo ko slicnih iskustava?


kico... moj sused je imal problema ali s vipom... jebali su ga u mozak... najbolje ti je da si probas broj prebaciti u tele cvaj i tam opiknes neku pretplatu - puno jeftinije a i mobovi su ok...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #2 : 31 Siječanj, 2010, 20:39:10 »
imo sam ja ali sa adslom.....prvo meni svako malo  izbacilo sa neta na 15-20 min i tako svakih sat 2......zovem ih ja i kazu da je problem izmedu mene i centrale i da ce oni sredit to u centrali a ako nece moc onda ce doc k meni u roku 3-5 dana..i super ja cekam(naravno interneta nema) i zovem ih ja nakon 5 dana i kazu da nisam platio racuna za 9 mjesec(DEVETI!!!!!) i pitam ih ja kako nisam platio za 9. a sad je 1,kako sam mogao onda platit za 10,11,12..... i kazu meni oni,neznam kako ali duzni se 148 kn....reko stari ajd zajebi to i idemo platit to u tcentar i kazu oni meni pa vi nemate dugova..ko tu koga jebe.... i dobro ajd odem ja doma i zovem ih zakaj onda nemam net ak je sve placeno i kaze neznam ali tu pise da ste blokirani.....meni i dalje nis nije jasno :D i onda mi kaze da ce poslat da me ukopcaju(to je bilo oko 12 sati) i kaze mi da ce me ukopcat za 2-3 sata.... i zovem ih u 5 natrag i kazu u toku sljedeceg dana...nravno nisu me ukopcali sljedeci dan nego za 3 dana..... i 2 tjedna sam bio bez neta ni kriv ni duzan ........
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #3 : 31 Siječanj, 2010, 20:40:04 »
Imaju loših iskustva s menom,zato su takvi.sorry  :laughing7: :laughing7:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #4 : 31 Siječanj, 2010, 20:41:12 »
imo sam ja ali sa adslom.....prvo meni svako malo  izbacilo sa neta na 15-20 min i tako svakih sat 2......zovem ih ja i kazu da je problem izmedu mene i centrale i da ce oni sredit to u centrali a ako nece moc onda ce doc k meni u roku 3-5 dana..i super ja cekam(naravno interneta nema) i zovem ih ja nakon 5 dana i kazu da nisam platio racuna za 9 mjesec(DEVETI!!!!!) i pitam ih ja kako nisam platio za 9. a sad je 1,kako sam mogao onda platit za 10,11,12..... i kazu meni oni,neznam kako ali duzni se 148 kn....reko stari ajd zajebi to i idemo platit to u tcentar i kazu oni meni pa vi nemate dugova..ko tu koga jebe.... i dobro ajd odem ja doma i zovem ih zakaj onda nemam net ak je sve placeno i kaze neznam ali tu pise da ste blokirani.....meni i dalje nis nije jasno :D i onda mi kaze da ce poslat da me ukopcaju(to je bilo oko 12 sati) i kaze mi da ce me ukopcat za 2-3 sata.... i zovem ih u 5 natrag i kazu u toku sljedeceg dana...nravno nisu me ukopcali sljedeci dan nego za 3 dana..... i 2 tjedna sam bio bez neta ni kriv ni duzan ........

Zato sam ja na Optimi. jebeš njih.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #5 : 31 Siječanj, 2010, 21:09:49 »
optimA JE NAJVISE FER
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #6 : 31 Siječanj, 2010, 21:54:41 »
ma katastrofa...idem na paradajz il tele

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #7 : 31 Siječanj, 2010, 22:02:12 »
Ja sam se sa vipa bacio u pomidore,i stvarno,upola je jeftiniji+sto sam dobio 50kn za prvi i 120kn gratis za drugi bon.
Stvarno su najjeftiniji.
A uskoro uzimam i flat od Optiume jer mi govore ljudi kako ga vec dugo kopriste,nema nikakvih problema,sve 5,najjeftinija opcija =90kn.
super.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #8 : 31 Siječanj, 2010, 22:03:14 »
Ja sam se sa vipa bacio u pomidore,i stvarno,upola je jeftiniji+sto sam dobio 50kn za prvi i 120kn gratis za drugi bon.
Stvarno su najjeftiniji.
A uskoro uzimam i flat od Optiume jer mi govore ljudi kako ga vec dugo kopriste,nema nikakvih problema,sve 5,najjeftinija opcija =90kn.
super.

Istina.ja sam na fletnoj optimi,samo pohvale. :icon_thumright:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #9 : 31 Siječanj, 2010, 22:10:38 »
Meni ne valja niti net niti ništa od t com,bon od 50 kn mi traje dan ipo maksimala,idem ujutro prebacit broj u tele 2,dakle ostat će mi isti broj,ali druga mreža,MAJKU IM LOPOVSKU j****!!! i ako imam ugovor za max tv i ADSL,briga me prebacit ću se,jer doslovno svako malo bloka slika,odnosno kad bloka slika nemam ni neta(preko ajfona WLAN) i zašto ja plaćam 300,400 kn svaki mjesec

Offline pixa.93

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 900
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • Moja Kaciga: na glavi u svakom momentu
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #10 : 31 Siječanj, 2010, 22:15:01 »
ja neznam sta je s tim t-mobileom(t-comom).ja imam problema s internetom i maxtvom i to cesto a oni samo nest seruckaju
nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar nece bit da nekak nece bit

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #11 : 31 Siječanj, 2010, 22:59:50 »
zato sam ja ajfon dobio za kunu, bez plaćanja tih 3000
nek su i tu reda uveli da nemože svatko doć i uzet iphone jbt moraju si i oni zaleđe neko osigurat

s t-com nikad problema, osim maxtv, prekidao je stalno al sam ga odjavio i aj bok
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline zL!Ko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • volim ritam roka i turbofolka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: DT 125
  • Moja Kaciga: bez vizira
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ser.
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #12 : 31 Siječanj, 2010, 23:11:22 »
Poslje 9 godina na t-mobileu preso na tele2 sa istim brojem. Tele2 zakon, imam 19.80kn na racunu 5 sati surfam preko opere i u isto vrijeme se dopisujem preko msn-a. *130* jos uvijek 19.80 ko je tu lud  :headbang:

I isto tako sa t-coma preso na optimu, za duplo manju cijenu dobio flat umjesto usranih 10 giga i jos onih 10 sta bi prekoracio. Jest da je na t-comu bila brzina bila 4mbs a na optimi 2mbs ja tu razliku uopce nisam osjetio. Tako da tele2 i optima rulaju :headbang:

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #13 : 31 Siječanj, 2010, 23:52:04 »
razumin te.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #14 : 01 Veljača, 2010, 09:56:52 »
Poslje 9 godina na t-mobileu preso na tele2 sa istim brojem. Tele2 zakon, imam 19.80kn na racunu 5 sati surfam preko opere i u isto vrijeme se dopisujem preko msn-a. *130* jos uvijek 19.80 ko je tu lud  :headbang:

I isto tako sa t-coma preso na optimu, za duplo manju cijenu dobio flat umjesto usranih 10 giga i jos onih 10 sta bi prekoracio. Jest da je na t-comu bila brzina bila 4mbs a na optimi 2mbs ja tu razliku uopce nisam osjetio. Tako da tele2 i optima rulaju :headbang:

Ja imam flat na Optimi,brzinu 4 il 5 mbs i telefon kućni,svaki mjesec 200 kuna.mislim da je to ok.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline pixa.93

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 900
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • Moja Kaciga: na glavi u svakom momentu
Odg: t-mobile idioti
« Odgovori #15 : 01 Veljača, 2010, 10:17:30 »
Poslje 9 godina na t-mobileu preso na tele2 sa istim brojem. Tele2 zakon, imam 19.80kn na racunu 5 sati surfam preko opere i u isto vrijeme se dopisujem preko msn-a. *130* jos uvijek 19.80 ko je tu lud  :headbang:

I isto tako sa t-coma preso na optimu, za duplo manju cijenu dobio flat umjesto usranih 10 giga i jos onih 10 sta bi prekoracio. Jest da je na t-comu bila brzina bila 4mbs a na optimi 2mbs ja tu razliku uopce nisam osjetio. Tako da tele2 i optima rulaju :headbang:


tele2 ti uzima par kuna po satu na internetu.neznam kolko ali oko 5 kn ili manje
nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar nece bit da nekak nece bit